Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 21:47:55

zensky nechte tohoooo

    Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 21:46:08

    karloson >> jo, určitě, na nakupování " z nudy je to fajn". Otázka je, kolik tisíc člověk utratí za rok zybtečně za desetikorunové položky. Ale zase... propít to? Nebo koupit něco pro radost? :-)
    Taky už mám seznam asi 20-ti věcí. Pak to proberu a co se bude zdát nejužitečnější, to se objedná.

      Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 21:40:40

      Ještě jsem hledal nějaký stolek, aby byl výškově stavitelný a alespoň 40x60 a aspoň 60cm vysokej. Něco jak má fox, ale ne za ty prachy. nemáte někdo tip?

        Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 21:35:00

        nofish >> To jo, nebo zase když máš 5 balíčků na cestě a už ani nevíš co má dojít, pak se dívám na výpis na ali a říkám si no jo, ještě tohle, na to jsem už zapoměl. Prostě někdy si připadám jak v obchůdku vše za 39.. Ještě jsem dnes ženě objednal na kolo takovou masku s limcem, jezdí do minus 8 st na kole tak aby mě nezmrzla, no nekup to 1.75 usd :-)

          Nmikos12 - Profil | Po 6.10.2014 21:32:57

          Gloton >> ok,díky za odpověď.

            NGloton - Profil | Po 6.10.2014 21:27:27

            mikos12 >> 1) čtyřjádro procesor, 16GB vnitřní paměti v telefonu
            2) čtyřjádrový procesor, 32GB vnitřní paměti v telefonu
            3) osmijádrový procesor, 16GB vnitřní paměti v telefonu
            4) osmijádrový procesor. 32GB vnitřní paměti v telefonu

            RAM pamět 2GB je u všech variant stejná, ostatní parametry v podstatě také.

              Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 21:23:19

              karloson >> stává se to furt, horší je, když už nevíš, co koupit :-)
              Rspektivr máš seznam věcí a pak si uvědomíš, že nic z toho nepotřebuješ.

                NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 21:19:13

                karloson >> :::))))))))) chtel jsem zkusit objednat navijak okumu salinu 2 tu 16 000 ku a nakonec ne nechcu riskovat radsi jsem koupil u nas penna ssv

                  Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 21:17:17

                  Stává se vám někdy, že si řeknete už jsem dlouho nekoupil nějakou blbost? Já jsem si včera nechal poslat powerball, no nekup to, třeba to nebude fungovat, ale když je to tak levný...

                    Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 21:14:36

                    Martin M. >> mám slušnou aku baterku. Aukro, ale čína. Akorát se mi nechtělo čekat měsíc, než to dojde. Nabíjel jsem to raději v dílně, kde jsou jištěné zásuvky, každá a na svářecím stole. Nějaké pochybnosti prostě jsou. Auto nabíječka shořela, kolega u toho byl taky, mám v autě silnější volty jednodušeji řečeno, ale nabíječka samozřejmě neměla pojistku...
                    Pletenku z číny mám dobrou, dioptrické polarizačky parádní ale elekrtonika je moc velký risk. Tak mp3 asi risknu, ale mikrovlnku fakt ne :-)

                      NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 21:08:43

                      nofish >> je pravda, ze kdyz nabijim svou powerbanku, tak od toho radeji neodchazim. Prave proto, ze jsem take videl zmineny dokument o padelcich baterii do mobilu.

                        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 21:07:00

                        nofish >> jj dik za upozorneni podivam a trosku to nadnesu moji drahe polovicce

                          Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 20:59:24

                          Ti Sento >> až ti vyhoří barák kvůli zmetku koupeném v obchodě u ns, máš za kým jít. Až kv§li zmetku z číny, jsi v pr.... to jako fakt. Podívej se na youtube na dokumety o padělcích.

                            Npoky82 - Profil | Po 6.10.2014 20:59:18

                            Ti Sento >> Problém muže nasta až to plně zaplníš. Občes se povede tam ty data nahrát, ale už je z toho nedostaneš. Nekdy to nejde tam ani nahrát. Já se takhle napálil před lety na Ebay.

                              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:48:38

                              nofish >> a zatim to nic neodpalilo a neznicilo ::))))

                                NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:48:10

                                nofish >> a fotky ze zrkadlovky jsou vetsi nez obycejny dava si to tam a nic ji nemizi a jde jak ma zatim tak uvidime

                                  NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:46:14

                                  nofish >> ale to jsou fotky ze zrcadlovky :::))))))))))

                                    NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:45:51

                                    nofish >> moja tam ma fotky a videa a obrazky celkem 325gb a v pohode jede jak ma

                                      Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 20:41:58

                                      Ti Sento >> ty už jsi tam nakopíroval těch 500gb? Tvl, to nemám ani na HDD.

                                        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:36:58

                                        nofish >> jj to jo ale zatim jak rikam bez problemu nam pracuji a kapacita odpovida popisu newim no jsme s tim z tama spokojeni

                                          Červené karty: Kajman60