Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    NCalex - Profil | So 6.6.2026 7:50:41

    jariss >> Zdarec, tak to jó...👍😄
    Aby si nezapálil kancelář.😄😄

      Njariss - Profil | So 6.6.2026 7:49:50

      Calex >> to jen blbě nastavil nabíjecí režim.
      Měl nabíječku vrazil do zásuvky a ona si analýzu stavu baterie provede sama

      Teďka stačí vytáhnout ze zásuvky a zase připojit.
      Alespoň tak funguje Lidl nabíječka o generaci starší

        NCalex - Profil | So 6.6.2026 7:35:10

        Bušák >> Ta Bánnerka je 6Voltová? Že nabíječka ukazuje 6V, je to tahle? Za ty prachy dobrý, až podezřelý.😄👍

          NAsuanec - Profil | So 6.6.2026 7:27:57

          Dobré ráno z jihu přeji a pěkný den chlapci.

            NBušák - Profil | So 6.6.2026 7:25:27

            Vash >> přesně tak. Naštěstí stála nějakých 1200 Kč nebo tak nějak, ale i tak to nasere

              NBušák - Profil | So 6.6.2026 7:23:27

              Minulý týden sem do lesa kudy chodím dřít daly nový prkna na lavičky. Jsem zvědavej jak dlouho vydrží nerozlámaný. Měli tam dát pořádný fošny

                NVash - Profil | So 6.6.2026 7:23:19

                Bušák >> Jak to mají ty kurvy ošéfovaný 😕 Chvíli po záruce 🤬🤘😫

                  NBušák - Profil | So 6.6.2026 7:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Nad nádrží cestou do hákovky

                    NBušák - Profil | So 6.6.2026 7:19:56

                    Tak jsem zapnul tu nabíječku z Lídlu..tak že se ta z OBBI posrala za 26 měsíců

                      NBušák - Profil | So 6.6.2026 6:34:49

                      Pracant ve výtahu

                        NBušák - Profil | So 6.6.2026 6:33:35

                        Východ

                          NVash - Profil | So 6.6.2026 6:32:55

                          Bušák >> Taky sem o tom chvíli přemýšlel, ale 💩🤘🤣

                            NBušák - Profil | So 6.6.2026 6:21:42

                            No jdu si dát hákovačky do batohu a v 6.30 pomalu vyrazím dřít

                              NVash - Profil | So 6.6.2026 6:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Brýtro vespolek 😉🤘😤 I tu hmla 🤣

                                NBušák - Profil | So 6.6.2026 6:14:43

                                ŠUKI >> na cukrovku prej nejlepší ryzlink ,ten bych se potřeboval naučit pít místo piva

                                  NBušák - Profil | So 6.6.2026 6:11:13

                                  čolkař,zloch >> vidím to za 20 minut teď ráno 1400 metrů pěšky do hákovky

                                    NBušák - Profil | So 6.6.2026 5:52:03

                                    Mlha

                                      NBušák - Profil | So 6.6.2026 5:50:10

                                      Pěkný den chásko rybářská
                                      Budík zvoní až v 5.55 . Lezu z pelechu

                                        Nčolkař,zloch - Profil | So 6.6.2026 4:37:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jariss >> dobré ráno, +10© ,po večerní bouřce a dešti jasno a opar nad Labem.

                                          Njariss - Profil | So 6.6.2026 4:04:10

                                          Zdar vespolek 🖐

                                          +8°C, jasno, ptáci řvou

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"