Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

poky82 - Profil | Út 14.6.2022 21:23:11

OG >> ty už máš dvě lišky Honzo?? Tobě ten psovod chybí co

    Vash - Profil | Út 14.6.2022 5:14:33

    koralovec1 >> Jogín jak vyšitej 😆👍 Člověk nepochopí v jakých pozicích sou schopný spát a nezlomit si vaz 🤣🤘

      koralovec1 - Profil | Po 13.6.2022 20:15:24

      Tak jsme byli 3 noci u vody. Čuba byla porad ve vode. Vsechny klacky a vetve z vody vytahany. Kdyz jsme prijeli zalezla na misto a a chrapala az do dneska.

        OG - Profil | Po 13.6.2022 17:14:25

        Jak málo stačí ke psí radosti

          Standič - Profil | Po 13.6.2022 12:56:08

          Tak jsem si taky pořídil kámoše na ryby.

            senk - Profil | Po 13.6.2022 12:48:40

            To to letí. Dnes mám 10 měsíců a skoro 30 kg

              feeder006 - Profil | Út 7.6.2022 14:24:22

              ---

                Lutra - Profil | Po 6.6.2022 22:30:24

                drvoštěp >> Jezevčík standard hladkosrstý. Matka je "U" "Norník", otec "Norník", oba pracují v lese. K odběru budou od půlky července. L.

                  drvoštěp - Profil | Po 6.6.2022 22:27:54

                  Lutra >> Musíš upřesnit plemeno😆👍

                    Lutra - Profil | Po 6.6.2022 22:20:42

                    Lara porodila 8 štěňat. Dnes jim je 14 dní. 4 lovci jsou ještě k mání, kdyby byl zájem. L.

                      drgy - Profil | Po 6.6.2022 20:16:29

                      Majda se dnes byla u paní chovatelky stříhat.
                      Zmohlo ji to.

                        Lauri - Profil | Po 6.6.2022 19:05:13

                        koralovec1 >> já už dlouho nevážil,ale myslím,že na tom budeme podobně👍

                          koralovec1 - Profil | Čt 2.6.2022 7:26:09

                          Lauri >> Fešanda. My uz mame 27 kg.

                            Lauri - Profil | St 1.6.2022 20:39:48

                            Na prochajdě👍

                              sasan111 - Profil | Út 31.5.2022 6:03:02

                              Jóóó, někdy bych chtěl psem býti..... :-))))))

                                vundu - Profil | Čt 5.5.2022 11:19:52

                                tonouš >> cítím s tebou...mrzí mě to....
                                Mě to bolí už 2roky....

                                Drž se...

                                  Vash - Profil | Čt 5.5.2022 9:20:23

                                  koralovec1 >> Taky sem včera pěkně zachytal 🤘 Vzal sem jednoho na šutr 😋 Madam jak zdolávám či stahuju běží kouknout co sem lapil 😆 Tady číhá 🤩

                                    koralovec1 - Profil | Čt 5.5.2022 8:49:50

                                    A bude se udit 😀😉

                                      drgy - Profil | Út 3.5.2022 19:33:14

                                      Moje parťačka na ryby.

                                        koki128 - Profil | Út 3.5.2022 17:03:02

                                        Moje už má fuňu ochlazenou. Teď bere dřevo. Asi do krbu 🤦