Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

Vash - Profil | Čt 21.4.2022 8:11:36

misel >> Kdysi mi moje asiaty napadla tosa. Jedna fena z toho měla trauma a od té doby se s žádným psem nekamarádila. Neútočila, ale lehla a dělala,že tam není. Druhá tosu zvalchovala a to měla o cca 20kg míň. A byla stále s ostatníma psama na pohodu.
Tosu měl týpek totálně nezvládnutou, nesocializovanou a neovladatelnou. Prostě někteří lidi by měli mít maximálně papouška 🤘

    misel - Profil | Čt 21.4.2022 8:03:03

    Po útoku argentinský dogy na mého psa a pětičlenou skupinu lidí, jsem si pořídil paralyzér s pepřákem. Zatím na "poslušné " pejsky stačila výstraha výbojem, pepřák jsem ještě nepoužil. Psa mám stejně od té doby zkaženýho, při každém náznaku agrese od jiného psa, okamžitě útočí ....

      Bord - Profil | St 20.4.2022 18:06:15

      Ten paralizer zapomněl kolega na posedu nejdřív jsem rozsvítil baterku po přepnutí zasršel sem se lek

        Vash - Profil | St 20.4.2022 16:42:33

        jurasoft >> Vyzkoušel bych to na sobě 😉 aspoň budeš mít úplnou představu jaký to má grády 😤🤘

          jeden3 - Profil | St 20.4.2022 14:47:29

          jurasoft >> nechtěl jsi napsat jako jednotku spíše kV ??? protože těch milion ampér se mi zdá přece jen moc

            Dušan_hp - Profil | St 20.4.2022 12:15:02

            jurasoft >> já nevím, ale mě to přijde morbidní na chudáka pejska. Pár konfliktů jsem jako pejskař mel, vždy jsem se s agresivním pejskem domluvil v klidu. Vyhrotit to není ku prospěchu... Na páníčky si pořiďte co chcete :)

              rybomil - Profil | St 20.4.2022 7:58:55

              jurasoft >> včera jsem pro jistotu objednal, snad se zkopčilo OK

              https://www.ebay.de/itm/254533619360?_trkparms=amclksrc%3DITM%26aid%3D1110018%26algo%3DHOMESPLICE.COMPLISTINGS%26ao%3D1%26asc%3D237166%26meid%3D930f5ffa9942402a9bb2e1e77decf3e2%26pid%3D101196%26rk%3D5%26rkt%3D12%26sd%3D353582170527%26itm%3D254533619360%26pmt%3D1%26noa%3D0%26pg%3D2047675%26algv%3DItemStripV101HighAdFeeWithCompV3Ranker%26brand%3DMarkenlos&_trksid=p2047675.c101196.m2219&amdata=cksum%3A254533619360930f5ffa9942402a9bb2e1e77decf3e2%7Cenc%3AAQAGAAACQA9WXvdDpV7UxRJd4DxXJ%252F8bg2a5HR6g7S95OXtR7%252BRDtDenI32RQ2GHDOzhQyPiY8YF69PRWrEnKsel0y5MnlF5AOUXLa9uiFRGkq%252FqYrV5V7I17dpXdXHe226hv4XNeeKGAkHMHN3i8nhC7uKjcpX%252FP2dRoTb%252BE9j6um28Uexh59mW%252FBc5iKVP1y%252FSfBsc0FEFxQ4W%252F4nHQsOoPiSNj%252BNO3MEQUrMVCYYaEOYPX863SO2Kcpvlv%252F6heQnmFt%252FdcVUhaW0Sie4NQtjTbj61jhM0alVOpVMXDzt%252FrCy2J4OkLQZHBiyJfSSX1gSD12unKO%252BYM59NpfcqPJeQcGfHjqCmDvOdKqYniOs96bHOmcNBN%252Fb35KNFXWClMGg1aU%252FS6hyyjNRcSEOPAGoA%252FyfS2cmkijvfFvX4HpYa10Wntf%252FUMgjP2QKm2xbvI90rGqg5E04hTY%252BzvUWyE8qjf1qtL78llIpwqMigzybLy4V8odJZhwuqZv4SivnXwf1y4CViZoXWVAyX597woFC%252F4XgP%252B%252Fzj8xVFDQRUlJ6153VWWjc0HPLaa439UnNfaKljzGkSnm67ZnfI%252F9tfHkv%252F3N5HXf2ChSsm9ww2MFvIh0phbiYylOR2PxH2BqwPdB2O2FxJsph1iVQU6J1757IDknt7fjtilthGGj3pym1fqUx%252F1KULVn5%252FPkejJG0NhW%252FMuSEEYS41UBRCa9lLCs7zVJmfM9dSi93Z2%252FOJpUg3a8uUkPPEyscvzc%252FOo4uKvUkNmpIraA%253D%253D%7Campid%3APL_CLK%7Cclp%3A2047675

