Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Šlapeto - Profil | St 12.8.2015 14:22:32

Pvl >> to zas není žádná omáčka. Nacucne ti ji jeden houskáč a zbydou ti hovězí výpečky. To aby sis k tomu dokoupil ještě zelí :))

    Pvl - Profil | St 12.8.2015 13:57:57

    MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 12.8.2015 13:55:07 >> Původně to bylo 55 ?? Já jej jedl už někdy před dvěma roky + / 80 % masa ?

      MichalM(štikař)͐ - Profil | St 12.8.2015 13:55:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pvl >> už teď mám hlad že ho sežeru i s plechem, ale za 70kc nemám obavy. Všecko musí být lepší než ty kejdy od Hame..

        Pvl - Profil | St 12.8.2015 13:52:59

        MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 12.8.2015 13:50:12 >> Pak dáš rozřešení -co se týká chuti jo ? .o§))))

          MichalM(štikař)͐ - Profil | St 12.8.2015 13:50:12

          Pvl >> uvidím, na noc jedu k vodě tak si ho ohreju. Docela se těším, jelikož oběd byl docela jalový, tak si snad napravim chuť :-D..

            Pvl - Profil | St 12.8.2015 13:49:10

            Luger46 >> Každý má jinou chuť - sám to píšeš .o§))

              Luger46 - Profil | St 12.8.2015 13:21:11

              Pvl >> to není protlak :))) každý má jinou představu o omáčce, mě třeba chutná moc, to je už na posouzení každého soudruha :)

                Pvl - Profil | St 12.8.2015 12:17:03

                MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 12.8.2015 8:17:21 >> Jako domácí není je z něho cítít hodně r.protlaku -alespoň mi to tak připadá . Masa tam je tolik, že normální jedlík bude mít honičku to zdlábnout -pochopitelně s nějakou přílohou . .o§)) Já je kupoval v době kdy byly tak o dvacku lacinější .Ale i za tyto prachy se vyplatí konzervu koupit . Dělají vepřové i hovězí --alespoň dřív byly dva druhy

                  Šlapeto - Profil | St 12.8.2015 11:53:44

                  Luger46 >> stojí ale asi 70kč, že? Z tu cenu je výběr všeho tady http://www.hotovky.cz/
                  . Objednával jsem na tůru celkem dost jídel, ale zatím ochutnal jen guláš z jelena, páč jedem až v září. Hodně velká paráda, ale cena je vyšší...

                    Starc55 - Profil | St 12.8.2015 9:35:04

                    Luger46 >> Taky ho prubnu. Dnes pojedu kolem Lidlu, tak se zastavím. Jsem zvědav.

                      MichalM(štikař)͐ - Profil | St 12.8.2015 8:17:21

                      Luger46 >> dneska ho prubnu a chraň tě ruka páně, jestli mi nebude chutnat. Dostaneš nelibí :-)))

                        Saimon - Profil | St 12.8.2015 7:45:02

                        pouštěč >> problém je že to po cestě není vůbec, leda že bych jel na ryby někam do čech

                          Luger46 - Profil | Út 11.8.2015 22:57:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Šlapeto >> ty od Pikoku sem bral jako top, dokud sem neochutnal toto, je sice dražší ale kvalitou a množstvím masa uplně jinde. A na jídle nikdy nešetřím :) je také z Lídlu.
                          Vůbec bych se to nebál nabídnout s knedlíkem hostům na oběd a říct, že sem ho vařil :)) je fakt dobrej.

                            pouštěč - Profil | Út 11.8.2015 22:45:31

                            Saimon >> pokud byste to měl opravdu po cestě, nedomnívám se, že 5 konzerv je až tak obrovsky zbytečná zátěž na cestu :-)

                              Michalák - Profil | Út 11.8.2015 2:14:46

                              Saimon >> Jasny, takto to nebylo mysleno. Osobne preferuji lokalni prodejce nez prodejce ve velkem, proto jsem psal misto prodeje, kdyz nekdo bude mit moznost, aby ji vyuzil. A co si budeme rikat. Clovek dnes cestuje po republice vice a vice a pokud je nekde neco poctive udelaneho a vydrzi, neni problem koupit do zasoby.

                                Saimon - Profil | Út 11.8.2015 1:54:20

                                Michalák >> nj tak to ať si to nechá. Pro mě je ideál když jedu z práce na ryby nakoupit až po cestě abych to netahal zbytečně 100kiláků

                                  Michalák - Profil | Út 11.8.2015 1:34:48

                                  Saimon >> Pokud vim, do zadnych obchodu to nejde, prodava to jenom u sebe v Olesnici. A protoze jezdim na ryby vzdy na vic dni, resim jidlo timto zpusobem a po mnoha nezdarech v retezcich jsem se dostal k tomuto a jsem spokojen. Jak uz to tak byva, mensi "domaci" vyrobny stale vedou.

                                    Saimon - Profil | Út 11.8.2015 1:26:49

                                    Michalák >> no su z okresu Blansko, ale v obchodě sem to nikde neviděl. Ale uzeniny míval dobrý, ale už taky beru jinde

                                      Michalák - Profil | Út 11.8.2015 1:06:43

                                      Pokud mohu prihodit jedno doporuceni, obec Olesnice v okresu Blansko a reznictvi Sutera. Prodava svoje konzervy - svickova, gulas, kure na paprice, drstkova, ruzna masa, luncheon meat, ma svoje utopence a dalsi. Jezdim na ryby s kamaradem, ktery tam dela a sam si tyhle veci kupuje a ji, coz beru jako zasadni a verohodne.

                                        Saimon - Profil | Po 10.8.2015 22:48:48

                                        Šlapeto >> jo ta paštika je supr, vzal sem jednu na zkoušku a koupím určitě znova