Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:18:56

    čolkař,zloch >> určitě máš pravdu,ruka která tě krmí se nekouše.👍

      drak+ - Profil | Pá 5.6.2026 22:17:48

      Asuanec >> buď v klidu tady pohoda 🤪

        čolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:16:05

        Honza58 >> jj, paráda, já na takovou správcovou ze Slapů vzpomínám dodnes 😀
        A uklízečka z Hlučína byla krásný zážitek 👍

          čolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:12:56

          Asuanec >> za dlouhé roky to mám tak, že pokud chceš se mnou žít, abych se o tebe staral, krmil tě, ošetřoval, budeš respektovat moje pravidla a můžeme být kamarádi, ať jsi kočka, kohout, pes nebo býk.
          Když jsem dával posledního bejčka Pepíčka na jatka, brečel jsem jak malej kluk 😓 kočky jsou mrchy, jedou si svoje 👎

            Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:12:23

            Honza58 >> mrcha jedna,je tam furt.

              Honza58 - Profil | Pá 5.6.2026 22:11:40

              Asuanec >> Sežrala mi utopence,nepromlčeno😆

                Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:09:33

                Honza58 >> To je promlčeny Jendo😂😂👏

                  Honza58 - Profil | Pá 5.6.2026 22:08:22

                  Asuanec >> Hele,taky mám vzpomínky,třeba na uklízečku na Orlíku😂😂😂😂

                    Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:04:56

                    Bušák >> poznají dobrého člověka😂😂😂
                    Ozval se ti lovec,nezahynul tam?

                      Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:03:57

                      Honza58 >> dobráku jeden😂😂😂

                        Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:02:55

                        čolkař,zloch >> ale jo,jsou to potvory,když nemají náladu přehlíží tě jak družstevní lány. Tohle co máme mi tomu říkají kočkopes😂😂😂

                          Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:02:46

                          Asuanec >> přesně

                            Honza58 - Profil | Pá 5.6.2026 22:02:33

                            Asuanec >> Jenže ty nejsi kobylka ty jsi kůň,tak se mu nediv😂

                              Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 22:01:18

                              Asuanec >> mě ještě naše kočky nekously. Evu už několikrát

                                Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 22:00:34

                                Bušák >> pravej mužík😂😂😂

                                  čolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 22:00:02

                                  Asuanec >> kočky jsou už od Egypta uznávány jako silné osobnosti, nevadí mi, ale pes je pes 👍

                                    Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 21:59:58

                                    Honza58 >> ale jen trošku,kdyby mi zatáhla za zvoneček nějaká kobylky tak bych držel jak beran😆😆😆

                                      Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 21:59:32

                                      Honza58 >> vidím v něm sílu

                                        Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 21:58:25

                                        Asuanec >> díky

                                          Honza58 - Profil | Pá 5.6.2026 21:55:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Asuanec >> Protože ho taháš za kulky,tobě by se to taky nelíbilo😆😆😆

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"