Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Standič - Profil | St 15.10.2014 20:34:36

mik UTD >> Ahoj,to beres vzdy zbozi do 50usd.Nebo si to nechavas napsat na balik.Chtel bych si tam koupit telefon a poslat to DHL.

    mikos12 - Profil | St 15.10.2014 20:04:22

    mik UTD >> Jenom jsem nerozuměl tomu že Straspytlik69 platil z ceny 107 USD poplatky 725 kč.tak jsem myslel že to nějak vysvětlí. Nic víc.

      Straspytlik69 - Profil | St 15.10.2014 20:02:16

      mik UTD >> asi jak kdy,já bral prví mobil za 150US-DHL zadarmo,kamarád za 14dni si ho koupil taky.Já platil 730kč a on asi 320kč,jsem myslel,že mě jebne,ale telefony šlapou,to je důležitý

        Straspytlik69 - Profil | St 15.10.2014 19:58:20

        JPfish >> klikni http://www.aliexpress.com, potom na pravé straně máš SUPERDEALS,na to klikni a tam máš slevy na dnešek,na zítřek,na víkend.Ty lanka jsou na zítřek.Vždy když koukám na Ali,tak to je první,kam lezu :-)

          mik UTD - Profil | St 15.10.2014 19:57:07

          Straspytlik69 >> já vozím převážně DHL ale platím pokaždé cenu kolem 400 :D a na balíku je vždy cena do 50usd

            Straspytlik69 - Profil | St 15.10.2014 19:54:53

            mikos12 >> tak to bylo asi dph,se v tom nevyznám :-)

              mik UTD - Profil | St 15.10.2014 19:40:22

              mikos12 >> DPH se vyměřuje u zásilek nad 22 Euro (28 USD) a tvoří 20 % z její celkové hodnoty (celková hodnota zásilky = hodnota zboží + poštovné + pojištění přepravy).

              Vyměřenou částku a poplatek za zastupování při proclení (180 Kč)
              Za uskladnění a ověření zásilek celním úřadem si česká pošta účtuje poplatek 96 Kč.

              Vše také závisí na typu a hodnotě zboží a zemi původu zboží.

                Pallermo - Profil | St 15.10.2014 18:46:16

                mikos12 >> no me se neptej :D neco platil to vi on nejlepe

                  mikos12 - Profil | St 15.10.2014 18:41:11

                  Pallermo >> To chápu,ale nechápu proč by platil clo když se clo platí až od 150.a on měl objednávku za 107 dolaru.

                    Pallermo - Profil | St 15.10.2014 18:30:28

                    mikos12 >> dolar nebo euro vsak jsou tam sikmooke :D

                      mikos12 - Profil | St 15.10.2014 18:27:35

                      Pallermo >> Ale Clo se přece platí až od 150 Euro.

                        Pallermo - Profil | St 15.10.2014 18:18:17

                        mikos12 >> clo + dph

                          karloson - Profil | St 15.10.2014 18:06:37

                          Straspytlik69 >> Tak přesně tyhle jsem kupoval na návazce, za dvacku kus :-)

                            JPfish - Profil | St 15.10.2014 17:57:52

                            Straspytlik69 >> Jak jsi zjistil,že zítra budou za 5.99US ? Dik.

                              mikos12 - Profil | St 15.10.2014 17:53:49

                              Straspytlik69 >> Čau,nějak tomu nerozumím.Píšeš že jsi platil 725 kč.A za co? Daň je do 150 euro 20 %

                                PYTLAKS - Profil | St 15.10.2014 17:52:53

                                Straspytlik69 >> toty sů spíš na kapry jak na dravce,nebo po první rybě měnit,ale za taků cenu to nevadí:-))

                                  PYTLAKS - Profil | St 15.10.2014 17:51:47

                                  Straspytlik69 >> malému růžové seknů:-)

                                    Pallermo - Profil | St 15.10.2014 17:17:17

                                    Straspytlik69 >> a co jeste

                                      Červené karty: Kajman60