Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nvisage - Profil | So 6.6.2026 0:30:46

    no dopite a ide sa do duchien :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:47:35

      ŠUKI >> budiž ti přáno 👍

        NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:39:52

        čolkař,zloch >> Ja mam dodavatele jak vína tak i tvrdého. Jinak od kolegů z okolí…💪

          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:33:59

          ŠUKI >> u nás to je problém, občas mi odprodá přebytky kamarád od Prostějova, má slivovici i meruňku super 👍

            NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jaké bylo…dobré 🤭

              NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:29:32

              čolkař,zloch >> Přesně, šnaps je šnaps 💪

                Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:27:04

                ŠUKI >> zůstanu u červeného, a když je dobrá kořalka 👍

                  NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:23:51

                  čolkař,zloch >> Suché jakékoliv bo cukr je sfiňa 🤭

                    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:18:55

                    ŠUKI >> piju jen červené, něco mi nefunguje a po bílém, ať je jak chce dobré mne druhý den pálí žáha

                      NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:16:01

                      čolkař,zloch >> Rulanda je dobrá, Vlašák je lepší…musím šetřit 🤭

                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:13:49

                        ŠUKI >> na zdraví 👍 Bušák na Mars 👍ten jim ukáže, jak že zmrlé vody udělat víno a slivovici 👍

                          NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 23:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Na zdraví …

                            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 23:04:27

                            Bušák >> věřím že trumfneš Remka 👍Mars nebo tě posšle Elon dál?

                              NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:52:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Haůůůuuuuu hauuuu hau. Odlétám

                                NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:40:07

                                drak+ >> ŽIJE. Haůůůuuuuu

                                  NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:38:17

                                  Asuanec >> takový jsou všechny kočky

                                    NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:37:10

                                    Asuanec >> mě zatím dnes ne. Ten bude na plech

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:23:23

                                      drak+ >> máme dopito, ve Sportce velká výhra -227; Kč, jdu kouknout zda polezou rousnice?

                                        Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 22:20:57

                                        Asuanec >> jdu ležet zítra je taky den

                                          NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:19:56

                                          drak+ >> tak pohoda,jsem rád,že jsi se ozval👍
                                          Užívej.

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"