Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NMilan1208 - Profil | So 28.4.2018 18:43:20

Buffalo1969 >> Nemusím srovnávat,taky je kupuji a chutnají výborné.

    NSaimon - Profil | So 28.4.2018 14:08:36

    nemáte někdo zkušenost s tímto: https://www.hotovky.cz/ ?

      Npouštěč - Profil | So 28.4.2018 11:46:07

      Taky se připojím, PIKOK je bezkonkurenční, sice mám radši vepřové skla než hotové jídla, ale takovou hnačku co jsem měl po fazolích HAMÉ jsem ještě nezažil, to se dají i tyhotovky jíst od PIKOKu... a plno masa v tom, jestli lisované nebo ne, nevím, ale jsou to kostky masa..to jinde není moc...

        NBuffalo1969 - Profil | So 28.4.2018 10:56:22

        petr616 >> kup si český konzervy z Hamé.......to se teprve budeš divit. Zlatý Polsko..:-DDD

          NBuffalo1969 - Profil | So 28.4.2018 10:55:07

          Milan1208 >> já bych to tak hrozný neviděl. Když si ty sklinky otevřeš, tak zjistíš, že je tam fakt maso a k němu šťáva nebo výpek nebo co to je a sádlo. U toho červenýho skla jsou i bylinky. Podle mně se zase NOVA snaží z něčeho udělat bublinu. Kupuju si to tak jednou za měsíc až za dva a s čistým svědomím ti můžu říct, že z průmyslovejch konzerv je tohle podle mně bezkonkurenční. Ta hra na procenta jestli např.67,5% a nebo 75% je podle mně blbost, ale zase na druhou stranu to nějakým způsobem drží výrobce na uzdě.
          Porovnej to třeba s Hamé......a pak napiš výsledek.....:o)

            Npetr616 - Profil | So 28.4.2018 10:52:15

            Milan1208 >> a to se nekdo divi kdyz je to z Polska... Se divim ze tam nejsou namlety kameny.

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 1.4.2018 9:51:10

              Tak jsem po dlouhé době koupil a vyzkoušel gulášovky z Lidlu. Kvalitka se nezměnila i když je to na mně lehce víc slaný, ale já fakt solím málo, hodně málo.

                NMilan1208 - Profil | Ne 1.4.2018 7:59:46

                Ahoj.Příští týden v Lídlu vepřovky ve skle za 35.

                  Nkubah - Profil | Ne 18.2.2018 17:58:13

                  Byl jsem tam dnes, myslím že mají skleničky - maso...

                  Já nebral, mám z minula.

                    NStarc55 - Profil | Ne 18.2.2018 17:44:22

                    Esox 2 >> Ještě že jsi to tu připoměl. Málem bych na to zapomněl. Sezona se pomalu blíží a čas od času se to dá, když berou a není čas na vaření.

                      NEsox 2 - Profil | Čt 15.2.2018 17:43:00

                      Zdravím a dávám malé info, v Lidlu od 24.2. - do 25.2. bude pro velký úspěch k mání opět plechovka guláše Pikok 400g / 62% masa. Vídeňský, maďarský, segedínský ve slevě za 27.90,-
                      Když je hlad tak i plechovka guláše vylepšená feferonkou se dá.

                        Njirka mz - Profil | Ne 14.1.2018 16:52:41

                        No že by to bylo tak špatný to se říct nedá, mě ten guláš nepřijde špatnej, měl jsem všechny druhy a že by nebyly k jídlu? Jasně je to konzerva, ale něco jako maso v tom je, ochucený je to vcelku slušně (v porovnání s jinejma hamé, ...). Samozřejmě domácí to je jiná liga, ale jako nouzovka sem tam na ryby nebo na nějakej čundr, motovejlet, je to použitelný. Ty masový konzervy jsou asi teda lepší-to maso tam opravdu je, ale jak jsem psal přežít se na tom dá...

                          NMAXXSKATER - Profil | St 10.1.2018 18:50:58

                          hrot >> Nevím, no ... Mně to fakt přišlo v pohodě. Tím nechci říkat, že bych to chtěl žrát nějak denně, ale když třeba jedu něco s bráchou a tátou dělat na chatu, tak se to určitě po práci sníst dá. :-)

                            Nhrot - Profil | St 10.1.2018 18:27:07

                            MAXXSKATER >> no ve vepřovkách je to maso aspoň vidět a nejsou špatný,ale ty guláše to je jen pro otrlé jedince....

                              NMAXXSKATER - Profil | St 10.1.2018 18:18:19

                              hrot >> Kluci, já teda nevím, co od toho čekáte ... Pořád je to konzerva, ale určitě výrobky značky PIKOK patří k tomu nejlepšímu, co se dá na trhu v této formě sehnat, ale samozřejmě domácí je domácí.

                                Nhrot - Profil | St 10.1.2018 18:15:36

                                tonouš >> máš naprostou pravdu--nepoživatelný kostky něčeho co vypadá jako maso---jak píšeš humus...........

                                  NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 20:08:42

                                  Když bude poživatelný a ve slevě proč ne. I současná nabídka se dá ochutit a vylepšit. Chce to jen trochu invence.

                                    Nviceroy - Profil | Po 8.1.2018 19:09:12

                                    Esox 2 >> už by mohli vyjít z nějakou novinkou ....stroganov nebo tak něco 🤔

                                      NEsox 2 - Profil | Po 8.1.2018 16:19:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Za poslední rok s Pikokem konzervy žádný problém. Je to konzerva já vím, ale stále o mnoho lepší než od Hamé. A když je hlad je i guláš od Pikoku dobrý.