Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 15:54:13

    plavan >> ryža bola dojížďák a hranolky aby toho nebolo málo :-)))))))))))))))))))))))))

      Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 15:53:03

      visage >> proč más rejži i hranolky Vlado, abys nepohubnul ? :-))))))))

        NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 15:40:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Video Thumbnail
        visage >> bude si užívat, natahovat X kusů hodin. Čekat až mu pojede Arnoušt okolo MO}) 4la, třeba se i vydá s ním na plavbu. Nebo pojede jídelním lůžkovým vagonem co jel včera u nás okolo. Za 2,5 hodiny 8990, - se čtyřchodovým menu

          NHonza58 - Profil | Pá 5.6.2026 15:39:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> Sousedka si tě udržuje v kondici,ještě to chtělo celer😂😂

            Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 15:34:03

            MiPo >> on na to príde :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

              Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 15:33:22

              MiPo >> jo, ja tam vidím aj nejaké nepivo :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 15:33:05

                visage >> bude přehazovat důchod vidlema

                  NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 15:31:03

                  drak+ >> no tě pic 😱 tam to dopadne, koblihy kyselý okurky 🫢🤣 a další raději nechci vidět

                    Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 15:30:21

                    Calex >> takže si budeš miesto zeleniny pestovať na dôchodku Alzhaimera a Parkinsona :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                      NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 15:28:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      drvoštěp >> tak jsem zkouknul tvoji hromadu a moc velký rozdíl v tom jako lajk nevidím 🙈. Škoda že jsi daleko, zájemců by tu bylo habaděj

                        Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 15:23:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Bušák >> tady nejsou Schody

                          NVash - Profil | Pá 5.6.2026 15:09:00

                          Calex >> Já zase bambilion 🫣 Sousedka se letos zbláznila 🤣 150 rajčat, 40 nakladaček, cukety, hokkaida, saláty 😫🤘🤣 No nudit se nebudu 💪

                            NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 15:05:30

                            visage >> Nic nepěstuju, nic nechovám, už jsem z toho vyrostl. :-))))))

                              Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 15:02:33

                              drak+ >> dochtore , prasknem :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 14:59:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Calex >> ja mám z vlastnej záhrady 😉👍🤣🤣🤣 kuracie prsia na čínsky spôsob, ryža,hranolky, šalát, na zapitie domáce červené točené víno 🍷😉👍

                                  NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 14:50:12

                                  Vash >> Nemám ani salátek. :-((

                                    NVash - Profil | Pá 5.6.2026 14:47:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Calex >> Tady salátek 😋 konečně to začíná 🥳🤘😤

                                      NCalex - Profil | Pá 5.6.2026 14:39:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      plavan >> Zdarec, tady nudle s trochou masa po Sečuánsku....

                                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 14:27:23

                                        drak+ >> už si spadnul někde ze schodů?

                                          Ndrak+ - Profil | Pá 5.6.2026 14:21:36

                                          Bušák >> bušák - 5.6.2026 12:47:01 >> praskneš 🤣🤣🤣

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"