Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | Út 3.5.2022 16:22:52

Madam si asi chladí prdel 🤣🤣🤣

    NBulda 64 - Profil | Po 2.5.2022 14:49:39

    Mňamka 😄

      Njeden3 - Profil | Pá 22.4.2022 22:55:46

      misel >> pozemek,kam nechceš,aby ti běhali psi,by jsi měl mít oplocený,stejně jako obráceně, kdo chová psa na zahradě,měl by mít také plot ..vždy je to v zájmu obou stran
      PS : ale páničky,kteří mají tendenci poštvávat psa na kočku bych sám nakopal do zadku

        Njeden3 - Profil | Pá 22.4.2022 22:52:32

        tonouš >> jj je to,jako když odejde člen rodiny :-(

          Njeden3 - Profil | Pá 22.4.2022 22:52:00

          misel >> my jsem naše hafany tak socializovali,že si teď chtějí hrát se vším,co má 4 nohy a to dokonce i s kočkama a ten starší je velmi rozmrzelí,když si s nímkočka nechce hrát na honěnou :-) ....ten mladší alespoň loví ptáky a ryby :-) když vidí u rybníka na mělčině rybu,okamžitě po ní skáče :-) a na louce už dvakrát chytil do tlamy ptáka v letu :-)

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.4.2022 22:20:19

            tonouš >> 😭😭😭😭

              Ntonouš - Profil | Pá 22.4.2022 22:14:39

              Dnes odešla Ambra z Tetčiněveské hájenky. Moje první čuba. 12let se dožila. Nechal jsem ji uspat..bylo to těžké rozhodnutí,ale už se trápila...

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 22.4.2022 17:23:36

                cejar >> 👍Tady by se psychiatr uživil😆

                  Ncejar - Profil | Pá 22.4.2022 16:53:00

                  radikální křídlo pejskařů,
                  tohle byla před nedávnem debata celkem na úrovni

                    Nmisel - Profil | Pá 22.4.2022 14:43:01

                    jurasoft >> Tak takovej pejsek by mi vlít na pozemek za kočkama jen jednou .....

                      NMates PB - Profil | Pá 22.4.2022 13:25:25

                      jurasoft >> Mě by to nezajímalo :-)

                        NBulda 64 - Profil | Pá 22.4.2022 6:53:15

                        Mates PB >> to je veget... mazák 😁

                          NMates PB - Profil | Čt 21.4.2022 19:10:47

                          misel >> kočka-cour je pán☝

                            NVash - Profil | Čt 21.4.2022 17:45:11

                            misel >> Onehdá tu byl kámoš s Cane Corso... Byla krapet vykulená z mýho médi 😮 Vrčela a dělala ofuky. Ta moje blbka ji nosila hračky,aby si s ní hrála 🤣 Sou to jelítka 😍

                              Nmisel - Profil | Čt 21.4.2022 16:58:47

                              Vash >> a to se ten můj pitomec uhne i kočkám

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 21.4.2022 15:38:36

                                Vash >> 😆👍

                                  NVash - Profil | Čt 21.4.2022 15:37:00

                                  Štěňátka v akci 🤣🤘😆

                                    NBord - Profil | Čt 21.4.2022 12:11:29

                                    Někomu do rukou pes nepatří známej měl vlčáka to je bruska pořád mlel. Pes nesocializovanej jen napadal ostatní.

                                      NVash - Profil | Čt 21.4.2022 9:55:37

                                      misel >> Jj z 99% je vina v majiteli 😩 Já sem že všech svých psů udělal mazlivý dobráky 😆 Venku s každým totálně na pohodu. Na pozemku je to jiná 😤
                                      Díky takovým debilům pak maj některé plemena špatnou pověst.

                                        Nmisel - Profil | Čt 21.4.2022 9:34:43

                                        Vash >> Tak to jsem to měl skoro to samý, namachrovanej týpek s nezvladatelným psem. Po útoku jsme je drželi možná 5 minut zakouslý v sobě, ten můj 45 Kg ta argentína cca 65 kg, s výsledkem můj 3x prokouslou přední packu i s kloubem , doga strženou celou tvář od čumáku až k uchu a stejně nepovolila. Nakonec pokousala ošklivě i vlastního pána. Já měl psa u nohy na vodítku. Řešila to PČR a týpek měl největší problém, že nebude moci s takovýmhle blbem na výstavy ....