Bratrstvo plechovkové gastronomie

Uz delsi dobu sleduju ze konzervy jako hotove jidla jsou cim dal tim vice loterie .........mate sve favority kterym pevne verite a kupujete tuhle stravu ktera je pozivatelna ? Po shlednuti videa o veprovkach uz tahle vec semnou na ryby nejezdi ........budu rad za vase tipy na dobrou konzervu ......
Autor diskuse: viceroy - Profil , 21.5.2014 všeobecné - ostatní

top plechovka s obsahem trochu pekneho a masa a chuti

A) madarsky gulas 8%

B) fazole s parkem 20%

C) cocka s parkem 3%

D) jatra na cibulce 2%

E) spagetka 1%

F) rizoto s kurecim masem 1%

G) segedinsky gulas 1%

H) klasicka veprovka s ovsahem masa aspon 70%29%

I) jine a celkem slysne jidlo 4%

J) nebyt shnily a radeji si uvarit sve kvalitni jidlo na PB30%

Od 21.5.2014 hlasovalo 217 čtenářů.

NPvl - Profil | Po 10.8.2015 14:33:24

Šlapeto >> OK

    NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 14:29:40

    Pvl >> netuším, ale pokud nezapomenu, tak ti ho vyblejsku až půjdu pro zeleninu večer :))) Mají dva druhy za tuto cenu. Je toho 400g ( 240g masa ) a jak byl luxusní, tak jsem s ním měl problémy ho sníst, naštěstí se ale vzdal...

      NPvl - Profil | Po 10.8.2015 14:27:32

      Šlapeto >> Název ? Kdo to dělá ?

        NŠlapeto - Profil | Po 10.8.2015 14:26:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        V lidlu mají dokonalej guláš...za 35Kč 60% masa (50% vepř, 50% hovězí). Jak domácí, tmavej, hodně silnej. Na jídlo jsem hodně opatrnej a toto mě opravdu mile překvapilo.

          NHeršvec - Profil | Po 10.8.2015 13:26:39

          jurasoft >> Ohniště tam bylo, náš je ten sud. Zrovna na tuhle výpravu na nás přišla banda cca 8 porybnejch najednou. Nikdo neřekl ani popel a i ten hlavní co to měl na starost nám řekl, že na nás nemůžu, že to je braný jako gril a neni to otevřenej oheň na zemi, takže v tom můžem dělat fajrák jak chcem.

            NHeršvec - Profil | Po 10.8.2015 13:23:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Když jedu sám tak pro mě nezbývá nic jinýho než nějakej ten lunchmeat, polívka z pytlíku, apod....někdy si i polepšim a v chladící tašce si vezu naložený maso....ale když se jede v partě...tak jdou plechovky bokem....a hodně velkym bokem.

              Nviceroy - Profil | So 8.8.2015 0:36:04

              Saimon >> ten pytlik cena 35kc pul litru vody no a misto kureciho bych sr nebal tam dat i vysocinu ..........mile jsem byl prekvapen ...ta porce je pro dva lidi

                NSaimon - Profil | Pá 7.8.2015 19:23:11

                viceroy >> co to stojí a kolik toho je? Už su nějakej přejezenej konzerv, potřeba trochu obměnit

                  NMartenBear - Profil | Pá 7.8.2015 19:22:24

                  viceroy >> Musim vyzkouset. Ja mel jen cisty s masem bez dalsich komponent.

                    Nviceroy - Profil | Pá 7.8.2015 19:16:19

                    Bear >> MartenBear - 7.8.2015 19:13:36 >> jj ty huspeniny jsou pecka ta s tema okurkami je luxus

                      NMartenBear - Profil | Pá 7.8.2015 19:13:36

                      viceroy >> Mne ted velice prijemne prekvapil sulc ve sklenici z Lidlu. Vyborna zalezitost. Takovy jemne nakysly - neni treba ho octovat. Jinak mne moc chutnaji jatra na cibulce a burtgulas od Hame. A samozrejme bezkonkurencni Pikok veprovka z Lidlu. Ta nema konkurenci.

                        Nviceroy - Profil | Pá 7.8.2015 18:56:24

                        Oziveni .......vyborna a chutna pochutina trosku tuning 2 kureci rizky uvnitr ale jidlo luxus

                          Nviceroy - Profil | Út 16.6.2015 8:56:51

                          Konzervy v Lidlu bezkonkurencni .......Hame a jine sracky uz nekupuju pokud si nenavarim doma

                            Npouštěč - Profil | Út 16.6.2015 8:55:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            viceroy >> Pořád jenom Pikok.. alespoň za mě... :-) z Hamé bych konzervu nedal ani psovi...

                            btw. díky autorovi za odkaz na leták, asi bych to prošvihl, takhle se předzásobím :-)

                              NStarc55 - Profil | Út 16.6.2015 8:40:05

                              Dejv >> Ten skleněnej Pikok ve skle je výbornej a je jedno, jestli má modré nebo červené víčko. Občas bývá přepepřováno, ale v gulášový polívce to neva.

                                Nviceroy - Profil | Út 16.6.2015 8:14:14

                                Oziveni .....!!!!! jak jste pokrocili s vyberem pochutin z plechu kdyz je uz sezona v plnem proudu kluci ?????

                                  NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2015 7:35:41

                                  Dejv >> to jo.....sice je v konzervě, ale ten žrát nebudu...:-DDD

                                    NDejv - Profil | Út 16.6.2015 7:34:40

                                    Buffalo1969 >> on i ten repelent se vyplatí...

                                      NBuffalo1969 - Profil | Út 16.6.2015 7:32:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dejv >> jojjo, povalím se tam podívat taky. Dlóóóóuhojsem neměl konzervičku.....dlouho..:-)))

                                        NDejv - Profil | Út 16.6.2015 7:28:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        asi si pojedu udělat zásobičku....
                                        http://www.lidl.cz/cs/6022.htm

                                        .