Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nkubah - Profil | Po 27.6.2016 12:10:08

Tak, lahvové Argusy jsou dobré české...

Hlavně ne ty plechy, to jsou Poláci...

    NNOVAS - Profil | Po 27.6.2016 11:16:31

    Přesně. Radši Argus,ale ne v plechu (Polsko)

      NSaimon - Profil | Po 27.6.2016 11:04:12

      Starc55 >> radši zkus lahvovej argus

        Nladan1303 - Profil | Po 27.6.2016 9:44:14

        Starc55 >> zdarec.nechutnaj mě vůbec .holt každá huba je jiná

          NHeiko - Profil | Po 27.6.2016 9:43:11

          kubah >> stale je radim mezi nadprumerne piva. Ale sto lidi, sto chuti ...

            Nkubah - Profil | Po 27.6.2016 9:39:32

            Starc55 >> žádný zázrak to není...

            Jak to kdysi byla velká móda, tak....

              NStarc55 - Profil | Po 27.6.2016 9:21:59

              Heiko >> Ty Svijany se dají pít? Dlouho jsem je nepil...., tak se radši zeptám, než tam zajedu.

                NHeiko - Profil | Po 27.6.2016 8:57:31

                Saimon >> a svijany :)

                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.6.2016 21:30:28

                  Saimon >> a zasukuje mi to mobil........ne, dělám si prdel. chodí mi to i na mail, ale jaksi ještě nebyl čas.

                    NSaimon - Profil | Ne 26.6.2016 21:28:52

                    Buffalo1969 >> :-D tak ti můžu poradit akorát online leták :-D

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.6.2016 21:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Saimon >> já ho přinesl, manželka přečetla a pes roztrhal.....:-(

                        NSaimon - Profil | Ne 26.6.2016 21:21:39

                        Buffalo1969 >> musíš občas mrknout na leták

                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.6.2016 21:00:53

                          Saimon >> hovnec.......super.....šiknou se, v pátek jedu na sraz..-)

                            NSaimon - Profil | Ne 26.6.2016 20:20:40

                            tak zejtra hurá do Lidlu!!! Akce na konzervy ;-)

                              NNOVAS - Profil | Út 21.6.2016 9:19:16

                              Starc55 >> Nesnáším nákupy. Ikeu obzvlášt.Když mi ale bytná řekla , že tam mají tyhle sklenice,už jsem mazal :-) http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=d%C3%B3za+k​orken

                                NStarc55 - Profil | Út 21.6.2016 8:54:42

                                NOVAS >> Taky si to už od letoška dělám sám a vím co jím. Stačí sůl a pepř, někdy přidám trošku česneku nebo kmínu jen tak decentně. A jelikož mám rád ten sulcík, tak dávám kousek kůže a trošku vody. Nemá to chybu. Máš na to pěkný sklenky. Já používám ty od Pikoku.

                                  NNOVAS - Profil | Út 21.6.2016 8:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Žádná koupená není jako domácí :-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 21.6.2016 2:21:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      N1975 - Profil | Pá 17.6.2016 21:57:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ja vydel test na netu na veprovky a hame skoncilo druhe od konce posledni skoncila nejaka cina a prvni byly konzervy z lidlu ty polske s tou silnicni soli ale to me nevadi na nich si opravdu pochutnamje vnich vydet i kousky masa kdezto hame je namletej blivajz buch vi co tam melou

                                        NStarc55 - Profil | Pá 17.6.2016 20:20:04

                                        ladan1303 >> Občas mám mezery v monitoringu....