Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 916 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NVash - Profil | Ne 7.6.2026 13:11:05

    visage >> Nepruď mladej a mazej si lehnout 😝🤘😤

      Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 13:09:04

      plavan >> a co cola ??? :-)))))))))))))))))))))))) aha , je tam , už jsem se lekl :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        Nplavan - Profil | Ne 7.6.2026 13:07:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        já dneska nevařil, bo bratr chtěl dělat ohníček. Opekl kolety a uvařil brambory. Říkal, ať si dáchnu. Já teda vyrazil do města raději na nákupy. Kuřecí prsa za stofku kilo, sezamovej olej čtvrt litru za osmdesát, nektarinky za cca 40 korun, banány za 17, ostravské klobás za 140. To všechno v Tescu. Jen plecko za 55 korun nebylo.
        V Penny jsem nakoupil špekáčky 600g za 75 korun, mám je nejraději ze všech špekáčků tady u nás. A falešnou ruskou zmrzlinu za 7 korun 200ml. Ananas v Albáči už jsem nebral. Ani žádné oříšky apod. Páč by dieta šla stranou :-))))
        Jo, bratr mi ale přichystal na krájení mraky česnekovejch výhonků. Nasekám a uložím po pytlíkách do mrazu. Dodá to jídlu čerstvost podobně jako hrášek. Je to krájecí orgasmus, pokud je člověk odpočatej, ale to já nejsem. Jsem nedospalej, unavenej a čekají mne perné týdny s mámou po vyšetřeních a o prázdninách mi přidali pár hodin denně v práci, abych asi nezvlčil nebo co.

          Nplavan - Profil | Ne 7.6.2026 13:06:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jariss >> Bohouš bude mít volno a drbat Mikeše chodí jen v pracovní době, stejně jako k doktorovi :-))))))))

            NVash - Profil | Ne 7.6.2026 13:04:09

            visage >> Tak příjemné zažívání 👍😉🤘

              Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 13:02:22

              Vash >> no idem zaujať polohu LS :-))))))))))))))))))))))))))))

                NVash - Profil | Ne 7.6.2026 12:51:54

                visage >> Jj to je blíž Číně tak už máte porcelán 😝🤘🤣
                Já zase stříbrnou lžíci 😤

                  Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 12:50:43

                  Vash >> jo jo chápu - Mongolsko :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

                    NVash - Profil | Ne 7.6.2026 12:49:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    visage >> Sme na tom stejně 😉 in k nám ještě nedorazili talíře 😝🤘🤣

                      Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 12:40:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      drak+ >> dochtore dnešný obed, môžeš spočítať knedlíci 😉👍🤣🤣🤣

                        Nvisage - Profil | Ne 7.6.2026 12:36:04

                        Bušák >> jinak Ti řeknu , že pro draka dva víkendy v lihu nic moc :-)))))))))))))))))))))))))) to je i pro zdarvýho zátěž .

                          Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 12:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Onehdá se tu řešila mašinka na stříhání vlasů.

                          Dnes zakoupeno v Action za necelých 220,-Kč.
                          Bezdrátový, kabely součástí balení.

                          V akci je i strojek na vousy a chlupy za stejný peníze.

                            Njariss - Profil | Ne 7.6.2026 12:28:45

                            Bušák >> jak týden, vždyť ti v úterý dovezu klobásy.....

                              Ndrvoštěp - Profil | Ne 7.6.2026 11:56:07

                              visage >> To není mulatka🙉🙉🙉🙉

                                NŠUKI - Profil | Ne 7.6.2026 11:54:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Bušák >> My drbali ale…

                                  Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 11:54:38

                                  Bušák >> teprve firma poroste

                                    NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 11:32:24

                                    3

                                      NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 10:59:56

                                      2

                                        NBušák - Profil | Ne 7.6.2026 10:59:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        drak+ >> jestli budeš radit jako číháš tak firma do roka skrachuje

                                          Ndrak+ - Profil | Ne 7.6.2026 10:48:28

                                          visage >> v tom sem nejlepší

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"