Psi, pejskaři, rybáři

Po přečtení mnoha příspěvků na všechna možná i nemožná témata jsem nabyl dojmu, že většina z Vás rybářů má se psi špatnou zkušenost. Já sám jsem majitelem něm. ovčáka, kterého beru téměř všude sebou. Ať už bobkařina, nebo procházka kolem vody s vláčákem v ruce. Už několikrát jsem byl moc rád, že mám u sebe "pejska". Ne kvůli cizím psům, ale lidem. Chci se zeptat, máte horší zkušenosti se psy nebo s lidmi. Samozřejmě co se výkonu rybařiny týče....
Autor diskuse: Mišák - Profil , 10.10.2004 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Út 1.2.2022 19:43:22

Polčis >> 😁😁

    Nstandas - Profil | Út 1.2.2022 19:42:50

    drvoštěp >> kupuju mu různé druhy tak aby měl rozmanitost. Velký balení taky vysychá😉

      NPolčis - Profil | Út 1.2.2022 19:32:15

      drvoštěp >> Smutně kouká, protože má prázdnou misku 😃

        Ndrvoštěp - Profil | Út 1.2.2022 19:28:05

        Polčis >> Tvl, ten něco proved😁😁😁

          NPolčis - Profil | Út 1.2.2022 19:21:44

          Tak sem musím taky přidat jedno ostré psisko 😃

            Ndrvoštěp - Profil | Út 1.2.2022 19:21:28

            standas >> Jj, malé balení pro malé psy je vždy ,,vražda". Náš nebožtík krysařík a maltézáci to ze začátku taky žrali, a pak jim zachutnali granule od bullteriérů a bullmastifů a bylo to z části vyřešeno. Ale zase je fakt že to nebylo krmení na stálo. Žena jim i tak kupovala to jejich. A když jsme měli kočku, tak ty kurvy chodili kočce na to její. Tak se jim to střídalo. No stres😁👍

              NLauri - Profil | Út 1.2.2022 19:13:53

              skřet >> dobrý,dík

                Nstandas - Profil | Út 1.2.2022 19:12:28

                drvoštěp >> 1.5 kg 350

                  Ndrvoštěp - Profil | Út 1.2.2022 19:10:30

                  standas >> Co to koštuje ? $

                    Nstandas - Profil | Út 1.2.2022 19:08:02

                    drvoštěp >> no?nechtěl bych krmit bernardýna tím krmením co krmim teď😉

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 1.2.2022 18:36:49

                      standas >> Ani se neptej😁😁😁 Žerou si lépe než já😁😁

                        Nskřet - Profil | Út 1.2.2022 18:10:38

                        Lauri >> calibra life large bred- skopové . Náše boxerka (22 měsíců) je spokojená . Zkoušely jsme různé druhy. Ona třeba Acana ji neseděla a druhému boxíkovi sedí. Ten má ráno Acanu a večer barfuje. A to jsou prdy s toho syrového masa a zeleniny.Ale srst má stále výstavní.

                          NLauri - Profil | Út 1.2.2022 18:06:39

                          standas >> 👍

                            Notoš - Profil | Út 1.2.2022 18:00:26

                            Paul van Drax >> když se ji budeš věnovat, tak to bude tvůj bodyguard, který tě nikdy nenechá ve štychu...

                              Nstandas - Profil | Út 1.2.2022 17:56:26

                              Lauri >> tohle

                                NLauri - Profil | Út 1.2.2022 17:46:25

                                standas >> calibru nebo prdění

                                  Nstandas - Profil | Út 1.2.2022 17:23:46

                                  Lauri >> tak to neznám, já Platinium

                                    NLauri - Profil | Út 1.2.2022 17:17:14

                                    Paul van Drax >> nechtěl bych se k vám vloupat😁 když vidím ten pohled

                                      NLauri - Profil | Út 1.2.2022 17:16:12

                                      standas >> já teď nějakou Calibrou,ale hrozně po ní prdí😁

                                        NPaul van Drax - Profil | Út 1.2.2022 16:53:41

                                        otoš >> Krásný pes! To ta naša oslavila včera první rok.