Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 15:49:32

    Bušák >> přece tě nenechám žíznit 🤔👍🍺🥃

      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 15:14:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Duch teď přiletěl a říkal že nějaký šílenec se řítí z Moravy na Brdy ke krtkovi a babě. Asi víme všichni kdo

        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 15:08:50

        Petas TT >> večer si to vždycky dávám do hákovačky, ráno jen šup z lednice do batohu

          NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 15:06:56

          jariss >> jasan, jsem furt na drátě. Tak to budou i plechy při čekání

            NPetas TT - Profil | Ne 7.6.2026 14:43:51

            Bušák >> pekne upravenej starej starej pes vod staryho vojáka :)

              NChali_2012 - Profil | Ne 7.6.2026 14:43:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tvaroho meruňková 🥧

                Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 14:23:50

                Bušák >> počítej s úterým odpoledne. Pivo si klidně dej, buď přijedu k tobě, nebo se sejdeme v K, budu muset vyzvednout v lékárně dceři nějaký nitrační drinky, co jsou jen na objednávku.
                3kg klobásy zvládneš odnést v ruce.
                Kolegové je zítra odpoledne cestou z elektrárny vyzvednou a v práci uloží do lednice, když budou vracet večer v práci služebák.

                  NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 14:03:40

                  jariss >> jasan, budu rád . Až je budeš mít zavolej, když budu vědět a nebudu mít pivo klidně si přijedu k tobě. Nebo jestli mi to hodíš, dohodneme se

                    Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 13:47:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> tak to je jiná 👍

                    Už jsem se lekl, co bych s tolika klobásami dělal, objednal jsem i pro sebe.
                    Budeš spokojený, mají 92% masa.

                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 13:34:57

                      plavan >> převážně

                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 13:29:52

                        visage >> on může, vše na tajňáka

                          NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 13:28:22

                          jariss >> že nebudu v hákovce ,ale v Praze počkám

                            NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 13:27:05

                            Oběd, zbytky starýho psa

                              Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 13:15:05

                              plavan >> Peter už spím :-)))))))))))))))))))

                                Nplavan - Profil | Ne 7.6.2026 13:12:48

                                visage >> čekal jsem kdy mne bude pán Tepeš peskovat :-)))) Po tom, co posnídal půl koláče, snědl kus bůčku a vypil 4 plechy :-))))) Plus oběd. Vyfotíš talíř Jany a pak se děláš, že jen 4 knedlíčky, to víš že jo :-)))))))))))))))))))))))))
                                Pamatuj, hasiči, plachta a bourací kladivo :-))))))

                                  Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 13:12:17

                                  Vash >> jo jo dědku už jdu :-)))))))))))))))))))

                                    Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 13:11:57

                                    plavan >> tak to jo.

                                      Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"