Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NLuk_L - Profil | Út 25.11.2014 18:09:57

tuzemak >> :-))) tak tak, konzervu od hame jsem uz dlouho nemel. A tim myslim i pastiku.
Koukam ze na tom tabletu mi uteklo n od k - ma tam byt pikok

    NTWIN 69 - Profil | Út 25.11.2014 18:08:21

    tuzemak >> Na Hamé mám jednu básničku:
    "Hamé,Hamé
    hnusně v tlamě!!!"

      Ntuzemak - Profil | Út 25.11.2014 18:06:25

      Luk_L >> plech od Hamé?na to nepotřebuju šéfkuchaře.-)))

        NLuk_L - Profil | Út 25.11.2014 18:03:15

        Tak kolegove, nahodne jsem juknul na diskuzi a u tretiho pifka jsem nasel zajimave srovnani. Ten Pinok asi nebude zas tak spatny :-))) schvalne, kde je Hame ?
        http://tn.nova.cz/zpravy/testy/test-veproveho-v-kon​zerve-da-se-to-vubec-jist-nebo-to-prijde-rovnou-do-​kose.html

          NBušák - Profil | Út 25.11.2014 17:58:47

          Buffalo1969 >> teďka jsem si to pustil,taky tam říkali že ta Pikok je nejlepší a to jí prej dělají poláci

            NLauri - Profil | Út 25.11.2014 17:52:04

            doliz >> protože plechovky s masem pro lidi jsou bez masa :)

              NBuffalo1969 - Profil | Út 25.11.2014 17:35:19

              pouštěč >> veliká pravda!!! :-)

                NBušák - Profil | Út 25.11.2014 17:34:03

                pouštěč >> jo byla to taky nějaká vepřovka,třeba to je ona,fakt dobrý

                  Ntuzemak - Profil | Út 25.11.2014 17:33:52

                  Buffalo1969 >> kdysi dávno to bylo,vozilo se psům konzervy přímo z jatek,od tý doby co se to ochutnalo,hafani konzervu neochutnali.o)))

                    Npouštěč - Profil | Út 25.11.2014 17:30:09

                    doporučuju Lidl Pikok, lepší konzerva vepřová asi neexistuje,....

                      NBušák - Profil | Út 25.11.2014 17:28:19

                      viceroy - >> celkem dobrý masový konzervy mají v Lídlu,už nevím přesně který,Eva občas něco koupí tak to někde na rybách kolikrát chalujem,jak studený tak ohřátý,je tam slušnej výběr

                        NBušák - Profil | Út 25.11.2014 17:20:47

                        venca1 >> voni ty štěkací miláčkové se mají kolikrát mnohem lépe než hodně lidí,o tom žádná

                          NBuffalo1969 - Profil | Út 25.11.2014 17:18:36

                          venca1 >> přesně jak říkáš......:-)

                            Nvenca1 - Profil | Út 25.11.2014 17:14:03

                            Buffalo1969 >> Však je to lepší jak pro lidi, je tam narváno mraky minerálů a vitamínů a je to bez koření. :-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Út 25.11.2014 17:08:45

                              doliz >> tak tak.....ty konzervy jsou ručně plněný.....mazec. Vonělo to jak sviňa a regulérně jsem z toho vytáhl půl kuřete a to jako fakt.....:-D

                                Ndoliz - Profil | Út 25.11.2014 17:06:26

                                Buffalo1969 >> Když porovnám obsahy plechovek s masem pro zvířata a lidi, tak si myslím, že žrádlo pro zvířata musí splňovat přísnější kritéria než to pro lidi.

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 25.11.2014 16:58:34

                                  pánové tohle jsem kupoval svýmu zlatýmu retrívrovi, když byl ještě štěně. Normálně jsem mu to záviděl.....:-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | St 5.11.2014 19:52:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    DEBUSTROL >> My také :)))

                                      NF.T.M. - Profil | St 5.11.2014 19:43:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Rychlá klasika u vody jsou fazole s uzeninou :-))))

                                        NDEBUSTROL - Profil | St 5.11.2014 19:36:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tak jsme si udělaly ovar :)