Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 19:26:21

Starc55 >> ten kupuji pravidelně

    NStarc55 - Profil | Po 24.10.2016 19:04:38

    ladan1303 >> Kup si radši ten retro gothaj...

      Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 18:19:01

      míval jsem ho rád osmahlej na pánvi tak to vyzkouším

        Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 18:18:00

        Saimon >> dík ,dobrá práce

          Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 18:17:28

          díky všem .zajdu pro něj.

            NSaimon - Profil | Po 24.10.2016 15:50:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              NMAXXSKATER - Profil | Po 24.10.2016 15:46:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Saimon >> Mezi slepými je jednooký králem ... Ale osobně ho taky vyzkouším. :-)

                NSaimon - Profil | Po 24.10.2016 15:45:52

                ladan1303 >> myslím na streamu když zkoumali lančmíty tak to tenhle vyhrál

                  Nviceroy - Profil | Po 24.10.2016 15:40:55

                  ladan1303 >> nebyl jak ten Činskej komunistickej ...... to byl aspon luncheon meat dneska uz to je sama sečka to kočky maji kvalitnejsi kapsicku ...:-)

                    Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 15:15:21

                    chlapi , zkusil někdo ten lanšmít co prodávaj v retrotýdnu?

                      Nladan1303 - Profil | Po 24.10.2016 14:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      dvorák >> jj.taky už jsem asi tři zblajzl.pro rejpaly-ne naráz

                        NStarc55 - Profil | Po 24.10.2016 13:44:00

                        dvorák >> Chtělo to větší talíř.... :-)), ale vypadá dobře. Dost masa.

                          Ndvorák - Profil | Po 24.10.2016 0:48:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vyzkoušel jsem Vídeňskej guláš od Pikoku a fakt to šlo ....

                            Nladan1303 - Profil | Čt 20.10.2016 5:58:51

                            zdarec.maxx psal v politický že si rusové dělají zásobu i 200 vepřovek.kuwa ty by mě vybílili lidl do mrtě

                              Nladan1303 - Profil | Po 17.10.2016 18:43:24

                              viceroy >> ale fakt je dobrý.jde to i s těstovinou.znám to ještě z dob trampingu

                                Nviceroy - Profil | Po 17.10.2016 18:41:42

                                ladan1303 >> :-)

                                  Nladan1303 - Profil | Po 17.10.2016 18:40:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  viceroy >> abych pravdu řekl tak bych se radši přežral než bych jim to věnoval.je pravda že když není moc času na vaření tak z těch masovek dělám risoto

                                    Nviceroy - Profil | Po 17.10.2016 18:38:09

                                    ladan1303 >> čmoudi si fasujou sami :-):-)

                                      Nladan1303 - Profil | Po 17.10.2016 18:36:37

                                      viceroy >> a nebo zajdu na charitu bo čmoudi mají taky hlad.no a kdyby to nechtěli tak v domově duchodcu po tom skočej

                                        Nviceroy - Profil | Po 17.10.2016 18:34:19

                                        ladan1303 >> kdyz toho budes mit doma uz hafo tak se prihlasis do PROSTRENO a to se budou olizovat :-) :-)