Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Bušák - Profil | So 6.6.2026 9:18:18

    Oživuju u francka

      jariss - Profil | So 6.6.2026 9:12:02

      simonsen >> také mě to napadlo, starý trafo, oživit a pak by se mohlo zdařit

        Calex - Profil | So 6.6.2026 8:59:35

        simonsen >> 👍Jojo....Automat je na tohle swině....

          Bušák - Profil | So 6.6.2026 8:55:46

          simonsen >> zkusím teď oživit v autě, musím kouknout jestli mám kabely

            Bušák - Profil | So 6.6.2026 8:55:01

            jariss >> jsem z toho na palici

              simonsen - Profil | So 6.6.2026 8:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Pod 7 voltov tieto elektronické nenabíjajú .Ak má tvoja baterka 12v. Skús zohnať starú nabíjačku .alebo ju pripoj k automobilu cez štartovacie káble a nechaj naštartované aspon 15 min a ked sa oživí tak ju prehod na nabijačku

                jariss - Profil | So 6.6.2026 8:33:53

                Bušák >> to je divný. Kouknu na video od Libora
                A když začneš přepínat režimy, začne reagovat a blikat?

                  Bušák - Profil | So 6.6.2026 8:21:11

                  Celou zimu jsem baterie obě jednou za měsíc nechal jen dobít. Včera jsem vyndal elektromotor a 4 hodiny jel motor na 5 rychlost v sudu. Občas jsem jen přepnul rychlost nebo na chvílku vypnul. No a než jsem šel domů jsem chtěl dát tu Banerku na tu nabíječku. To jsem zjistil že to nenabíjí. Tak jsem přinesl teď tuhle druhou nabíječku z Lídlu a dělá to tohle. Vlastně jen svítí a nic

                    Asuanec - Profil | So 6.6.2026 8:18:39

                    Calex >> dovoz?nebo původ?zavolám ti

                      Calex - Profil | So 6.6.2026 8:15:38

                      jariss >> Zapojený to má správně. + na +....😄👍
                      https://youtube.com/shorts/Ahgrg0ROAXU?is=8kEfHzRfb8faEOBf

                        Bušák - Profil | So 6.6.2026 8:13:57

                        jariss >> tak jsem to udělal a svítí takhle. Ale vůbec nebliká?

                          jariss - Profil | So 6.6.2026 8:12:58

                          Calex >> taky mě napadlo, že může být nějaký článek KO.
                          To nám musí popsat Bobo, jak baterii připojoval.

                            Calex - Profil | So 6.6.2026 8:11:20

                            jariss >> Třeba je baterka na sračky.......Některý tyhle automaty se sami nepustěj když je baterka vybitá.....I když ta moje jó, najede na chvíli nějakej pulzní režim.....

                              jariss - Profil | So 6.6.2026 8:10:11

                              drak+ >> safra, tak tomu se říká snídaně pro chlapa 👍🖐🍺🥃

                              To bych měl na 3x

                                jariss - Profil | So 6.6.2026 8:09:20

                                Calex >> rád poradím, pokud vím

                                  drak+ - Profil | So 6.6.2026 8:06:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tady na pohodu

                                    Calex - Profil | So 6.6.2026 8:06:36

                                    jariss >> On se Tě asi B.zeptá....Ukazuje mu to 7V....

                                      Calex - Profil | So 6.6.2026 7:58:54

                                      Asuanec >> Tady je po ránu aspoň prdel.😄😄
                                      Petře, prosím o rychlou odpověď, pro důchodce Wolkswagen Beetle? Howno najeto, poslední typ.....Možná jsem Ti o něm říkal.....Stačí ANO, NE....😄😄

                                        jariss - Profil | So 6.6.2026 7:53:08

                                        Bušák >> kluci se budou s klobásami vracet až v pondělí večer.

                                          Asuanec - Profil | So 6.6.2026 7:52:59

                                          Calex >> 😂😂😂

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"