Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 20:17:14

Starc55 >> sem to tady psal.ty to nečteš?

    NStarc55 - Profil | Pá 17.6.2016 20:15:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ladan1303 >> Musí to být vepřové ve vlastní šťávě....

      Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 18:53:28

      už vím jak se jmenuje konzerva co nemá maso-vepřová konzerva

        NStarc55 - Profil | Pá 17.6.2016 18:22:25

        ladan1303 >> Taky jsem vzal dvě na zkoušku.

          Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 16:36:35

          Starc55 >> zdar,dnes sem tam bral zase dvě

            NStarc55 - Profil | Pá 17.6.2016 8:35:11

            ladan1303 >> Díky, vypodobnil jsi to líp, než kdyby jsi dal foto. Odpoledne totiž jedu do Lidlu, tak se na to MRKnu.

              NJarda82 - Profil | Pá 17.6.2016 8:21:27

              ladan1303 >> to bohužel musím jenom souhlasit,nicméně celkově je v tomto ohledu špatná doba,geneticky se snaží naši vědátoři upravit kde co od zvířat přez rostliny až po různé léčebné metody.Jistě né vše musí být hned špatné.Ale bohužel co se týče potravin kuku,fazolí hrachu atd. je to si myslím všechno stejné a to co největší a nejrychlejší výnosy a odolné rostliny.To bych tomu svému Koblížkovi nemohl dát nic co si nevypěstuju a i tam by nebyla záruka,že sazenky a semena by nebyly nějak pozměněné.To je můj názor jinak samozřejmě na klukovi nešetřím ale co se týče vaření na rybách tím si moc hlavu nelámu proč taky,když to jde tak si zajdeme někam na gáblík :-) Nemá cenu se držet zbytečne z krátka.Asi se nezměním ani přez tvé připomínky a tu kuku do toho ešusu stejně chrstnu :-) :-)

                Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 8:06:59

                Jarda82 >> vidíš,to synkovi moc nepomůžeš. kukuřice a sója jsou nejvíce geneticky upravené potraviny

                  NJarda82 - Profil | Pá 17.6.2016 8:03:59

                  ladan1303 >> každý má jiné chutě já jí tam dávám hlavně kuli synovi,ten má kukuřici moc rád a mě tam nevadí.

                    Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 8:01:54

                    Jarda82 >> hele na rovinu.fazole,slaninu atd.mám fakt rád ale kurwit to tou kukuřicí je podle mne hřích. ledaže by to ryby nechtěli a tobě to bylo líto vyhodit.

                      NJarda82 - Profil | Pá 17.6.2016 7:26:03

                      ladan1303 >> Já tě zdravim Vláďo,to víš né každý se rodí s chutí vytvářet na rybách gastronomické speciality,mě to tak stačí prostě jednoduché jídlo,sem tam nějaký párek nebo klobása na ohni.Jinak ano odhalil jsi můj původ :-) naše rodina se do těchto míst přistěhovala z chudé americké domoviny s vidinou rychlého zbohatnutí přesně tak jak to zpívá jedna tuzemská kapela tušim že se jmenuje Kabát :-) :-) :-)

                        Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 6:12:59

                        Jarda82 >> milý Jardo až na tu kukuřici bych s tebou souhlasil.je vidět že pocházíš z rodu schudlých pastevců v jihoamerické pampě.nu není co závidět

                          Nladan1303 - Profil | Pá 17.6.2016 6:07:05

                          Starc55 >> nemám,krabička má červený vrch,bílý střed a modrý spodek.logo na krabici je Tiradell a pod tím je napsáno Long Grain Rice parboiled.nespleť to s tou bez parboiled ta se ráda rozvaří.no a samozřejmně ju maj u těstovin a kečupů.čau

                            NStarc55 - Profil | Čt 16.6.2016 21:57:54

                            ladan1303 >> Máš foto té rýže?

                              Nladan1303 - Profil | Čt 16.6.2016 17:21:19

                              jo a ještě něco.perboiled rýže v sáčkách z lidla za ty prachy a v té kvalitě nikde neseženete.samozřejmně že je německá.jinou už dlouho nekupuji

                                NJarda82 - Profil | Čt 16.6.2016 16:27:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdravim,u mě když jsem na rybejších je to klasika.Červené fazole,slanina někdy si přilepšim a dám tam česnek ,cibuli nebo kukuřici.Akorát semnou nechce nikdo moc sdílet mé bivakové království :-) :-)

                                  Nladan1303 - Profil | Čt 16.6.2016 13:53:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  zdar plechovky.tak jsem předevčírem zhlédl v tv test vepřovek a samoš že lidl bodoval na prvním místě.nějakým způsobem se tam objevilo i hamé.ale co mne zaujalo tak týpek prohlásil že na obalu musí být napsáno .vepřové ve vlastní šťávě ,pak je garantováno 70%masa.jinak pouze 30% a zbytek jsou asi kůže a soja s kostima.tak zatím zdarec

                                    Nlapp - Profil | St 15.6.2016 23:46:02

                                    Já jak jdu na ryby dýl než na 4 hodiny, tak obvykle s sebou mívám malej plynovej campingovej vařič z Lidlu, ešus, lžíci, jednu cibuli, nožičku ostravský klobásy a plechovku fazolí v tomatu. Dva tři čerstvý rohlíčky.... a to bývá lahoda po promrznutým ránu/dopoledni u vody... :-))

                                      NSaimon - Profil | St 15.6.2016 23:02:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tak přidám z víkendovky
                                      Švéda fazole s klobásou: zakoupeno jednota coop, cena asi 45,-Kč, trvamlivost 2 roky od výroby.
                                      Za mě fakt dobrý, klobása je z masa, ale jelikož je z obou stran říznutá tak ztratí dost chuti, kterou přetáhnou ty fazole, ale není to takovej ten konzervovej párek. Chuť v cajku, soli na můj vkus akorát (solím málo). Po ohřátí je to dost hustý, takže se to i blbě ohřívá a je potřeba stále míchat. Doladil bych to trochou piva nebo aspoň vody. Já měl jen ochucenou matonku, tak sem žral jak to na mě vypadlo. Dochuceno pouze pepřem, ale ten rvu úplně do všeho.
                                      Konečnej verdikt: za 45vočí + 3 plátky chleba sem byl naprosto spokojenej, ale trávit noc pak v bivaku asi nebude to pravý, já naštěstí byl pod širákem tak to větralo ;-)
                                      1.foto balení
                                      2.foto po otevření
                                      3.foto po ohřátí
                                      za sníženou kvalitu kastrolu se omlouvám

                                        Nladan1303 - Profil | St 8.6.2016 16:35:40

                                        abych pravdu řek ,neměl jsem odvahu je odevřít už tenkrát