Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

JoeChains - Profil | Út 14.10.2014 18:19:25

karloson >> Celovka (vcetne baterek a nabijecek) je na ceste, tak to pak podrobim zatezkavaci zkousce a dam vedet.

    Pallermo - Profil | Út 14.10.2014 16:56:31

    Standič >> je to ruzne zalezi jak co a jak na to clovek pospicha
    dhl mas tady za chvili doruceno do tydne myslim asi je to taky nahodne proste

      karloson - Profil | Út 14.10.2014 16:45:02

      JoeChains >> Jde o to jestli je to reklamní tah prodejce, nebo je to fakt. Já těch baterek mám 8 kusů, postupně jsem dokupoval, takže mám 3 druhy, nebo 3 různé samolepky, baterka může být stejná. No a v čelovce jak tady byly fotky co má údajný výkon 2tis lm mě tyhle dvě baterky vydržely 4 aktivní noci. Pak světlo do bivy, kde taky svítí 2 hodiny denně na jednu baterku a taky v pohodě. Mám na to nabíječku s hodnotou 450mah a baterky tam jsou nabité za cca plus minus 5hodin, takže rozhodně nemají udávanou kapacitu co mám 3400 mah nebo dokonce 6 tisíc, ale vím, že jsem tam za dva usd pořídil něco co mě bohatě stačí a navíc mám rezervní. Takže buď jsem měl štěstí, nebo je to fakt finta obchodníka. Po tvém odkazu jsem čekal že se někdo s nějakou zkušeností ozve a zatím to vypadá, že tam vlastně nikdo žádnou baterku nekoupil. Takže u mě dobrý a byl bych rád kdyby k těm baterkam někdo taky něco napsal.

        Standič - Profil | Út 14.10.2014 16:22:26

        Ahoj,mam dotaz.Nechavate si to posilat tou jejich postou a nebo i DHL.Chtel bych tam neco objednat a jde mi o to jestli tim dhl,se vzdicky plati dph,nebo to kontrolujou obcas,jako tu jejich postu.Diky.

          JoeChains - Profil | Út 14.10.2014 16:11:26

          Bnick >> Hrozi mi za to nejakej postih, karta, ban... ? :-)

            nofish - Profil | Út 14.10.2014 14:10:21

            Bnick >> Ani ne, já mám čínskou aku baterku a výdrž paráda. Ona ta firma to bude mít taky z číny, to bych se nebál. Ale proč to nekoupit u nás, to je pravda.
            Z číny s dá sehnat hromada super věcí, co jsou u nás x-krát dražší. Ale chce to myslet, kdy má cenu šetřit a kdy chce mít člověk záruku. A to nejen na vadu z výroby, ale i na to, že mu třeba ten akumulátor, nepoškodí spotřebič.

              Bnick - Profil | Út 14.10.2014 14:03:15

              JoeChains >> Zabil jsi diskusi frajere !... :-D

                JoeChains - Profil | Út 14.10.2014 12:35:57

                JoeChains >> Snad jsem zas tolik nerekl, ze to tu pak tak odumrelo .:-)

                  JoeChains - Profil | Ne 12.10.2014 19:52:32

                  bibop >>
                  http://www.pest.cz/li-ion-akumulator-18650-37v-3000​mah.html

                  "Řada E-shopů prodává akumulátory za lákavé ceny od čínských výrobců. Ti často pouze přebaluji použité aku (defakto odpadky) do nových líbivých obalů a prodávají je pod exkluzivními značkami jako nové. Tyto aku mívají zázračné parametry za zázračné ceny. My Vám také dokážeme prodat tyto odpadky, ale uznejte sami, má význam vyhodit 50 Kč za baterii, která často nemá kapacitu ani 300mAh, i když prodejce deklaruje 3000mAh? Ano, nejde o překlep, někteří prodejci se totiž nestydí za slůvko až 3000mAh schovat baterie, které v LED svítilně nevydrží svítit ani pět minut. Nevěříte? Domluvte si schůzku a přijďte se podívat na "značkové" akumulátory UltraFire 3000mAh do 100Kč. Nenechejte se proto napálit a dobře vybírejte svého dodavatele. Bez technického zázemí k ověření skutečné kapacity akumulátorů může i spolehlivý prodejce nevědomky prodávat šunt."

                    MarPit - Profil | Ne 12.10.2014 19:29:31

                    Bomber76 >> 5800mAh je u baterky typu 18650 nesmysl. Strop je někde na 3400mAh a na nabití takové baterky potřebuješ i odpovídající nabíječku, s klasickou to tam nedostaneš. Vem něco osvědčeného s kapacitou 2600mAh, Samsung, Sanyo ....... Např.: http://www.banggood.com/4PCS-Sanyo-3_7V-2600MAH-UR1​8650ZY-18650-Rechargeable-Battery-p-914805.html

                      mik UTD - Profil | Ne 12.10.2014 19:05:18

                      bibop >> zajdi do modelářství tam koupíš kvalitní a velkokapacitní

                        syrus - Profil | Ne 12.10.2014 18:48:55

                        bibop >> Nevím jak tobě,ale mě to vydrží svítit dlouho.

                          Bomber76 - Profil | Ne 12.10.2014 18:37:43

                          bibop >> U nás jsou ty baterky drahé jak prase. Ale asi mají uváděnou kapacitu. Já blbec koupil čelovku bez baterek, tak jsem koupil přes aukro s osobním odběrem dvě mrdky s kapacitou 5800 mah a svítí to půl hodiny. :-)

                            bibop - Profil | Ne 12.10.2014 18:01:03

                            Mám ji doma a svítí to jako prase.Ale ty baterky nevydržej dlouho asi koupim nějaký u nás.nebo sadu z číny a budu je měnit

                              JoeChains - Profil | Ne 12.10.2014 17:20:55

                              syrus >> No, uz je na ceste, tak uvidim. :-)

                                syrus - Profil | Ne 12.10.2014 14:24:37

                                JoeChains >> Ty lumeny beru s rezervou.Ale já mám tu jak sem ti dával odkaz a opravdu to svítí jak auto:))))

                                  JoeChains - Profil | Ne 12.10.2014 14:18:46

                                  syrus >> jsi mi udelal radost, uz jsem chtel bejt nasr*nej, ze jsem si nepockal na slevu na 2000 lumenovku. :-)

                                    mik UTD - Profil | So 11.10.2014 18:31:02

                                    Martin M. >> ty nepíšeš >>>supeeeeeeer,thank you.... :D

                                      Červené karty: Kajman60