Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

tuzemak - Profil | St 8.6.2016 16:31:35

ladan1303 >> to nejni pomluva,to je holy fakt...máš časovanou bombu ve sklepě,ti tam pošlu URNU.DD

    Heiko - Profil | St 8.6.2016 16:27:23

    ladan1303 >> toz na uskladneni je mozna hame dobre, ale na jidlo ... :) Mimochodem, jestli je tam mas uz x let, tak je sance ze to jsou jeste ty stare poctive ..

      ladan1303 - Profil | St 8.6.2016 15:38:39

      kolegové drazí proč neustále pomlouváte hamé. jsou to dobré konzervy ty vydrží. mám ve sklepě již několik roků fazole s párkem a věřím že si tam pár let ještě odpočinou.

        tuzemak - Profil | St 8.6.2016 5:02:49

        doliz >> nevěřim testum,věřim hubě a mym chuťovym buňkam a žaludku..

          doliz - Profil | Út 7.6.2016 20:13:36

          tuzemak >> Vyhrála to vepřovka z Lidlu, na druhém a třetím místě vepřové maso od Hamé které stojí jednou tolik. Od Hamé byly v testu 4 konzervy, jedna z nich skončila na posledním místě.

            ladan1303 - Profil | Út 7.6.2016 20:03:29

            tuzemak >> přesně tak

              tuzemak - Profil | Út 7.6.2016 15:26:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Darďas >> ha ha,podle testů vepřovka od Hame super,který dobrodruch ten test dělal?test jedna věc,rádo zmanipulovatelná,skutečnost je jina,veškery výrobek od týto firmy je blivajz,to raději začnu chovat opět králíky a slépky a udělám si konzervu doma,než riskovat.....

                Darďas - Profil | Út 7.6.2016 15:19:44

                Vepřové konzervy se změnily. Před 30 lety jim pomáhal jen pepř, sůl a kmín


                Spotřebitelský časopis dTest podrobil 16 masových konzerv testu složení včetně porovnání s téměř čtyřicet let starými potravinářskými normami. Původním recepturám se přiblížily pouze dva výrobky. Klasické „vepřovky“ si sice kvalitu relativně drží, u lančmítů je to o poznání horší.

                http://ekonomika.idnes.cz/test-veprovych-konzerv-st​are-normy-dby-/test.aspx?c=A160607_141425_test_neh

                  Smejkyn - Profil | St 1.6.2016 7:44:03

                  tuzemak >> Dneska volno tak to možná protáhnu:-)

                    tuzemak - Profil | St 1.6.2016 7:36:23

                    Smejkyn >> jo tak to sa musí....

                      Smejkyn - Profil | St 1.6.2016 7:35:48

                      tuzemak >> Su po noční,tak aby se dobře spalo.

                        tuzemak - Profil | St 1.6.2016 7:33:14

                        Smejkyn >> po ránu a bufet?ale proč ne.D

                          Smejkyn - Profil | St 1.6.2016 7:31:34

                          Zrovna jsem dojedl ke snídani uzené makrely s kaprama obrané do skeniček a zavařené.Jsou trochu slanější tak je půjdu spláchnout.

                            tuzemak - Profil | St 1.6.2016 7:30:27

                            Buffalo1969 >> ne ne,já su včil Vaško v prdeli.D

                              Buffalo1969 - Profil | St 1.6.2016 7:28:12

                              tuzemak >> že to říkáš zrovinka ty Janku......t seš včíl na steroidech....-)))

                                tuzemak - Profil | St 1.6.2016 7:26:33

                                Smejkyn >> to mu říkám furt,že nejni sám kůl v plotě.D

                                  Smejkyn - Profil | St 1.6.2016 7:24:44

                                  tuzemak >> Tak to není sám:-)

                                    tuzemak - Profil | St 1.6.2016 7:18:39

                                    Smejkyn >> a to je Václav pod vlivem ímrvére.D

                                      Buffalo1969 - Profil | St 1.6.2016 7:17:03

                                      Smejkyn >> jo tááááák.....:-DDD