Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nmik UTD - Profil | So 11.10.2014 18:28:40

Už mě to dlouho vrtá v hlavě na co rybář potřebuje světlo na 4km či 100W žárovku? Podle mích zkušeností je potřeba hlavně červené světlo ktreré zvířata nevidí a na tyčovku která je píchlá 150m stačí taky. A ta se dá pořídit tady za 350kč od enegizeru

    NMartin M. - Profil | So 11.10.2014 18:25:55

    mik UTD >> a co kdyz jsem to byl ja? :)

      Nsyrus - Profil | So 11.10.2014 17:39:12

      Straspytlik69 >> Měls přidat 3 dolary a koupit tuhle.
      http://www.aliexpress.com/item/CREE-XM-L-XML-T6-LED​-1600-Lumens-zoom-Rechargeable-Headlight-LED-Headla​mp-CREE-2-x/919845700.html
      Tu co sis objednal sem bral kámošovi a zdá se mi,že nemá zoom.

        NStraspytlik69 - Profil | So 11.10.2014 13:14:42

        mik UTD >> :-))) přesně tak :-))

          Nmik UTD - Profil | So 11.10.2014 10:51:34

          JoeChains >> Koukni na fedback a zjistíš kde je Milan >>>kupoval M***n M. Czech Republic

            NJoeChains - Profil | So 11.10.2014 10:49:19

            Rybar.Honza >> Zrejme. :-)

              NRybar.Honza - Profil | So 11.10.2014 8:27:46

              JoeChains >> Holt prodejce asi není rybář :-)

                NJoeChains - Profil | Pá 10.10.2014 21:41:32

                Pallermo >> Mam to o dolar levnejsi. A taky to u tebe nejak divne pouzivaji, koukni na fotku. :-)))

                  NPallermo - Profil | Pá 10.10.2014 19:50:31

                  JoeChains >> to je ono

                    Nsyrus - Profil | Pá 10.10.2014 19:32:22

                    Ljara >> Tak sonar bych si tam teda nekoupil.
                    Čelovky,bižu atd kupuju dost,ale echolot nee.

                      NPallermo - Profil | Pá 10.10.2014 19:30:42

                      Ljara >> tak zaruku mit urcite nebudes pac te vyjde posta tam vice nez oprava u nas treba :D je to bud a nebo jo jede tam jo to nemusi vetsinou je posta free:D

                        NPallermo - Profil | Pá 10.10.2014 19:29:53

                        JoeChains >> hledej :D

                          NLjara - Profil | Pá 10.10.2014 19:29:14

                          Ahoj,

                          nemate nekdo prosim zkušenost se sonarem, objednanym rovnou z Ciny? Kamaradka tam jede, tak by mi ho poridila. Jde mi hlavne o to,jak je to s pripadnou reklamaci ci servisem.

                            NJoeChains - Profil | Pá 10.10.2014 19:18:34

                            Straspytlik69 >> Posli na ne link, dikes. :-)

                              Nosud - Profil | Pá 10.10.2014 18:40:35

                              Straspytlik69 >> používám je celou sezonu ty rovnátka dokonce i antitangle sleeve a spokojenost....

                                NStraspytlik69 - Profil | Pá 10.10.2014 14:42:26

                                dneska dorazili rovnátka,vzal jsem je pro zajímavost a vypadají mnohem lépe než co kupuji od Extracarp,jsou mnohem tvrdší.Jinak telefon mám už ve skladu,dnes jsem musel posílat emailem plnou moc že to není neobchodního charakteru a printscreen objednávky,tak snad do středy bude doma

                                  Nrybomil - Profil | St 8.10.2014 21:28:28

                                  čudlař02 >> tuším, že je to podle tý krabice to co prodávaji žluťáskové v tržnicích. pokud joo, kvalita podle mě mizerná. ale důchodi to kupujou hodně a dokonce na to i ty kapře tahaji.

                                    Červené karty: Kajman60