Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

viceroy - Profil | Út 22.9.2015 19:57:23

Buffalo1969 >> :-):-)

    Buffalo1969 - Profil | Út 22.9.2015 19:54:19

    viceroy - 22.9.2015 19:10:58 > Já držím hospodovku a monitoruju...:-D

      viceroy - Profil | Út 22.9.2015 19:10:58

      Vsichni u vody na diete nebo co ? ......prestali jste se prejidat :-) ?.....

        freddys - Profil | Po 17.8.2015 18:27:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Když tu byla řeč o gulášovkách Pikok, můžu potvrdit, že jsou moc dobrý. Když se mi nechce vařit vlastní gulášek, nepohrdnu jím ani doma. Jen si ho zlehka vylepším a připálím :-) Zdokumentováno o víkendu.

          Pvl - Profil | Po 17.8.2015 16:04:56

          První dojem ,ještě nemusí být ten nejlepší !! Bylo mi docela divné, proč jsou "kousky masa" tak nějak stejné . Dnes jsem jeden opláchnul pod vodou a zjistil jsem že , maso je vlastně slisované a po té nakrájené na kostky . Teď je na vás jaký závěr při koštu uděláte vy .o§))

            Pvl - Profil | Ne 16.8.2015 16:27:08

            Tak jak na to teď koukám -je to Pikok Na tý plechovce ani zmínka --zaleží pro koho to asi dělají :o§)

              Pvl - Profil | Ne 16.8.2015 16:11:21

              Při slídění v Kauflandu jsem narazil na Vepřové na žampionech -- cena kolem pade . Už přesně nevím .Nedalo mi to a dnes (ze zvědavosti) jsem jej koštnul Řekl bych dobrý 50% masa -- maso tam kupodivu opravdu je . Ještě tam bylo něco jiného -mrknu až příště . Výrobce VESEKO Velký Šenov . Jinak tam je i odkaz --- www.veseko.com

                Skřivánek - Profil | St 12.8.2015 21:52:44

                Pvl >> :) jojo

                  Pvl - Profil | St 12.8.2015 21:49:22

                  Skřivánek >> Jen blbni s gulášem ..taky bych nepohrdnul .o§))

                    Skřivánek - Profil | St 12.8.2015 21:48:21

                    Kura chlapi... dostal jsem z Vás chuť na maminčin kančí guláš :o)

                      Luger46 - Profil | St 12.8.2015 21:47:59

                      Pvl >> tak lečo nesnáším a nesním ani kdyby bylo od Polraicha :)))

                        Pvl - Profil | St 12.8.2015 21:43:00

                        Luger46 >> Měl jsem jen na mysli HAME Lečo se dělalo někde na Moravě klobásky v tom -- Tahle fa je všechny zlikvidovala ......

                          Luger46 - Profil | St 12.8.2015 21:39:17

                          Pvl >> to už si nepamatuji jaké Fa byly, ale pamatuji, že salámy byly krásně vysušený a vonavý jak z udírny, např. lovečák byl skvělý, ted je to měkká srrajda.

                            Pvl - Profil | St 12.8.2015 21:29:07

                            Luger46 >> Já tu fa nechválím --to ani za komoušů !!

                              Luger46 - Profil | St 12.8.2015 21:21:57

                              Pvl >> uzeniny a konzervy byly jakš takš dobré za komárů, pak už to šlo z kopce. P.S. nejsem komár :))

                                Pvl - Profil | St 12.8.2015 21:18:50

                                Luger46 >> Ono to stálo za ... a Babiš to ještě nevlastnil --mám dojem .

                                  Luger46 - Profil | St 12.8.2015 21:16:38

                                  Pvl >> to radši Tondu než tu Babiškovu hnusotu :))

                                    Pvl - Profil | St 12.8.2015 21:03:06

                                    Luger46 >> :o§))) Já myslel HAME

                                      Luger46 - Profil | St 12.8.2015 21:00:17

                                      MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 12.8.2015 13:55:07 >> Hame je srajda, tohle ti bude chutnat a jestli tak sežeru vyzutého tondu :)))

                                        Pvl - Profil | St 12.8.2015 14:52:35

                                        Šlapeto >> Nojo lepší bez omáčky než opačně za podobnou cenu :o§)