Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nmoreno - Profil | St 19.5.2021 14:57:14

dokedy budete reálne objednávať ? ja som ešte včera a dnes objednával nejaké drobnosti plus ešte mám zoznam čo by som chcel dokúpiť, potom to už bude nahouno, neoplatí sa nič :D

    NDýdý - Profil | So 8.5.2021 19:39:29

    ceczubr >> Jo tohle by šlo díky moc.

      Nmartas_cl - Profil | So 8.5.2021 16:29:45

      To je hrozná ta strojová čeština :D zlatá angličtina

        Nceczubr - Profil | So 8.5.2021 13:03:44

        Dýdý >> ,Tady je důkaz.

          Nceczubr - Profil | So 8.5.2021 12:59:26

          Dýdý >> Vyplatí, tyto zrovna nemají, ale dal jsem za ně 96,93 kč, 15-35g. https://www.aliexpress.com/item/4000356914722.html? Je potřeba se na ně občas podívat, jestli je nedali do prodeje.

            NDýdý - Profil | So 8.5.2021 11:29:05

            Saimon >> Díky to fakt nemá cenu tam kupovat.

              NDýdý - Profil | So 8.5.2021 11:12:41

              Vyplatí se tam koupit method feeder krmítka?Nějak moí dochází.Když tak odkaz prosím.

                NPvl - Profil | Pá 7.5.2021 21:39:42

                Mautin >> Díkes :o§)

                  NMautin - Profil | Pá 7.5.2021 21:27:17

                  Pvl >> od 1. července 2021 :/

                    NPvl - Profil | Pá 7.5.2021 20:23:08

                    Od kdy má, nebo platí ta daň z Číny ?

                      NZdenál1 - Profil | St 5.5.2021 8:43:03

                      Stroft >> :-)

                        NStroft - Profil | St 28.4.2021 22:47:26

                        Zdenál1 >> Když tam bude 5metrů vody, tak problém nebude:-)

                          NZdenál1 - Profil | St 28.4.2021 22:39:11

                          Kajšmentke >> děkuji :-)

                            NZdenál1 - Profil | St 28.4.2021 22:38:29

                            Stroft >> No máš pravdu už dorazily a opravdu nepřehlédnutelné :-)...ale třeba to rybám vadit nebude. Hodím sem zase video akorát nějak nestíhám to nastříhat...

                              Nmartas_cl - Profil | Út 20.4.2021 17:20:05

                              Zdenál1 >> Ty chemický světla to je jen jedna značka akorát to prodává víc prodejců. A ten splávek na mikrobaterie, když nejsou vlny, tak jde vidět po hladině i 400 metrů na protějším břehu :D Ale je mi divný, že rybář co ho měl, tak lovil candáty v hloubce asi tak po pás a prý už nějaký pochytal. Nechápu, že si to nevyplašil tím světlem :D

                                NKajšmentke - Profil | Út 20.4.2021 13:59:49

                                Zdenál1 >> Super prace chlape,oblibil jsem si tva videa ;]

                                  Nantony - Profil | Út 20.4.2021 9:41:26

                                  Stroft >> a hlavně jsou šíleně velké....

                                    Červené karty: Kajman60