              nevýhoda že to působí i na tvýho psa, tedy jen pro mě nebo jiné co psa nemají, nebo ho sebou k vodě netahají.

                jeden3 - Profil | St 20.4.2022 7:30:40

                jurasoft >> lehká pomoc...já když jdu ven s našema hafanama,mám vždy v kapse slzák pro podobné případy...tedy naši psi jsou z kategorie těch největších,tak se o ně nebojím, jde o to,aby neměli špatnou zkušenost a pak se sami nestali preventivně ostrýma na jiné psi...to by bylo krajně nepříjemné

                ovšem v tvém případě by bylo potřeba použít ten slzák spíše na toho vola 😂😂

                  drvoštěp - Profil | Út 19.4.2022 11:49:53

                  rybomil >> Takhle jsem při vláčce přišel o štiku. Ovčák se na mě řítil, za ním blb s marnýmy pokusy o odvolání. A když jsem chtěl psa odrazit tak vyháčkovaná štika udělala přemet a byla ve vodě.

                    rybomil - Profil | Út 19.4.2022 8:51:45

                    jurasoft >> Pes v posteli, no fujtajbl. NIKDY.

                      rybomil - Profil | Út 19.4.2022 8:38:58

                      Včera na pstruhovce fajn zážitek. Přicházel borec, takovej ten echt outfit a s ním hafan. Samo navolno a hned asi 50 m od mě štěkal a letěl na mě. Páníček křičel na něj že jsem " kamarád ".
                      Pes samo nereagoval na mnoho pokusů k odvolání.
                      Naprdelil se kousek vedle mě a jak jsem udělal nějaký pohyb , hafík řval a letěl ke mě. A situace s kamarádem se opakovala a furt dokola. Takový blba bez režimu pouštět na volno ??? NTW.
                      Fakt dvojka idiotů. Musel jsem odejít cca 300m jinam.
                      Čest a sláva těm co psa zvládaj levou zadní, včetně dívek školního věku, to ale není tento případ ani náhodou.

                        Vash - Profil | Út 19.4.2022 7:44:25

                        jurasoft >> 👍👍👍 Člověk kolikrát žasne co v nich je 😉🤩

                          Lauri - Profil | Po 18.4.2022 18:43:54

                          Dnešní asistentka

                            Bulda 64 - Profil | St 13.4.2022 22:08:12

                            OG >> zítra večer dávají v telce dokument o Grabštejně :)))

                              Bord - Profil | So 9.4.2022 19:18:51

                              Škarky fuj nejezte je zabalte a pošlete je mé ekologicky zlikviduju

                                drvoštěp - Profil | So 9.4.2022 16:48:00

                                Bulda 64 >> Odepisuji a slintám na mobil. Pavlovův reflex v přímém přenosu😆😆😆

                                  Bulda 64 - Profil | So 9.4.2022 16:40:19

                                  drvoštěp >> to nebyl tak tlustej ze švarků, ty nebyly pro něho..to jen neodolal a ochutnal :)) dyť víš jak čerstvý škvarky voní ne..?)😄

                                    drvoštěp - Profil | So 9.4.2022 16:06:28

                                    Bulda 64 >> Ten se musel pěkně posrat😆 Škvarky 😆😆😆

                                      Bulda 64 - Profil | So 9.4.2022 15:20:47

                                      2,5 roku z5
                                      Hlad je hlad :--)))