Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod | MRK.cz

Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 20:49:51

    Heykal >> za mě nejlepší pohádka....
    Herecké obsazení excelentní

      NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 20:47:51

      Vash >> musí to fšude prozkoumat kámo,to není jen tak👍😆👍😆

        NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 20:46:41

        Bušák >> Zdarec, já jsem spokojenej s tímhle automatem 10A. Funguje bezchybně a rychle.....Pár jsem jich před ní vystřídal, nejrychleji odešla nabíječka BOSCH......

          NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 20:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Je tady krásně…

            NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 20:44:34

            Vash >> ten je už tvůj, klukovi ho tak jen občas půjčíš

              NHeykal - Profil | Pá 5.6.2026 20:42:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zlatý český pohádky, kam se ser… bratři Grimmojc🤣

                NVash - Profil | Pá 5.6.2026 20:40:19

                Asuanec >> Teď je ve skříni 🤣🤘😤 Mě z něj jebne 🫣 To neměl něj Ódin, ale Loki

                  NAsuanec - Profil | Pá 5.6.2026 20:35:53

                  Vash >> jak jinak😂😂😂👍👍👍

                    NVash - Profil | Pá 5.6.2026 20:29:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bušák >> Bordel 😉🤘🤣

                      NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 20:27:18

                      Lídl

                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 20:00:25

                        Vash >> co dělá Ódin. Nějaký foto nový pošli. Díky

                          NVash - Profil | Pá 5.6.2026 19:57:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pindˇa >> Jebat Berlín 😤🤘🤣
                          https://youtu.be/2as-PcxrMg0?si=WuOanUFh5cfBUHIe

                            NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 19:53:59

                            Hákovačky. Polívka pórková

                              NPindˇa - Profil | Pá 5.6.2026 19:43:23

                              plavan >> Nezbývá nám tedy, než jim přispívat na na důchody a pohodový život houmesům 😁https://www.facebook.com/share/v/1GLMCFMcXi/

                                NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 19:12:52

                                Tak jsem našel konečně tu nabíječku z LÍDLU. Ta je vlastně jen jednou použitá tak by měla fungovat. Nebo bude v prdeli baterie. Zítra se uvidí

                                  Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 18:33:13

                                  Chali_2012 >> já úplně vidím ten autobus do Chorvatska. Už ve Znojmě by hulákali rozmazlení fakani " mami, kdy už tam budem ? ". A tatínek zařve : " s tímhle Schumacherem, co řídí asi za měsíc ! "
                                  Načež se ozve stará zmalovaná bába a zařve i ona : " to není Schumacher, to je Niki Louda !!! "

                                    Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 18:29:13

                                    tonouš >> já nemám německý občanství a nežil jsem tam. Musel bych tam makat načerno u Chaliho ve stánku s pečenými kuřaty a smrděly by mne i vlasy :-)))))

                                      NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 18:20:39

                                      Tak jsem našel. Samozřejmě se posrala chvilku po záruce

                                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 18:06:52

                                        Tak co ten drak? Haůůůuuuuu. Ten určitě nealko nedává

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"