Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NHeykal - Profil | Ne 7.6.2026 23:23:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      NVash - Profil | Ne 7.6.2026 22:56:24

      Bušák >> 🫡✨🤘

        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 22:39:47

        Dobrou s kobrou

          NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 22:03:15

          Vash >> jasan. Já 1 . Taky mi stačí

            NVash - Profil | Ne 7.6.2026 21:59:04

            Bušák >> Neé 🫣 mám dvojku a sem spokejn 👍 Na to moje blbnutí bohatě stačí 💪😤🤘

              NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 21:49:40

              Vash >> já myslel že jsi nedávno koupil cvrčka 3

                NVash - Profil | Ne 7.6.2026 21:37:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                datel na entou :-) >> Trocha něhy 😉 jen má ty drápky ostrý no 🤣🤘😤 A úplně nejůžasnější je, když mi chce šplhat po noze 😫

                  Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 21:28:13

                  Vash >> Odin se nebude srat se slabým jedincem 😂😂😂

                    Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 21:27:15

                    Vash >> si dostal někde bomby nebo co

                      NVash - Profil | Ne 7.6.2026 21:06:03

                      Bušák >> @datel na entou :-) - Twl mám poškrábanou hubu 🤣🤘🤨 Čelo, pod okem, ucho... To je dvojka cvrček 😉

                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 21:03:08

                        datel na entou :-) >> oni Italové pivo skoro nepijí

                          Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 20:49:10

                          kečemot >> taky jsem řekl že do Itálie nikdy nejedu pivo stojí za howno

                            Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 20:46:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Večeru chudobného slovenského dôchodcu 🙄😉, pečené zemiaky s kečupom 😉

                              Nkečemot - Profil | Ne 7.6.2026 20:44:29

                              datel na entou :-) >> ahoj to pivo sem konzumoval žádný zázrak! Zahradní domek super! Dobrou noc.

                                NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 20:31:56

                                datel na entou :-) >> spíš to první. Na slepici je ještě malinkéj

                                  Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 20:30:11

                                  Bušák >> taky se bojim toho co odpoví
                                  Buď je samá jizva nebo Odin zakousl slepici

                                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 20:26:49

                                    Vash >> copak ti provedl? To je ta nová flinta 3 ?

                                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 20:25:45

                                      jariss >> v pohodě

                                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 20:24:51

                                        drak+ >> OK

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"