Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NSla - Profil | St 8.10.2014 21:03:01

Martin M. >> mohl bys mi prosim poslat odkaz na prodejce od ktereho jsi bral ten "ryobi slam". dik

    Nmik UTD - Profil | St 8.10.2014 18:39:26

    Nekupoval jste někdo lampu do bivaku, nebo nějaké světlo?

      NFrozsty - Profil | St 8.10.2014 17:16:11

      rybomil >> tak jasny, nehodlam kupovat za 1 dolar woblery to uz mluvi samo o sobe ta kvalita:-) jde mi o to ze nepotrebuju 1 woblera za 2oo Kč kdyz na ryby jdu 2x za měsíc a hned ho tam urvu na strome :-D

        NPallermo - Profil | St 8.10.2014 16:14:22

        Straspytlik69 >> ty voe tebe zavrou stejne .D

          NMartin M. - Profil | St 8.10.2014 15:32:20

          Dnes mi postak rikal, ze z Ciny ma pulku baliku, ktere veze.

            Nrybomil - Profil | St 8.10.2014 14:55:25

            Frozsty >> není zkopčenina jako zkopčenina.... pokud beru zkopčeninu vobíka vyhlášené márky a misto za 14 éček ji mám za 2 dolce asi není o čem. Samo zkopčeniny za 0,1 - 0,3 dolce asi nebudou ořechovky pozlacený úspěchem a výdrží ? Háky měním tak jako tak.

              NSikulam - Profil | St 8.10.2014 14:32:54

              Ahoj,
              přidám taky své zkušenosti s aliexpressem.
              Za dobu co tento server znám a nakupuji tam mám již 60 objednávek.
              Zatím jediné s čim sem měl problémy a obchod nedopadl byly čluny s podlahou, které se tu několik stránek zpět dokola řešily. Sice jsem člun nedostal (zkoušel jsem to objednat 3x pokaždé jiný) ale peníze vždy byly ze strany Aliexpresu rychle vráceny.
              Jinak vše ostatní co jsem objednával (pletenku,nástrahy na ryby, herní sluchátka k pc, spoustu modních doplnku a oblečení pro ženu, příslušenství k mobilům, ...) bylo vždy shodné s popisem
              a kolikrát mě kvalita daného produktu velice mile překvapila vzhledem k tomu že mě stál 5x mín než to stejné u nás. ;-)

                NFrozsty - Profil | Út 7.10.2014 20:19:50

                Gloton >> No tak já to mám podobně, na ryby chodím jen jednou za čas , třeba 3x do měsíce .. vezmu pruty sjedu někam na řeku na feeder a matchovku pár hodin posedím a jedu zase dom, je mi jedno co chytnu :-) .. Tak bych právě občas zašel i vláčet a jelikož věřím že na začátku jich bude hodně na stromech , tak se mi nechce vyhazovat spousta peněz za rapaly tak jak říkáš ty :-D

                  Nosud - Profil | Út 7.10.2014 19:10:37

                  Ti Sento >> úplně jsi vryl brouka do hlavy jsem se musel podívat na My orders.... zjistil jsem že mám 13 zásilek na cestě :-D už jsem ani nevěděl co má dojít. Objednávám pomalu dětem na vánoce.

                    NStraspytlik69 - Profil | Út 7.10.2014 19:02:33

                    Frozsty >> je tp poprve co jsem woblery kupoval.tak uvidim.vybiral jsem to podle poctu objednavek a komentaru a nikdo nic spatneho nepsal

                      NGloton - Profil | Út 7.10.2014 18:31:45

                      Frozsty >> Já taky o nějakých woblerech přemýšlím. Hlavně pro kluka "na pokusy" a aby se naučil a nemusel se o ně bát. Přece jenom Rapaly jsou trochu drahé na věšení po stromech :-)

                        Nsyrus - Profil | Út 7.10.2014 17:43:14

                        Dnes první špatná zásilka.Objednal sem si hodinky a nějak sou tam volný ručičky,že to nejde ani nadstavit a lítají si jak chcou.
                        Jinak jsem zatím nadmíru spokojen.Toto bylo poprvé co se nepovedlo.

                          NFrozsty - Profil | Út 7.10.2014 17:33:23

                          Straspytlik69 >> Zdarec , předpokládám že woblery ti ještě nedošli že ? kupuješ po prvé nebo už máš zkušenost s nimi ? Slyšel sem že většina woblerů jsou k ničemu - chabej plast a slabej háček..

                            NGloton - Profil | Út 7.10.2014 14:32:40

                            smidy >> Cenově "výhodné" jsou jen ty noname flashky, třeba Kingstony jsou i tam jen o pár % levnější než u nás s 2 letou zárukou a tedy se nevyplatí. Když už noname, tak od prodejce s tísíci hodnoceními a ještě pročíst hodnocení výrobku úplně dole.....těžko lze očekávat, že 512GB flashku ti i číňan prodá za 20 doláčů.
                            Chce to používat při výběru zdravý rozum a dá se nakoupit hodně dobře.

                              Nkarloson - Profil | Út 7.10.2014 11:37:59

                              Ještě teda mám v plánu koupit podvodní fotoaparát nebo kameru a raketu na squash, nemáte někdo s tímto reálnou zkušenost? Tady bych nerad šlápl vedle. Martine v tomto jsem myslím horší jak ženská, alespoň horší než ta moje :-)

                                Nsmidy - Profil | Út 7.10.2014 10:37:31

                                Ono je dost zajímavé že Ti Sento nemá žádné problémy asi to budu objednávat přes tebe. Taky mám z alli flešku 512Gb ale po prvním použití jsem zjistil že má jen 64Gb ale nevadí :-) . Tam se nedá všemu věřit u hodně věcí to čínan hoooodně nadnese. Ale i tak jsou tam některý věci fajn.

                                  NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 22:09:47

                                  nofish >> tohle mozna zkusim. Ja kdyz jsem si objednaval dioptricke polarizacky u nas, tak to vychazelo na 10 tacu. Ale je pravda, ze to bylo pred 10ti lety a znechutilo mne to tak, ze jsem se o to od te doby nezajimal.
                                  Kdyz jsem si nechaval delat klasicke bryle pred asi rokem, tak mi tam nasly nejaky cylindr nebo co, takze mi klasicka diopricka skla uplne nebudou "sedet", ale na tech par hodin u vody...

                                    Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 21:53:06

                                    Martin M. >> ts... nevím, jestli ti už mrk vydělal dost na dioptrické polaroidy :-) Já si vybírám nové, čínské, do zásoby. Zkus si porovnat ceny. U nás mě stály cca 2000, tam do 200+ u nás skla. Nevím, jestli je to zvykem, ale ty z e-bay co mám teď do práce mi sedí víc, než ty co mám na ryby, drahé.
                                    Nebuď pak jak ženská :-)

                                      Červené karty: Kajman60