Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

drvoštěp - Profil | Út 23.3.2021 9:00:58

Tak koukám že soudruzi pěkně zdražujou. Tu samou u nás za 2000,-

    drvoštěp - Profil | Po 22.3.2021 22:17:19

    Zdenál1 >> 90% určitě 😂

      Zdenál1 - Profil | Po 22.3.2021 22:10:05

      drvoštěp >> jj ani bych se nedivil... beztak se většina produkce vyrábí tam...

        drvoštěp - Profil | Po 22.3.2021 20:25:55

        Zdenál1 >> Co jsem tak letmo zahlédl v supermarketech, tak se už objevují čelovky a jiné věci z aliku na jejich pultech s menším cenovým rozdílem.

          Zdenál1 - Profil | Po 22.3.2021 20:17:00

          Ahoj, chlapi vyzkoušel jsem ze zvědavosti takový menší pokus jak se rozpouští levné PVA sáčky z AliExpressu při dvou různých teplotách tak pokud Vás bude zajímat jak to dopadlo ...pozitivní je ze se opravdu rozpouští 🙂 více najdete tady https://youtu.be/nPSMjbn4JLw

            Zdenál1 - Profil | Po 22.3.2021 20:16:00

            drvoštěp >> no ještě jsem ji nabil a přijde mi ze svítí ještě o něco lip... Jj toho červeného světla je skoda...

              drvoštěp - Profil | Ne 21.3.2021 18:07:09

              Zdenál1 >> Já ji mám. Super. S tím č.světlem to je pravda. Mohlo by být silnější. Vloni jsem kupoval 3kousky. Jedna vyšla na 150,-

                Medusa - Profil | Ne 21.3.2021 18:03:21

                Zdenál1 >> ahoj jo jsou dobry maji i dobre recenze a jak pise nize nekdo tak to tu balej na mensi baleni a za tezky love prodavaji, ja jsem je kupoval v akci za nejakych 65az 85kc baleni jeste jsem mel slevove kupony tak to slo )))))

                  pepson - Profil | Ne 21.3.2021 18:02:39

                  simak.cz >> Jj. Už to riešim v diskusii o method feedri. Tiež vo mne ten plast nebudí dôveru.

                    simak.cz - Profil | Ne 21.3.2021 17:58:43

                    pepson >> Já osobně bych na XXH feeder použil raději obratlík. Přeci jen železo je železo. :-)

                      Zdenál1 - Profil | Ne 21.3.2021 17:26:12

                      Chlapi pokud někdo sháníte malou čelovku na nabíjení tak mi dorazila tato a nevypadá vůbec špatně ...škoda ze ještě není silnější to červené světlo .... https://youtu.be/nUSP5YVHp9M

                        Zdenál1 - Profil | Ne 21.3.2021 17:24:17

                        Medusa >> taky mám na cestě a nemůžu se dočkat na stránkách ty háčky vypadají suprově 👍

                          pepson - Profil | Ne 21.3.2021 16:32:49

                          Chcel by som vás kolegovia poprosiť o link na odskúšané "Quick change beads". Aby sa nelámali a mali slušnú nosnosť. Bude to na XXH feeder, preto budú dostávať slušné rany.

                          Nemusia byť nutne z Ali, kľudne aj ofiko predajcovia.

                          Díky.

                            nofish - Profil | So 20.3.2021 20:02:48

                            Specialista >> se podívej na rybářství, braunstar tam má každý měsíc zaplacenou celou dvoustránku na prodej zboží z aliexpressu :-) samozřejmě taky s patřičnou marží.

                              samotář - Profil | So 20.3.2021 20:01:31

                              Medusa >> JJ záívesky, antitnangle, plast. olovo, šňůrka ať už ztužené či ne a i ty háčky vše ok a také objednávám

                                Specialista - Profil | So 20.3.2021 19:26:07

                                nofish >> háčky Hirisi jsou natolik dobré, že je nakupují obchody s rybařinou a mělní je po 10ks/pytlík a prodávají pod svou 'značkou'. Např. AZ fishing ale i mnozí další... Samozřejmě s patřičnou marží..

                                  nofish - Profil | So 20.3.2021 18:34:23

                                  pepson >> díky

                                    nofish - Profil | So 20.3.2021 18:34:13

                                    Medusa >> ok dík

                                      Medusa - Profil | So 20.3.2021 18:32:03

                                      nofish >> ahoj ty hacky vydrzi fakt docela dost kamarad na jeden z nich vytahl 95cm sumika a v pohode a to jsm sli cilene na kapry na svodnicu pokladali jsme kolem lekninu cerviky tak zabral a kupodivu vydrzel

                                        pepson - Profil | So 20.3.2021 18:29:24

                                        nofish >> Hirisi háčiky sú tu všeobecne vychválené. Mám ich tiež, sú ľahké a ostré. Mám ich krátko, tak ku výdrži ostria sa nevyjadrím.

                                          Červené karty: Kajman60