Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NStroft - Profil | Út 20.4.2021 9:40:21

Zdenál1 >> Pokud myslíš ty splavky, kde do těla umisťuješ baterii a svítí celá anténka, tak budeš zklamán:-( Svítí to totiž, jako noční Vegas:-(

    NZdenál1 - Profil | Po 19.4.2021 23:00:12

    martas_cl >>Diky, no ten Climax používám taky nějakou tu sezónu a zatím pohoda o to víc mě překvapilo jak se trhal když šel tahem natvrdo , z Ali jsem bral vlasec poprvé na spis na zkoušku tak jsem zvědavý a stejne i na ty světylka až bude zkouška v terénu . Ty jsi zkoušel přesně tuto značku nebo něco jiného? Je tam vzdycky vseho moře výrobců a druhu a bude to taky o štěstí. Ještě mám objednané svítící splavky na ty jejich mikrobaterie ... na ty jsem opravdu hodně zvědavý ...

      Nmartas_cl - Profil | Ne 18.4.2021 21:14:52

      Videa pěkný, ačkoliv jsem zastáncem aliexpressu (hlavně teda navijáky ty jsou top za cca 500kč), tak tohle nic moc. Ty chemický světýlka, sice svítí 24 hodin, ale co ho rozlomím, tak svítí jak blázen, ale po půl hodině svítí asi tak na půlku. Takže jdu na candáty, nahodím si a za chvíli pomalu ani nevidím splávek a jen na to mžourám. Tak to musím vytáhnout, zase s tím světýlkem potřepat a pak to zas svítí. Takže si to jenom plaším. Zlatý světýlka z čech, ty aspoň svítí trvale bez přehazování. Pak jsem měl i červený, a to byla tragédie, ty svítili tak polovičně už hned po rozlomení. A co se týče vlasce, tak climax super, protože má potah z fluokarbonu a nekroutí se, po nahození nedělá na hladině takový ty lokny ale perfektně rovný. Takže tyhle dvě věci bych zrovna vzal z Čech, bych si tu stovku radši připlatil než se u tý vody nervovat

        NZdenál1 - Profil | So 17.4.2021 20:44:42

        Ahoj , možná vás bude zajímat ...trochu jsem si hrál s pevností vlasce 🙂 https://youtu.be/o4xOEcJ2Ek0

          NStroft - Profil | Pá 16.4.2021 21:04:27

          poky82 >> Jsem psal, šutry na hovno.

            Npoky82 - Profil | Pá 16.4.2021 21:03:21

            Stroft >> Důvod? Trošku se rozepiš.

              NStroft - Profil | Pá 16.4.2021 21:01:37

              poky82 >> Ano, už je v koši.

                Npoky82 - Profil | Pá 16.4.2021 20:54:58

                antony >> zkoušet budu zítra, takže pocit zatím nemám. dost techto zařízení brousí na sucho. Jak normálníma šutrama, tak těmahle diamantovejma. Uvidíme jak to pujde a co to vydrží

                  Nantony - Profil | Pá 16.4.2021 20:44:57

                  poky82 >> a tvůj pocit z toho zařízení? mě by docela vadilo, že se brousí nasucho...

                    Npoky82 - Profil | Pá 16.4.2021 20:34:09

                    antony >> No uvidíme. Myslím, že tak často brousit nebudu.

                      Nantony - Profil | Pá 16.4.2021 20:27:39

                      poky82 >> brousí se nasucho? jak dlouho máš dojem, že ta sada vydrží, když nabrousíš 1x týdně 6 nožů?

                      dík za info

                        Npoky82 - Profil | Pá 16.4.2021 19:48:30

                        Stroft >> proč? máš ji??

                          NStroft - Profil | Pá 16.4.2021 19:39:30

                          poky82 >> Brousíci šutry na guvno:-(

                            Npoky82 - Profil | Pá 16.4.2021 19:21:21

                            13.4. koupeno a dneska ráno doručeno. Ani u nás by to nešlo tak rychle asi :))
                            Je pravda, že jsem si to zaplatil z Polska, ale dát za to 6 dolaru oproti nejnižší ceně na ali se vyplatilo.
                            https://www.aliexpress.com/item/4000694488781.html?

