Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod

Volná diskuze od rybiček po pivíčko. Hlavně aby bylo veselo!
Autor diskuse: Bušák - Profil , 6.8.2014 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: TEZAR Profil

jaký máte názor na rybaření non stop na našich svazových vodách ?

A) celoročně povolit na všech vodách 12%

B) celoročně povolit jen někde 4%

C) všude jen v letních měsících 6%

D) jen někde v letních měsících 7%

E) je mi to jedno3%

F) jsem zásadně proti 22%

G) tyhle hodiny vědomě porušuji 2%

H) jezdím díky tomu raději na soukromí revíry 2%

I) chce to už konečně nový rybářský řád ,nejen kvůli tomuhle 42%

Od 7.1.2017 hlasovalo 917 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NBušák - Profil | Pá 19.6.2026 8:59:53

Tuhle by to chtělo mít teď přes léto furt k dispozici

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 5.6.2026 14:03:32

    MiPo >> Na kvalitu co vozím já😄😄😄

      NChali_2012 - Profil | Pá 5.6.2026 13:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      visage >> včera jsem se vyřádil kynuté tvarohový buchty 🥧

        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 13:46:12

        visage >> ten jsme snad měli červený,nebo ještě i někde máme

          NMiPo - Profil | Pá 5.6.2026 13:44:52

          drvoštěp >> konkrétně na co, dřevo cenu nebo dopravu?

            NŠUKI - Profil | Pá 5.6.2026 13:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pro zedníky hrstková a základ vývar z uzených kostí, strop doložen💪

              Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 13:36:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Bušák >> a dnes vykvitol Ibištek 👍👍👍👍👍👍 známy ako čínska ruža .

                NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 13:29:19

                visage >> ten bude tohle dobou v bezvědomí, nebo se tomu bude hodně přibližovat. Hlavně aby tam nebyly žádný schody, na ty je specialista

                  Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 13:28:56

                  Bušák >> to je to nejmenší.
                  V kolik hodin u nás přestalo pršet?
                  Od Smíchova domů silnice pomalu suché

                    Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 13:28:23

                    čolkař,zloch >> v Libni přestalo v poledne.
                    Domů jsem jel už bez deště.

                      Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 13:24:09

                      plavan >> dochtora na Tebe :-))))))))))))))))))))))))))))))

                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 13:23:51

                        jariss >> Jardo díky vždycky za info co tady napršelo

                          Nčolkař,zloch - Profil | Pá 5.6.2026 13:22:25

                          jariss >> u nás 12, ale dopoledne a teď ještě hezký deštík 👍

                            Njariss - Profil | Pá 5.6.2026 13:17:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bušák >> měřák ukázal za noc a dopoledne 9l/m2

                              Nplavan - Profil | Pá 5.6.2026 13:04:51

                              visage >> tys chlemtal kořalky a pivo na rybách jako by bylo padesát ve stínu, žral jsi bůčky a tuk z bůčku jako bys měl za tejden umřít a mně bys sebral neškodnou colu ? :-)))))))))))))))))

                                Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 12:50:43

                                plavan >> zas tá cola , zas tá cola . využívaš situáciu , že tu dochtore nie je , ten by Ti dal :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 12:48:55

                                  Bušák >> a to som čakal , že jahody už nebudú . bude bublanina .

                                    NBulda 64 - Profil | Pá 5.6.2026 12:47:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Prdelka ;))

                                      NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 12:47:29

                                      visage >> paráda

                                        NBušák - Profil | Pá 5.6.2026 12:47:01

                                        Nějaký 2 hodinky jsem to nechal z mrazáku jen v lednici, teď zobu. Dobrota. V teple osvěží. Občas udělám

                                          Nvisage - Profil | Pá 5.6.2026 12:42:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Bušák >> a bola aj nejaká úroda 👍😉

                                            Červené karty: kubah, Stilet, keltt, "VYDRÝSEK"