Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

standas - Profil | Út 8.2.2022 8:09:45

jurasoft >> no jo no, našemu to asi nevadí.

    Bulda 64 - Profil | Út 8.2.2022 6:18:13

    Bacha San >> Listy ořešáku fungují. A nejen na tenhle účel.
    Je to dobrý a účinný prostředek proti padání vlasů. Odvar z listů jsem používal zevně i přidáváním do bylinného čaje :)))

      Bacha San - Profil | Po 7.2.2022 22:03:35

      https://www.youtube.com/watch?v=NbQLUXoEwzU

      Na ryby jedině Pašák Asad Ferdaláh Akbar :-DDD

        Bacha San - Profil | Po 7.2.2022 21:59:56

        Polčis >> Jestli má pelech doma, posbírej na podzim spadané listí ořešáku a nacpi ho do deky, na které spí. Je to bez chemie a funguje to. Já hafany doma nemám, ale dávám jim to do venkovní boudy.

          Smuggi - Profil | Po 7.2.2022 15:22:01

          Moja štvornohá láska :-)

            Polčis - Profil | Ne 6.2.2022 14:26:06

            Díky všem třem 😉

              drvoštěp - Profil | Ne 6.2.2022 13:19:45

              Polčis >> Hlavně vystříkat pelíšek a vše kde se pes pohybuje. Jinak je to nekonečný boj. Bio kill je funkční.

                sliver - Profil | Ne 6.2.2022 13:16:08

                Polčis >> Bravecto žvýkací tablety. Je to drahé, ale vydrží to půl roku (píše se 3 měs.) a pes může do vody a děcka se můžou mazlit vpoho, působí to zevnitř. Myslím, že to nejde volně koupit , jen u veterináře.

                  Lutra - Profil | Ne 6.2.2022 13:03:02

                  Polčis >> Zdar, používám NexGard Spectra. Jsou to žvýkací tablety a příjem bez problémů. Funguje cca 3 měsíce. Vychytávka je, koupit na velikýho psa (40 kg) a dělit na čtvrtiny - pro mé jezevčíky do 10 kg. Je to o ceně. Pro malýho psa 320 Kč, pro velkýho 400,- Kč. L.

                    Polčis - Profil | Ne 6.2.2022 9:49:58

                    Máte někdo osvědčený tip na ochranu proti blechám a klíšťatům pro malého hafana?
                    S klíšťaty ani tak problém nemá,ale blechu chytne na zahradě hned i když už dostal nějakou tu vodičku za krk letos.

                      standas - Profil | So 5.2.2022 22:47:18

                      Lutra >> jj

                        Lutra - Profil | So 5.2.2022 22:39:26

                        standas >> Zdar, mí norníci je nosí z nor celou zimu, jak zapomenu ošetřit, tak je pes jak po lepře. Chudák je na to alergickej. Mladá to dává líp. Holt musím je mít pod ochranou celej rok. L.

                          čolkař,zloch - Profil | Pá 4.2.2022 15:53:32

                          drvoštěp >> Pepík-co už ...

                            standas - Profil | Pá 4.2.2022 13:24:04

                            Vážení! Sousedův pes chytil první klíště! Nasazujem foresta😉

                              drvoštěp - Profil | Pá 4.2.2022 12:11:33

                              jurasoft >> Místo slohu jsi mohl napsat - žiji v Praze😁

                                Cejnek 2 - Profil | Pá 4.2.2022 9:22:33

                                Beagle >> nádhernej pes a dobře osvalenej

                                  Beagle - Profil | Pá 4.2.2022 7:49:22

                                  Lordik dva roky , dobrej parťák -:)

                                    Lutra - Profil | Čt 3.2.2022 21:57:51

                                    Zdar všem, jen takový postřeh s těma pneumatikama. Pozor na dráty. Jednou se navěšely pneumatiky jako hračky prasatům do kotců a ona je rozkousala. Drátky si napíchala do dásní. Byl z toho docela slušnej průšvih, protože pak nežrala a tím ani nerostla. U pejsanů by to mohlo dopadnout podobně. L.

                                      MARUNA - Profil | Čt 3.2.2022 21:22:44

                                      Ještě mladej

                                        Gigi1893 - Profil | Čt 3.2.2022 19:36:56

                                        ...osmiletá Lara , na rybách ji to ale moc nebaví..