Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NPepé - Vsetín - Profil | Pá 31.10.2014 10:39:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

zdar Milane,

už se to tu objevilo, tak to jenom potvrdím. PIKOK z Lidlu, konzervy s vysokým obsahem masa (a to fakt, že masa), chuťově výborné a i kombinace luštěniny+maso jsou velmi dobré. Když jezdíme na víkend (závody), tak je vždy kupujeme "do foroty" kámoš většinou vozí i vyloženě domácí stravu (mamka ho balí), ale stejně je máme s sebou. Konzervu - masovku sníme po studenu, luštěninové ohřívám na vařiči. Rychlé, skladné, dobré!

    Nretrívr - Profil | Pá 31.10.2014 10:05:09

    dada11 >> Obec asi ne, to máš pravdu.

      Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 21:31:50

      retrívr >> Každou ne :-).

        Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 21:31:21

        Buffalo1969 >> Sám mám málo :-)).

          Nretrívr - Profil | Čt 30.10.2014 21:17:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          viceroy - >> Konzervy, mimo paštiky nepoužívám, používám doplňky, pokud nemám své. Tedy okurky, papriky,zelí,houby.Bez toho nejsou ryby. Jakoby hlavní jídlo nějak vždy vytvořím. Vařič umí hodně, suroviny se daj uchovat hravě a v konečné podobě finanční ale hlavně chuťový rozdíl. Stejně musíš každou konzrvu dovařit, tak že žádný rozdíl v přípravě. Tak to vidím já.

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.10.2014 21:12:30

            dada11 >> skoro jak ty....:-D

              Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 21:11:32

              Buffalo1969 >> :-) Taky všechno sežereš :-).

                NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.10.2014 21:07:21

                dada11 >> třeba taková kuku...vždycky koupím tak 3 kousky. 2 na ryby a jednu regulérně zbaštím...:-)

                  Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 21:05:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Buffalo1969 >> Já poslední dobou taky nic špatnýho na Lídlu nevidím. A konzervy mi vůbec nevadí :-).

                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.10.2014 21:04:06

                    dada11 >> no mně jo. Docela rád a hodně vařím, ale to víš, ale občas si konzervičku koupím....:-)

                      Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 21:00:58

                      Buffalo1969 >> Rozum jo, ale prodává se v Lídlu a to moc lidem nevoní :-).

                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 30.10.2014 20:58:35

                        dada11 >> dá rozum!!! :-)

                          Ndada11 - Profil | Čt 30.10.2014 20:50:05

                          viceroy - >> Od Pikoku jsem ještě nejedl nic špatnýho. Nejen konzervy.

                            Nkečemot - Profil | Čt 30.10.2014 20:00:16

                            kapr0007 >> mikádo , dobrá firma ! mám od nich feeder . ale že dělají zavařeniny to sem nevěděl !?

                              NLauri - Profil | St 29.10.2014 19:55:54

                              Kača. >> taky díky za upřímnost :)

                                NLauri - Profil | St 29.10.2014 19:55:27

                                Rytíř >> díky

                                  NKača. - Profil | St 29.10.2014 19:16:18

                                  Lauri >> Proč? Protože jsi tele. :o)))))

                                    NRytíř - Profil | St 29.10.2014 19:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Lauri >> pomužu ti:-)

                                      NLauri - Profil | St 29.10.2014 19:03:10

                                      ty jo netuším, proč mi to nejde vložit nastojáka

                                        NLauri - Profil | St 29.10.2014 19:01:28

                                        jak jednoduché