Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | St 15.10.2014 16:24:46

Straspytlik69 >> ja se nedivim ze mas problemy same tolik objednavek nechecs se tam odstehovat :D

    NStraspytlik69 - Profil | St 15.10.2014 16:11:16

    PYTLAKS >> to ja uz podruhe,poprve bylo DHL zadarmo,tak tak jsem platil 730kč(mobil 150US) a ted normalni poštou 725kč (mobil 107US).Dnes dorazili pro mladého další boty,opět jsem musel otevřít spor,místo modrých poslali růžové,tak jsem zažádal o vrácení peněz.

      NPYTLAKS - Profil | St 15.10.2014 16:02:53

      Straspytlik69 >> taky budem platit clo za mobil,první objednávka a hned nás načadili:-)

        Nkarloson - Profil | St 15.10.2014 11:55:14

        Martin M. >> Já jsem si dělal srandu, ale že máš syna jsem nevěděl. Kluk bude mít radost...

          NMartin M. - Profil | St 15.10.2014 11:53:51

          karloson >> ja mam syna 5 let :-)

            Nkarloson - Profil | St 15.10.2014 11:46:03

            Martin M. >> Taky jsem se na to lego díval, ale pak jsem si řekl, že už su na to dost starej a nejsu si jistej, jestli by mě to ještě bavilo :-)

              NMartin M. - Profil | St 15.10.2014 11:43:01

              karloson >> nejaky kopie Lega a dalsi ptakoviny na Vanoce ....

                Nkarloson - Profil | St 15.10.2014 11:32:52

                Martin M. >> Klidně se svěř, nikdo se to nedozví, ale strašpytlík 31 zásilek, to už je závislost

                  NMartin M. - Profil | St 15.10.2014 11:16:49

                  karloson >> uz mlcim... :)

                    NStraspytlik69 - Profil | St 15.10.2014 10:54:26

                    karloson >> já jich mám ještě 31 na cestě,teď mám na poště mobil,budu platit 720kč dph nebo co to je a ještě jeden balík,to nevím co to je.Jinak většina je dětské oblečení,boty a trochu rybařiny :-)

                      Nkarloson - Profil | St 15.10.2014 5:39:57

                      Martin M. >> Přiznej se, že máš na cestě z číny aspoň 10 zásilek :-) Baví tě to, že jo :-)

                        NMartin M. - Profil | Út 14.10.2014 21:52:36

                        nekupte to,když je to tak levný
                        https://www.youtube.com/watch?v=0RG6qAWHsoY

                          NStraspytlik69 - Profil | Út 14.10.2014 21:44:51

                          dnes mi dorazili pro prcka boty,bohužel obě levé :-),tak jsem otevřel řešení a uvidíme,jestli pošle nové boty nebo vrátí peníze.Mohl by poslat dvě pravé a ještě bych vydělal :-)

                            NStandič - Profil | Út 14.10.2014 20:26:54

                            thalio >> Diky,to jsem potreboval vedet.Tak si ho necham poslat Dhl a snad to projde.A kdyz ne,tak aspon nebudu muset to platit v Praze a dam to ridicoj dhl.

                              Nkarloson - Profil | Út 14.10.2014 20:08:30

                              thalio >> A napsal jsi mu, aby tam uvedl cenu třeba jen 20usd?

                                Nthalio - Profil | Út 14.10.2014 20:05:57

                                Standič >> Já si objednal telefon a schválně jsem platil DHL,abych se vyhnul clu a povedlo se,ale taky Tě tam můžou vychytat......Ted jsem platil clo protože d.bilní čínan uvedl na balíku pravých 55us a celá ta sranda mě stála 567kč!!!!

                                  NPallermo - Profil | Út 14.10.2014 19:40:34

                                  Standič >> jestli je dhl zdarma tak dhl

                                    NStandič - Profil | Út 14.10.2014 19:28:30

                                    Pallermo >> u toho telefonu je Dhl zdarma.Tak resim, kde je mensi sance,neplatit to dph.

                                      NPallermo - Profil | Út 14.10.2014 18:55:36

                                      Standič >> hele ten jejich tel uplne v pohode klidne jejich :D trva to dele ale dorazi klukum dorazil ale nekde je dhl za dobry peniz takze to neni spatny nekdy

                                        NStandič - Profil | Út 14.10.2014 18:51:29

                                        Pallermo >> Diky.Chtel bych tam objednat telefon a nevim jestli tu jejich postu a nebo DHL.

                                          Červené karty: Kajman60