Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NSaimon - Profil | Po 10.8.2015 22:48:48

Šlapeto >> jo ta paštika je supr, vzal sem jednu na zkoušku a koupím určitě znova

    Nviceroy - Profil | Po 10.8.2015 21:54:00

    Grasel >> Tajemstvi hradnich panu .......to je supr konzervicka ale jak pisi kluci Lidl je top mezi hotovkami

      Nkubah - Profil | Po 10.8.2015 21:01:26

      Šlapeto >> paštiku jedině domácí...

      Ale z Lídlu mám rád třeba tuňákový salát...

        NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 20:58:39

        A ta nová paštika od pikoka ve skle? Luxusní, jako domácí vepřová, co máme od známých. Obsahuje tuším 70% vepřového masa a 10% jater. Je hodně ostrá, taková silná... za dvacku a také vydrží v teple. mají ještě se švestkami, ale tu jsem nezkoušel...

        Jinak lidl to je klasika, už skoro jinam nechodím, kvalitou potravin se jim žádný řetězec nevyrovná. Už se, alespon u nás, zlepšili i v zelenině a ovoci. I v cenách "lepších" potravin jsou bezkonkurenční. Často tam kupuji Schwarzwaldskou šunku, sýr Grand padano, červený Cheddar, výborné olivy s mandlemi, slušná vína, ikdyž těm vůbec nerozumím...

        Argus ve skle je taky super pivo.

          NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 20:54:23

          Bear >> MartenBear - 10.8.2015 19:42:59 >> maďarskej guláš s paprikou doma neděláme, ale klasickej tmavej jo..tomu je blíž vídeňák...překvapilo mě také, jak bylo maso libové

            NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 20:51:51

            Saimon >> Zkoušel si ho ohřívat v plechovce? Hodit ji do horké vody a ohřivat v lázni? Abych nemusel mýt rendlík :))

              NGrasel - Profil | Po 10.8.2015 20:19:02

              pouštěč >> Fuj... ty vole zrovna večeřím.... :)) Bléééé

                Npouštěč - Profil | Po 10.8.2015 20:17:47

                Grasel >> Já tam byl na brigádě ještě loni... letos naštěstí už dělám u drah...
                ale když sem viděl jak u přístroje kde se míchá hrach stojí cigánky které tam vozí ze Slovenska, narvou si plnou hubu hrachu, přežvýkají ho a vyplivnou zpět, tak z HAMÉ od té do doby bych nevzal do huby nic... Taky super jak měly na rukách nalepený hrach a zeškrábával ho z tych ruk zpět... chce se mi zvracet...
                Pvl - vědomě bych ji neotrávil :D takže toto jednou odmítla a od té doby už sem jí to nikdy nedal :-)

                  NGrasel - Profil | Po 10.8.2015 20:00:49

                  pouštěč >> Jo HAMÉ... To je kapitola sama pro sebe... Mimochodem, sloužil se mnou kluk a jeho máma tam dělala mistrovou na výrobě, za rok jsem ho neviděl vzít kousek něčeho ,,odtama" do huby a co nám vykládal nechtěj radši slyšet :)
                  Tak já protože rád pikantní asi začnu teda tím gulášem...

                    NPvl - Profil | Po 10.8.2015 20:00:38

                    pouštěč >> Kdo ví jestli někdy trochu nepožil ..a takhle to dopadlo .

                      Npouštěč - Profil | Po 10.8.2015 19:57:40

                      Grasel >> Maďarský je opravdu extra super, ale s Pikokem člověk neuddělá chybu u žádné :-)
                      My jeli na rybářskou výpravu s kamošem vyzbrojeni jen lihovým vyřičem a konzervama PIKOK... jelikož mi zbylo, právě si dopřávám :D jinak Maďarský lehce ostřejší ale super :) já mám rád tak :)
                      Od Hamé nežrala konzervy ani nebožtík pes...:D

                        NSaimon - Profil | Po 10.8.2015 19:53:15

                        ještě jeden tip- když gulášek ohřívám na vařiču tak se začíná rychle přichytávat a tak to řeším podlitím trochou piva, přidá to na chuti a je toho pak víc ;-)

                          NGrasel - Profil | Po 10.8.2015 19:51:00

                          pouštěč >> A tak mi teda nějakou doporuč :)

                            Npouštěč - Profil | Po 10.8.2015 19:46:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Grasel >> Jsou opravdu výborné :-) jediné které se dají na výpravě jíst aniž bych se přemáhal, naopak se na ten guláš i těším :-)

                              NMartenBear - Profil | Po 10.8.2015 19:42:59

                              Šlapeto >> Včera jsem měl Maďara a překvapilo mě, kolik v něm bylo masa. Takového měkounkého, na přesné kostičky krájeného. Chuť dle mého názoru nejlepší ze všech mnou ochutnaných plechovkových gulášů. Na domácí samozřejmě nemá. Ale mohu doporučit.

                                NGrasel - Profil | Po 10.8.2015 19:35:09

                                Tak ke konzervám mám odpor od ZVS... ale když to tak všici chválíte, asi to půjdu zkusit a jednu koupím, ale řečeno slovy klasika : ,,běda Vám, jestli mi to nepůjde"! :)

                                  NPvl - Profil | Po 10.8.2015 19:10:10

                                  Šlapeto >> a spol -- já je prubnu ... ale jestli to nebude k žrádlu ..:o§))

                                    NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 19:08:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Pvl >> jak rekl saimon..pikok jede.mel jsem zatim jen dva videnske...jsou tak dobre, ze jsem si ho vzal i domu, pac se mi nechce v tomhle vedru varit a zelenina uz mi leze krkem :))

                                      NFeederRelax - Profil | Po 10.8.2015 15:36:35

                                      Saimon >> Taky se připojuji s chválou na guláše od Pikoku. Objevil jsem je loni a poměr kvality a ceny je u nich více než dobrý. Na domácí sice nemá, ale u vody si na něm pošmáknu a zasytí mě.

                                        NSaimon - Profil | Po 10.8.2015 15:31:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Šlapeto >> myslíš Pikoka ne?