                            https://www.youtube.com/watch?v=BRo17WPTGDc

                              NZdenál1 - Profil | Čt 8.4.2021 0:39:07

                              Ahoj , přidávám tentokrát něco z bižuterie. Testoval jsem chemická světýlka a už chápu i proč tolik rybářů kupuje háčky zrovna od Hirisi... můžu jen potvrdit že první dojem super a ty Cranky se liší jen minimálně od Kordy:-) Více ve videu ... https://www.youtube.com/watch?v=5aqZD-Dl7-w

                                NZdenál1 - Profil | Út 6.4.2021 23:08:53

                                rybář-chodec >> No ono to poštovné je dražší spíš u větších věci naopak drtivá většina je zdarma ... chce to projít varianty a vybrat tu nej. Jinak reklamaci bych se úplně nebál teď mi třeba nedorazila snad první zásilka z mnoha , otevřel jsem spor a pokud prodejce nevyřeší nebo se neozve Aliexpress mi vrátí automaticky do 5 dnů peníze. Osobně si důkladně vybírám prodejce podle jeho hodnocení a taky moc nekupuji extrémně levné věci vybírám co vyjde výhodně ale je tam šance na kvalitu...třeba naviják z 150 K asi nebude úplně top...😉 Ono strávit více času pokud možno dobrým výběrem prodejce i zboží je tam za mě na prvním místě a zatím jsem se vyloženě nespalil 🙂

                                  Nnofish - Profil | Út 6.4.2021 20:04:56

                                  rybář-chodec >> Reklamace u nás je jen o férovosti prodejce, hlavně nenakupuj u alzy :-) Dobrý obchodník se asi snaží kopat za zákazníka, aby mu reklamace prošla, na druhou stranu je otázka, jak moc to vezme na své náklady, když mu to dodavatel neopraví, ale to můžeme jen spekulovat. .
                                  Nakoupil sjem z číny hromadu věcí, ale i po evropě z e-bay. Pokud jde o aliexpress, pokud bylo něco špatně hned, nikdy mi spor nezamítli, ale byly to vesměs prkotiny.
                                  Necchi pomlouvat naše e-shopy, mám spoustu ověřených, ne jen v rybařine. Ale velcí obchodníci- překupnici, u mě už nemají šanci, to raději ten číňan.

                                    Nrybář-chodec - Profil | Út 6.4.2021 19:53:17

                                    nofish >> S tou kvalitou tomu rozumim. Ani jsem si nemyslel, ze by mi davali neco horsiho, ale treba ze kontrola kvality pred odeslanim je jinde... To ale spekuluju. Jinak ja osobne tu znacku Maxcatch naprosto respektuju (mam prut, navijak i snuru :), pro me je to aspon priznany. (A na moje chytani to uplne staci). Ciste off topic musim rict, ze ja posledni dobou reklamoval zalozni mobil asi po roce a opravili mi ho, menili zakladni desku (v ceskym eshopu).

                                      Nnofish - Profil | Út 6.4.2021 19:18:00

                                      rybář-chodec >> Ano, souhlasím. Tam je to jen o tom, jak věříš prodejci a záruce, kterou ti dává.
                                      Zbytek bych neřešil, tu kvalitu atd, mám ti udělat screen s celkovým počtem mých objednávek na ali? :-) A to tam nemám e-bay. tam už ani nevím jak to vytáhnout.
                                      Prodejce, který má tisíce prodejů měsíčně, podle mě, chce prodávat dál a ne si kazit jméno tím, že bude hanákovi prodávat lepší navijáky a přímému zákazníkvi horší. Dělám v potravinách a tam je to právě naopak, všchni chtějí slevy, nižší ceny.... kde to asi uděláš? Jedině na úkor kvality. Tak si to můžeš "zobecnit". Fakt ne, nevěřím, že prodejce na ali ti po jednom kuse úmyslně prodá horší zboží, než když bereš sto kusů.
                                      PS: půl roku říkáš krásně, to je i u nás lhůta, kdy ještě něco vyreklamuješ.

                                        Červené karty: Kajman60