Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NPvl - Profil | Út 28.10.2014 17:30:11

A co jsou ty konzervy z pohledu na pravé straně - (modrý vršek) cena je poněkud vyšší ale i masa je tam více už přesně nevím kolik procent --ale ve dvou, jsme měli narvaný břicha k prasknutí .

    NBuffalo1969 - Profil | Út 28.10.2014 17:08:07

    kapr0007 >> já su v Lídlu furt, ale nikdy sem si ho nevšiml. Půjdu cíleně...:-)))

      NFOUSATEJ HAT - Profil | Út 28.10.2014 10:59:39

      kritik >> neni nad poctivej vepřovej kompot :-)

        NShafi - Profil | Út 28.10.2014 10:50:32

        kapr0007 >> Naprostý souhlas a dá se to i za studena.

          Nkapr0007 - Profil | Út 28.10.2014 10:33:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Rozhodně souhlasím jak bylo zmíněno ,že konzervy v LIDL jsou prostě nejlepší
          DOPORUČUJI chlapi vyzkoušet jejich PIKOK Maďarský a Vídeňský guláš v plechovce
          je to tuším 400g a je tam 60% kostek masa

          Fakt SUPER

            NBuffalo1969 - Profil | Čt 28.8.2014 8:20:21

            viceroy >> zdarec....máš recht, nějak to tady umírá.....něco se mosí vygómat!!! :-)))

              Nviceroy - Profil | St 27.8.2014 21:44:02

              Tak po delsi dobe nejake novinky u vas v zaludku ?

                Npako 2 - Profil | Pá 27.6.2014 16:43:14

                kritik >> já dělám vrabce rovnou do lahví, zavařuju bez pečení předem ...
                tahle se nechytla, je odsouzena k brzkému sežrání ...

                  NStarc55 - Profil | Út 17.6.2014 22:07:51

                  BOILIE GANG - Frante >> Frante - 17.6.2014 15:05:22 >> Ve špatný myšlenky jsi mě neuvedl naopak, docela to barevně ladí. Film jsem neviděl a anglicky už jsem skoro zapomněl za těch 20 let, takže jsem tomu moc nerozuměl. Ale to nevadí. Ať se daří.

                    NFrante - Profil | Út 17.6.2014 15:05:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Starc55 >> jsem pak sel chrapat a asu hodinu mi to vrtalo hlavou :D A taky mi pak doslo, ze ten "vtip" s Matrixem se asi minul. Je to kultovka, ale v ten moment mi nedoslo ze to kazdej nemusel videt,takze se omlouvam jestli jsem Te nejak neuvedl ve spatny myslenky nebo nejak podobne! Zdar a at se vydari vlastni konzervicky. Matne si na ne vzpiminam od babicky... no bylo to porno v hube! :)

                      NLauri - Profil | Út 17.6.2014 7:38:51

                      Starc55 >> já to tady právě nikde nesehnal a pokud něco podobného tak za velký peníz. Toto je z Německa, mají tam toho hodně na výběr a za směšný peníz. V Čechách mají poloviční porce a poloviční výběr za dvojnásobek peněz - smutné

                        Nkritik - Profil | Po 16.6.2014 23:13:09

                        Starc55 >> Jo, jo, rosůlek neboli sosíček .... :)) Prostě je to tak, domácí je domácí. Třeba ten Pikok, vítěz testu stojí cca 40 Kč 300g konzerva sklo.
                        Domácí mě vyjde na stejný peníze a budu vědět, co dlabu. Žádný zahušťovadla a látky zvýrazňující chuť a vůni.

                          NStarc55 - Profil | Po 16.6.2014 23:05:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kritik >> To je pravda, už se o to pokouším delší dobu, ale nějak to ne a ne zrealizovat. Možnosti bych na to měl. Hlavně víš co si tam dal za surovinu, kamoš to dělá a dává do každé skleničky kousek kůže na ten jemný rosůlek. Ten mám taky rád na čerstvým chlebě ještě teplým.... Radši už budu končit, ještě bych dostal hlad a je pokročilá doba. Tak dobrou.

                            NLudvaBrno - Profil | Po 16.6.2014 23:00:30

                            Pánové, LIDL je fakt dobrej. Špatnou pověstí se nenechte oklamat. Hlavně pokud je to určeno i pro německý trh. Bolek se svým zlatým dědictvím je proti tomu lepší podprůměr. Ale jako Moraváka mě to netěší, to ano.

                              NStarc55 - Profil | Po 16.6.2014 22:59:58

                              BOILIE GANG - Frante >> Frante - 16.6.2014 22:47:19 >> Dobrý. V případě Pikoku beru modrou.

                                Nkritik - Profil | Po 16.6.2014 22:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Chlapi, za tu cenu, co dneska ty plechovky mletý kůže a pařátků v obchodě stojí stojí je fakt lepší nelaborovat. Jistota je nakoupit 5 kg vepřový flákoty, upíct v troubě a zavařit do skleniček.
                                Trvanlivost jako konzerva a vydrží to na ryby na hodně dlouho.
                                A hlavně, je to dobrota :-)

                                  NFrante - Profil | Po 16.6.2014 22:49:33

                                  viceroy >> já jen souhlasím a jak jsem psal, nenapadlo by mně to. Je jasné, že to s sebou nevezmu na týdenku, ale přes noc to je v poho...

                                    NStarc55 - Profil | Po 16.6.2014 22:48:18

                                    Lauri >> V kterým obchodě to prodávají? Nemyslím adresu, ale název. Tyhle konzervy jsem u nás v TR ještě neviděl, i když nechodím do všech marketů, to je fakt.

                                      NFrante - Profil | Po 16.6.2014 22:47:19

                                      Starc55 >> Neo, jakou si vezmeš pipulku, tu modrou nebo tu červenou? :D

                                      Já zkusím obě! :)

                                      Sorry, mimo téma, ale to se přímo nabízelo :D
                                      https://www.youtube.com/watch?v=zQ1_IbFFbzA

                                        Nviceroy - Profil | Po 16.6.2014 22:43:28

                                        Frante - 16.6.2014 22:34:48 >> myslim ze takhle to jde max na vikend ponevadz tyhle jidla nemaji konzervant ale na druhou stranu se to da poresit thermotaskou se zamrazenymi petkami s vodou a cena v Globusu za jidlo je vice nez prizniva a kvalitou oproti konzerve uplne nekde jinde no ni ?