Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NMAXXSKATER - Profil | Čt 3.11.2016 17:58:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ladan1303 >> A ještě jsi zapomněl dodat, že šlo o poživatelný guláš ... Někde se nedá jíst ani v hospě.

    Nladan1303 - Profil | Čt 3.11.2016 17:07:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jsem nemocen.jsem sám doma.tato situace mně donutila si připravit rychlý pokrm.otevřel jsem vídeňský guláš od pikoku.můj dojem je takový. masa na dvě konzervy,šťávu není nutno přichuťovat.dva krajíčky žitného chleba ,cibule.za třicet korun mě plný talíř guláše nikde nedají

      Nkubah - Profil | Čt 3.11.2016 17:00:41

      mr.B >> koupil jsem už v pondělí. Tu kupuji pravidelně -vepřovou i krutí...

        Nladan1303 - Profil | Čt 3.11.2016 16:59:58

        mr.B >> jo ta je dobrá

          Nmr.B - Profil | Ne 30.10.2016 17:52:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ahoj od zejtra je v Lídlu šunčička v plechu

            Nladan1303 - Profil | Pá 28.10.2016 9:01:05

            MAXXSKATER >> taky se na něj chystám.je připraven na lince až dám povel lančmíte šup na pánev

              Nladan1303 - Profil | Pá 28.10.2016 8:58:19

              Starc55 >> koukni na test co sem dával saimon a budeš vědět hned

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.10.2016 21:13:30

                Buffalo1969 >> Ještě tam mám jednu plechovku ... Asi skočím pro víkendu ještě pro další. =)

                  NBuffalo1969 - Profil | Čt 27.10.2016 21:07:43

                  MAXXSKATER >> ta to je chvály hodné....:-)

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.10.2016 20:39:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Buffalo1969 >> Přesně tak jsem to dělal, Václave. :-) Vím, co se sluší a patří v "gastronomii" ... :-D

                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 27.10.2016 20:37:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      MAXXSKATER >> ty seš barbar......ten se musí opražit na pánvičce...!!!!
                      :-)

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 27.10.2016 20:35:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ladan1303 >> Ten lunchmeat ušel, Láďo, dneska byl otestován a sežrán s těstovinami ... :-)

                          NStarc55 - Profil | Čt 27.10.2016 20:34:28

                          ladan1303 - 25.10.2016 14:17:21 A v těch třetích? Tam je co? :-)

                            Nladan1303 - Profil | Út 25.10.2016 14:17:21

                            pro lanšmít jdu v sobotu ráno jelikož jsou o víkendu v akci rybky v konzervě a za ty prachy.proč to píšu.v těch jednejch je opravdu olej a ve druhejch je opravdu protlak

                              Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 20:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> dyť to říkám to co musí pozřít člověk to by pes nesežral

                                NBuffalo1969 - Profil | Po 24.10.2016 20:08:20

                                ladan1303 >> čistý maso bez konzervantů. Kámoš to kupuje svým reťákům.
                                A dávej bacha, ať ti nespadne brada....:-)
                                .
                                https://www.stream.cz/jidlo-s-r-o/10009541-konzervy​-pro-psy-a-kocky

                                  Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 20:04:11

                                  Buffalo1969 >> trochu přisolit a toby byla mňamka

                                    Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 19:27:18

                                    Starc55 >> a dobrá je i ta vysočina