Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Po 17.10.2016 18:32:55

viceroy >> samozřejmně .a když se ti bude zdát že už toho máš doma moc ,tak si k tomu sedneš a sežereš ty nejstarší a zase se bude čekat až budou v akci.

    Nviceroy - Profil | Po 17.10.2016 18:27:56

    ladan1303 >> pres zimu nelze nakreckovat pouze koule na sezonu ale i proviant :-):-):-)

      Nladan1303 - Profil | Po 17.10.2016 18:25:38

      dobře děláte mládenci.zásoby jsou potřeba.taktéž neustále doplňuji

        Nmr.B - Profil | Po 17.10.2016 17:48:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Také zakoupeno paštiky,vepřovky a guláše

          NKača. - Profil | Ne 16.10.2016 20:57:23

          ladan1303 >> Nakoupeno. :o)))

            Nladan1303 - Profil | St 12.10.2016 10:37:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            tak přátelé,půjde někdo z vás o víkendu pro maso ve skle?opět lidl za 30 kč

              NBuffalo1969 - Profil | So 27.8.2016 9:54:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ladan1303 >> já ten Most pil na vojně a bylo to opravdu strašný.......strašný.

                Nladan1303 - Profil | So 27.8.2016 9:53:12

                Buffalo1969 >> já ty patoky ani neznám

                  Nladan1303 - Profil | So 27.8.2016 9:52:31

                  Buffalo1969 >> ale musím uznat že tohle je nejhezčí plechovka jakou sem tu kdy viděl

                    NBuffalo1969 - Profil | So 27.8.2016 9:51:58

                    ladan1303 >> přece nebudu pít třeba Mosteckej samoser....:-)

                      Nladan1303 - Profil | So 27.8.2016 9:51:09

                      Buffalo1969 >> ty slopeš samý hořký

                        NBuffalo1969 - Profil | So 27.8.2016 9:49:58

                        ladan1303 >> už mi ta mladá krákora, co prodává u nás ty škopky slíbila, že mi na příští rok sežene bečku jakou budu potřebovat..........prej třeba Dalešice nebo Hauskrechta.....:-)

                          Nladan1303 - Profil | So 27.8.2016 9:45:51

                          Buffalo1969 >> no jo chlape ,měl jsi to vymakaný

                            NBuffalo1969 - Profil | So 27.8.2016 9:44:19

                            ladan1303 >> pivko se dělá coolkeg, že ládíku..:-) a jak nám to šlo....:-)))

                              Nladan1303 - Profil | So 27.8.2016 9:24:21

                              jurasoft >> vše se má zkusit.nic to není.potraviny seženete trvanlivý a pivo je pasterizovaný

                                Ntuzemak - Profil | Čt 25.8.2016 11:35:14

                                viceroy >> takže otevřeš a......zavřeš.D

                                  Nviceroy - Profil | Čt 25.8.2016 11:24:01

                                  tuzemak >> ja ne jsem smireny s tim ze to musim co nejrychleji sežrat nez povoli ledy :-):-):-)

                                    Ntuzemak - Profil | Čt 25.8.2016 11:07:56

                                    viceroy >> už vidim,jak ty lezeš do tašky jednou za vikend.DD

                                      Nladan1303 - Profil | St 24.8.2016 14:32:48

                                      viceroy >> jsem to pochopil naprosto přesně.tím jsem chtěl naznačit že ty petky používám taky

                                        Nviceroy - Profil | St 24.8.2016 14:12:06

                                        ladan1303 >> tak ja to napsal pro ty kteri belosi normalni nejsou :-)