Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nrybář-chodec - Profil | Út 6.4.2021 17:39:07

nofish >> Děkuji, abych tedy uvedl konkrétní příklad. Uvažoval jsem o tom, že koupím jako záložní prut tenkaru od Maxcatch. Mnou vyhlédnutý model (spolecne se snurou a nejakymi malickostmi) se nyní prodává na Ali asi za 70 + 30 shipping USD, v lamafly se nyni prodava podobny (nejsem si jisty, zda je kvalitativne uplne stejny) okolo 2k CZK bez prislusenstvi. Nejde mi to, ze bych si neumel spocitat DPH, ci prevod do CZK, ale spise jsou to pro me otazky okolo - vrati mi prodejce z Ali penize po roce a pul pouzivani, kdyz se projevi skryta vada? Je kvalita produktu urcena pro maloodberatele shodna s kvalitou urcenou na export pro velkoodberatele? Pravda je, ze casto vydim ty same pre-brandovane vyrobky (napr. krabicky na mouchy) na ceskych e-shopech za daleko vyssi ceny, tak to asi nema cenu kupovat, zivotnost tam bude stejna. U drazsich veci to vidim jinak (byt vyjdou z Ali stale o neco vyhodneji).

    NPetrZ - Profil | Ne 4.4.2021 15:31:09

    nofish >> musím proběhnout net, jestli najdu nějaké opravdu světlé... 😀

      Nnofish - Profil | So 3.4.2021 21:51:11

      PetrZ >> čiré a rušení odlesků vidím tak max polaroidy, na zakázku a to se nedoplatíš, se zeptej v optice. Polarizační skla jsou v různých odstínech, ale to už musíš hledat sám. Uvádí to i jako antireflex, zkus pohledat.

        NPetrZ - Profil | So 3.4.2021 21:14:05

        nofish >> aha, škoda. Pátral, jsem o čirých nebo skoro čirých polarizačních brýlích, ale nic takového jsem nenašel

          Nnofish - Profil | So 3.4.2021 6:45:36

          PetrZ >> Az ten klip je polarizacni, jinak by to ztracelo smysl.
          Jsou to klasicke obruby pro diptricka skla+ klip.

            NPetrZ - Profil | So 3.4.2021 6:33:16

            nofish >> ty čirý skla jsou s polarizačním filtrem nebo až ty přídavný barevný?

              Npepson - Profil | Pá 2.4.2021 18:37:13

              1mirda2 >> prišlo mi pred dvomi týždňami. Za mňa úplne v pohode, uvidím, koľko vydržia tie zámky.

                NLapala - Profil | Pá 2.4.2021 16:38:54

                :))

                  NRAJA - Profil | Pá 2.4.2021 11:13:05

                  nofish >> Ja ti rozumiem, sam kupujem dost na Ali,

                    Nnofish - Profil | Pá 2.4.2021 11:10:07

                    RAJA >> ne, jen nesleduji každou diskuzi na mrku, abych viděl, kde se co chytilo. Stačí mi ukázat, v čem nemám pravdu a omluvím se. Chtěl jsem něco koupit u nás, naštěstí jsou čeští obchodníci naprosto neschopní a neochotní.
                    dívej: U nás strašný problém sehnat.

                    https://www.aliexpress.com/item/4001290752177.html?

                    https://fashion.solano-shop.com/katalog/1/cl-10117-c,1157.html

                    Už v tom polsku je to celkem za dost, ale alespoň se to tam dá sehnat. Proto jsem reagoval na to, že zaplatit číňanovi něco za dopravu je sranda, oproti tomu, že seženeš něco co nejde a i u nás jsou shopy, kde ti za jeden pytlík za 50Kč něčeho naúčtují 200 a nehodlají se dál bavit.

                    Spíš by mě tedy zajímalo, jak se zkrácený odkaz ze jdem.cz, změní na odkaz na nějaký úplně jiný web....

                      NRAJA - Profil | Pá 2.4.2021 11:00:21

                      nofish >> Vždy pohotová reakcia, teba musí platit samotná komunistická strana Číny :-)

                        Nnofish - Profil | Pá 2.4.2021 10:10:30

                        rybář-chodec >> Kdysi nejsem jistý, ujistím se - jiný set http://jdem.cz/aaqr0
                        poštovné ultrabrutální, cena za set "šílená".... i když dopočítám DPH + 200 tak ještě celkem v klidu.
                        Vždyť doprava z číny, i když už ji prostě častěji účtují, j pořád levnější, jak z našich e-shopů, hlavně některých.

                          Nrybář-chodec - Profil | Pá 2.4.2021 9:37:46

                          Zdenál1 >> Maxcatch je docela v pohodě značka. Docela dost výhodný jsou od nich třeba háčky. Nejsem si ale jistej, nakolik je výhodný objednávat z Ali, zda se mi, že se dost zdražilo poštovný.

                            NZdenál1 - Profil | Pá 2.4.2021 8:54:11

                            Ahoj, tentokrát něco na muškaření 😉 https://youtu.be/GekRXUQcDM4

                              N1mirda2 - Profil | Pá 2.4.2021 8:47:10

                              Pouzdro za 3,68usd na 52 návazců. Prodejce už tam není.

                                Npepson - Profil | Po 29.3.2021 19:34:04

                                Medusa >> Dík.

                                  NMedusa - Profil | Po 29.3.2021 18:33:39

                                  pepson >> ahoj docela fajne je to totiz z eva peny ale plave spis nadnasi to dobre ))) to se neboj akorat ty sileny barvy vid))))

                                    Npepson - Profil | Po 29.3.2021 13:26:01

                                    Medusa >> Ako to pláva ? Myslím, či to zodvihne hrubší háčik?

                                      NMedusa - Profil | Po 29.3.2021 13:19:04

                                      ahojte taaak boilies pop up z ciny dorazilo parada vcera jsem byl u vody pod svojim a dva karasci

                                        NZdenál1 - Profil | Ne 28.3.2021 0:57:25

                                        Ahoj něco na téma lehká přívlač 😉 https://youtu.be/sDhJ5I4ST5w

                                          Červené karty: Kajman60