Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

Nladan1303 - Profil | Ne 6.12.2015 13:16:34

tuzemak >> podle chuti je dnes kazdej pod 200 za kilo lacinej ,treba to myslel takhle

    NBuffalo1969 - Profil | Ne 6.12.2015 13:11:09

    Petr64 >> nazdar Petři. Nám dvěma by měl Franta platit za reklamu. Tobě za fotky na Mrku a mně za roztrubování skvělosti naloženejch kuřecích stehenních steaků.....-DDDD
    Pod 5 kilo jich nikdy neberu...:-DDD

      Nladan1303 - Profil | Ne 6.12.2015 12:57:03

      Hanis.K >> taky je kupuji na contry panev nebo do gulasovky jsou vyborny ,pouzivam vsechny druhy

        Ntuzemak - Profil | Ne 6.12.2015 12:54:38

        Hanis.K >> to tím lacným párkem hezky zazdíš.-)))

          NHanis.K - Profil | Ne 6.12.2015 12:48:45

          máme jeden osvědčený recept ... Kaufland fazole v tomatové omáčce- jedny klasické baked, jedny chilli do kotlíku a k tomu nakrájet lacný párek. Bez toho už ryby nejsou ono ... :-D

            NPetr64 - Profil | Ne 6.12.2015 12:31:07

            ladan1303 >> Tohle jsou favoriti.

              NPetr64 - Profil | Ne 6.12.2015 12:30:00

              ladan1303 >> Dělá asi 20 druhů,ale já jako nenažranec nechci máčky,nebo polívky,ale kus masa.;-)

                NPetr64 - Profil | Ne 6.12.2015 12:27:58

                ladan1303 >> Jezdím si pro ně přímo do Olešnice.Nevím jestli konzervy dodává do obchodů.Večer se kouknu na stránky a třeba něco zjistím.Když ne,budeš mně muset poprosit a já ti je cestou na ryby hodím někam ke Třebíču.;-)

                  Nladan1303 - Profil | Ne 6.12.2015 12:19:44

                  Petr64 >> no jak se k nim dostanu?

                    Nladan1303 - Profil | Ne 6.12.2015 12:18:47

                    Starc55 >> posledne sem byl hnedle po otevreni a byl jsem druhej u regalu vzal jsem 20 ks a mazal jsem dom ted to taky tak planuji, dam si je pod stromek

                      Nlibec77 - Profil | Ne 6.12.2015 11:53:06

                      Když sklenice tak jedině domácí pečínka,guláš atd .
                      Stačí udělat pár porcí navíc a dát to do sklenic a zavařit v Mikrovlnce !

                        NPetr64 - Profil | Ne 6.12.2015 11:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Nedám dopustit na tyhle z Olešnice n M. Včerejšì doplnění zásob.:-)

                          NStarc55 - Profil | Ne 6.12.2015 11:16:02

                          ladan1303 >> Když přijdeš hodinu po otvíračce, tak bude těch pár sklínek fuč. Jiný tam nedají.

                            Nladan1303 - Profil | Ne 6.12.2015 10:46:02

                            o vikendu veprove ve skle za tricet parada-lidl

                              Nviceroy - Profil | Út 22.9.2015 20:07:31

                              Cinske nudle a polske kureci :-):-) no nevypada to zle :-):-)

                                Nsmike - Profil | Út 22.9.2015 20:02:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Je nacase si zas zacit zvykat:-)

                                  NSkřivánek - Profil | Út 22.9.2015 20:01:55

                                  viceroy >> Jo vlastně kungpao jsem měl nedávno... a taky výborný :)

                                    Nviceroy - Profil | Út 22.9.2015 20:00:13

                                    Skřivánek >> od fa.Helli pouzivam tu ryzi a kungpao a za mne vynikajici

                                      NSkřivánek - Profil | Út 22.9.2015 19:57:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Já dnes měl tento guláš... chuť ušla a maso bylo jen v kostičkách viz. Pvl níže. Bylo k němu 6 knedlíků, ale ty už byly lepší.
                                      Od této značky mi každopádně chutná svíčková.
                                      Jídla v krabičkách jím třeba na Lipně nebo doma, když tam jsem sám...
                                      Většina jídel stojí okolo 50-60 korun a tak je to dobrý oběd nebo večeře.


                                      Za první foto se omlouvám... trošku mi ujela ruka. :)