Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Bušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    ŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 17:53:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Docela to bere 💪

      Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 17:48:53

      plavan >> 😁😁😁

        Leďáček - Profil | Pá 5.6.2026 17:47:18

        drak+ >> Jsem rád , Romane , že jsi spokojen ! Tak ať se daří !

          Chali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 17:42:35

          plavan >> k moři nerad.

          To já ano ale né s turisty, známý mě lákají k moři na pár dnů přívlač 🎣 pobřeží mezi Belgii a Holandsko, cca 100km od nás.

            Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 17:34:31

            Padla

              Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 17:29:53

              Tak se mi asi rozbila nabíječka na baterie. Zítra musím přinést tu druhou a budu vědět. Jestli to není baterií. Mrknu doma jestli mám kupón kdy sem jí kupoval

                tonouš - Profil | Pá 5.6.2026 17:21:30

                plavan >> odstěhuj se na důchod do Německa, tam to je nejlepší🤠

                  ŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 17:15:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Baby,žrádlo ,chlast a na ryby nikdo nejde 🤭

                    plavan - Profil | Pá 5.6.2026 16:52:20

                    Chali_2012 >> fuj, k moři do toho vedra s hordou zpocenejch turistů, ze kterejch táhne chlast a chcanky, to děkuju :-)))) To je stejně blbý jako ten stánek v centru :-))))) A zodpovědnost veliká. Pro velkou část lidí z tohoto vlákna znamená pojem užívat si důchodu nebo užívat si zdraví a pohodu to, že se žere jak Otesánek a chlastá první liga :-))))))))))))

                      Chali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 16:37:36

                      plavan >> já myslel až když půjdeš do důchodu, nebo víš co raději nic nedělej a pak si užívej toho důchodu, mohl bys jezdit na zájezdy k moři atd. Prostě si pak užívat důchodu, 🧿.

                        plavan - Profil | Pá 5.6.2026 16:27:27

                        Chali_2012 >> jako že bych se vzdal práce v sedě, oželel spoustu peněz odchodem do předčasného důchodu a otevřel si něco tak škaredého jako stánek v centru ? To bych si teda pomohl :-)))))

                          Bušák - Profil | Pá 5.6.2026 16:17:54

                          drak+ >> tak to máš dobrý, to snad přežiješ bez úrazu

                            drvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 16:06:25

                            MiPo >> Buď rád. Oškubal bych tě jak Poušťáka😄💰😄💰😄

                              MiPo - Profil | Pá 5.6.2026 16:02:59

                              drvoštěp >> bohužel jsem daleko od tebe

                                Chali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 16:02:26

                                plavan >> pokud půjdeš do důchodu jak jsi nedávno psal pochopitelně ti přeji aby to klaplo. Tak bys si mohl třeba otevřít malou vyvařovnu někde v centru Jihlavy, jeli by se tam karbanátky řízky atd... tam by ses mohl pěkně vyřádit měl bys sebou sadu profil 🔪, i ten Vietnamec o kterým jsi psal že tam vlastní pár jídelen tak toho bys zlikvidoval vyhlásil by Bankrot

                                  Asuanec - Profil | Pá 5.6.2026 16:00:38

                                  drak+ >> koukám,že zatím žiješ,no dej na sebe pozor kluku👍

                                    plavan - Profil | Pá 5.6.2026 16:00:02

                                    drak+ >> schody ne, ale hody ano :-))))

                                      drvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 15:59:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MiPo >> Fotek tam mám habaku😄 I videa.https://youtu.be/TV00TKDMpy4?is=77w6K0DIYbY8GjVo

                                        Vash - Profil | Pá 5.6.2026 15:55:39

                                        Honza58 >> Taky mám 😉 Ale to je máma co dělá sazenice 🤣🤘😤

                                          Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"