Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 21:53:02

    Vash >> co na to panda Michale?
    Nežárlí?

      NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 21:52:16

      čolkař,zloch >> naší kocouří tohle nedělají,jen když zrzouna dlouho zlobím tak mi kousne,ale jen tróchen.hezkej mourek👍

        NHonza58 - Profil | Pá 5.6.2026 21:50:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Satanáš😂😂

          NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 21:48:55

          Bušák >> máš ji na tě.😂

            NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 21:45:57

            Honza58 >> pošli fotku jeho táty , rád bych se podíval

              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 21:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Asuanec >> tetky Dominátor, všechny pokouše nebo sekne, nablil jim v ložnici a nasral v kuchyni, stačil jeden kopanec a ví kdo je kdo.
              Mé kočky jsou venkovní.

                NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 21:44:48

                Honza58 >> to je pravda Jendo,tatík je šelma😆😆😆

                  NHonza58 - Profil | Pá 5.6.2026 21:43:18

                  Asuanec >> Má ruskej původ ,tak se nediv😂😂Z fotky jeho táty jde strach😆

                    Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 21:41:27

                    Vash >> hrozná haluz 🤮minulý týden tu byla příbuzná bydlící v Berlíně, prodává byt a stěhuje se, mourci to mají v moci od běžného života ažpo legislativu, na úřadech spousta opálených tváří 👎 Adolf se musí vrtět jako vrtule....

                      NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 21:31:32

                      Vash >> já z něj pro změnu rostu,už jsem pár kocourům měl a ,ale tohle je pacholek,hrozný😆👍😆

                        NHonza58 - Profil | Pá 5.6.2026 21:29:38

                        Vash >> Bušak mi předběhl,taky jsem se chtěl zeptat čí je,jestli ještě mladýho😂😂😂Když ho vidím u toho noutbuku,takhle se mi prošla ta moje po klávesni a otočila mi monitor vzhůru nohama.Jak to dokázala,bůh ví,ale já byl na prášky,než jsem to srovnal zpátky😂😂😂

                          NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 21:23:08

                          Vash >> všechny fotky Ódina i Olega posílám několika kámoškám a kámošům, jsou z jich hotový

                            NVash - Profil | Pá 5.6.2026 21:16:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            No Ódin 🤘🤣 Twl lítá jak tryskomyš 🫣

                              NVash - Profil | Pá 5.6.2026 21:06:08

                              Leďáček >> Ódin s tebou 👍🥃🤘 Taky přeji velkolepý víkend fšem 💪

                                NHeykal - Profil | Pá 5.6.2026 20:58:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Leďáček >> taky

                                  NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 20:57:06

                                  Taky koukám

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 20:56:47

                                    Heykal >> České pohádky jsou hodné. Grimmojc jsou surové a pro nás divné...

                                      NLeďáček - Profil | Pá 5.6.2026 20:54:43

                                      Heykal >> Jasně , že koukám ! Hoši , hezký víkend Fšem !!!

                                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 20:54:31

                                        Calex >> to je ta jak si sem už někdy dával? Kde jí koupím a kolik stojí?

                                          NVash - Profil | Pá 5.6.2026 20:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bušák >> Jasně, že je můj 😉 u kluka má záchod 🤣
                                          @Asuanec - Já z něj chčiju 🤘

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"