Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NVitali - Profil | St 26.11.2014 15:58:13

Bušák >> Taky bych do toho šel klidně znova :-)

    NBušák - Profil | Út 25.11.2014 22:18:42

    Vitali >> tak to je mňamka,už jsem to ukázal Evě co chci o víkendu

      NVitali - Profil | Út 25.11.2014 21:29:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Využil jsem tento víkend "komfortu" chaty a s kamarády jsme si na rybách upekli vepřová kolena, kam se hrabe nějaká plechovka :-)

        NBušák - Profil | Út 25.11.2014 20:09:19

        Luk_L >> kde ty starý dobrý Majky sou

          NBušák - Profil | Út 25.11.2014 20:08:00

          TWIN 69 >> hlavně rodu ženskýho

            NBušák - Profil | Út 25.11.2014 20:06:59

            ZM70 >> občas i tady někdo dobře poradí

              NLuk_L - Profil | Út 25.11.2014 18:42:52

              strejda16 >> jj majka v plechu, asi jsem měl špatnou edici ( nebo noční výrobu ) .-))

                NTWIN 69 - Profil | Út 25.11.2014 18:31:19

                Bušák >> Měkkýho a zelenýho?To bude jedině kořalka:-)))

                  NZM70 - Profil | Út 25.11.2014 18:29:33

                  Ano ano, i já dal na radu zde uvedenou a již jiné konzervy než vepřové z Lidlu nekupuji. Nejenom, že to chutná a je tam opravdu maso, tak je toho pro jednoho až až :-)

                    Nstrejda16 - Profil | Út 25.11.2014 18:26:21

                    Luk_L >> Myslíš tu Májku?, to se mi ještě nestalo.

                      NBušák - Profil | Út 25.11.2014 18:25:27

                      TWIN 69 >> mě to Piko taky šmakovalo,těďka jedu už někdy pouze něco měkýho zelenýho

                        NLuk_L - Profil | Út 25.11.2014 18:23:28

                        strejda16 >> Pul roku z5 mi ji koupila zena a to v plechu ne v hliniku. Sla do kose. Po otevreni strasny smrad, mela zaruku myslim ze jeste neco pres rok. Nemel jsem odvahu to namazat.

                          Nstrejda16 - Profil | Út 25.11.2014 18:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jak už tady mnozí psali, v dnešní době jedině masovky od Pikok z lidlu:http://www.stream.cz/peklonataliri/769554-veprove-k​onzervy
                          A mají tam teď ještě nějaké novinky od stejné firmy. I když cena je trochu vyšší, tak jiné už nekupuji.
                          Občas na to mají akci pár korun, ale málokdy.

                            NTWIN 69 - Profil | Út 25.11.2014 18:20:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Bušák >> Zlatý konzervy od Pikoka.

                              NBušák - Profil | Út 25.11.2014 18:18:57

                              TWIN 69 >> přesně tak,hnus pane Polívka

                                Ntuzemak - Profil | Út 25.11.2014 18:18:08

                                Luk_L >> blafy nežeru.-)))

                                  Ntuzemak - Profil | Út 25.11.2014 18:17:55

                                  TWIN 69 >> asi tak nějak.-)))

                                    Nstrejda16 - Profil | Út 25.11.2014 18:16:37

                                    Od Hamé se dá sníst jedině Májka.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Út 25.11.2014 18:15:53

                                      pouštěč >> :-DDD

                                        Npouštěč - Profil | Út 25.11.2014 18:13:45

                                        Buffalo1969 >> dokonce na mě byla až moc masitá :-)