Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:26:46

    Tak jsem dnes polknul 6 plechů. Za chvilku zobnu fety a šlehnu fet. Pro dnešek konečná

      Nkečemot - Profil | Ne 7.6.2026 18:25:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ahoj zdraví JM. Ráno likvidace škůdců se nekonala, asi neco cítili 😀 ale dobře sem sa vyspal. Nyní srovnávám hladinku a zitra realita. Pánové na zdraví!!

        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:25:18

        jariss >> přesně, celý ten pás dolů až k náměstí k Vltavě mají být ty bytovky jak staví podemnou. Tady nebude za chvilku k hnutí

          NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 18:23:15

          datel na entou :-) >> já sem už dlouho nebyl vožralej,dávám si skoro každý den ale jen pár plechů, kořalku výjimečně

            Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 18:21:11

            Bušák >> jj, asi má padnout Adámek a jeho autosalóny, dnes to vlastní někdo jiný, budou tam prý byty.

            Jj, také slyším od Vltavy hudbu, parník to asi nebude.

              Ndatel na entou :-) - Profil | Ne 7.6.2026 18:04:36

              Bušák >> pokud cítíš že to bude na picu den ožer se už před snídaní 😁😁😁

                NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 17:57:22

                drak+ >> ano babi

                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 17:56:57

                  jariss >> ne dolu na náměstí. Chvilku než jsem odjel tak toho nechali. No a zase jsem slyšel to mecheche co je někde dole u Vltavy

                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 17:54:29

                    Na zdraví a pohodu. A na přežití draka

                      Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 16:38:42

                      visage >> kapři 3 opička žádná

                        Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 16:38:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        visage >> na ryby se vykašlat, důležité je být mezi přáteli, kde se nikdo neuráží, nenapadá a ryba je jen velký bonus, pokud je chuť rybařit.

                          Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 16:38:12

                          Bušák >> ty piješ furt :--))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 16:35:12

                            Bušák >> jako směrem k retenčce, či kde?

                              Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 16:33:27

                              drak+ >> drak daj potom report koľko si za tri dni chytil rýb a koľko opíc si vyspal :-)))))))))))))))))

                                NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 16:33:00

                                jariss >> dobře

                                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 16:32:01

                                  jariss >> jak tady podemnou staví ty nízký bytovky ,tak tam dnes od rána hrajou hrdinové to jejich disko, přesně jak na Berounce v těch táborech. Normálně mi z toho začíná hrabat v kebuli. Ať už tahnout spět kam patří. FERTIK

                                    Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 16:23:05

                                    Bušák >> tak se sejdeme v K ať se zbytečně nezdržujeme a můžeš si cestou domů dát čepo...

                                    Ať meumřeš žízní.
                                    Jak budu odjíždět z práce, písnu na vocas čas.
                                    V úterý si napíšeme, zavoláme

                                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 16:18:57

                                      visage >> já už teď jen nealko, pojedu domů franckem, dám možná ještě doma, uvidím

                                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 16:16:46

                                        jariss >> bych to vydržel, ale dobrá, já poslední dobou piju raději hned dopoledne

                                          Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 16:08:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bušák >> čas na kafíčko ☕😉👍

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"