Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 20:35:49

Ti Sento >> Jako flashku koupím radši v obchodě. Nehodlám řešit, že mi to odpálilo usb, nebo že není rychlá jak má a podobně. Ale najde se tam spousta užitečných věcí.

    NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:34:25

    mikos12 >> ahoj tohle jsem zatim diky bohu neresil ale od moji mlade tata to ma podobnej a vrni blahem vic newim zatim o tomhle

      Nmikos12 - Profil | Po 6.10.2014 20:31:32

      Nevíte kterou variantu telefonu by bylo nejlepší vybrat? Nemám s koupi telefonu moc zkušeností.Zajímalo by mně jaký je mezi těma 4ma variantama rozdíl. http://www.aliexpress.com/item/Original-Phone-Andro​id-4-4-honor-3c-c3-5-0-IPS-MTK6592-Octa-core-2G/189​5242465.html

        Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 20:25:04

        Martin M. >> Přesně tu má známej taky bez solárka s udanou hodnotou 16000, takže tomuhle fakt těžko věřit.. Já s tou batery 16850 s kpc 2400mah nabil mobilní baterku s kapacitou 1250mah na 88% a s tou 6000mah jsem ji nabil na 91%, tak to byl takovej můj testík, jinak nevím jak změřit kapacitu. Na nabíjení mobilu věřím jenom těmto baterkám, nejsou tak těžký a mají tu správnou kapacitu
        http://www.zbozi.cz/vyrobek/baterie-long-wp7-12-12v​-7ah-faston-187/

          NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:18:52

          Martin M. >> zeptam se kamosa co ju ma kolikrat s tim telefon nabije a dam ti vedet

            NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 20:17:49

            karloson >> mam doma 20.000mAh power banku z Ciny, stala asi 20$, nabiju s tim mobil asi 3-4x, coz je asi tak co jsem od toho cekal bez ohledu na udavane hodnoty. Vypada to na stejneho vyrobce, jako sem dal TiSento tu se solarnim panelem.

              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:15:17

              nofish >> ahoj prave proto objednavame drobnosti a jenom to co je pouzitelny apodobne jako ty flasky ty nam pracuji spolehlive zatim a kapacita odpovida co je napsana a nejaky obleceni a drobnosti moja nausnice a sperky drobny a nejaky vecicky na rybarinu taky beru :::.)))))

                Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 20:12:54

                Gloton >> jo, nebo ti doje nefunkční zdroj k notebooku, on řekne, že to kontroluje před odesláním a máš smůlu... Nedj bože, že by to vyhořelo, nebo něco.
                Kravinky z číny klidně, kupuju furt něco, ale věci na které má být spolehnutí a nebo jsou !rizikové" fakt ne.
                Fakt to cche domýšlet až do konce :-)

                  NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:12:12

                  Gloton >> jj je to tak musis hledat je to jako u nas aukro tam kde ma ohodnoceni od 79procent nahoru je to dobry ale niz nekupovat to musis sednout a hledat :::)))))

                    Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 20:11:27

                    Ti Sento >> Dobrá dobrá, to víš, důvěra se zpět těžko získává... ale vážně bez urážky... Jen mě dostalo ty powerbanky a pak věcný koment od MM a té kapacitě a zkušenost známého a tak nějak vše dohromady, tak nevím, no prostě v té power bance jsou vražený ty velký baterky 18650 který mají údajně jedna 6000mah no a já mám doma tu 6000mah a taky 2400 mah a rozdíl je jeden zásadní a to ten nápis, jinak vydrží stejně... tak tak, ale zase za ty prachy k tomu nemám co dodat

                      NGloton - Profil | Po 6.10.2014 20:09:27

                      Martin M. >> Je potřeba pečlivě vybírat (hodnocení prodejce a konkrétního zboží atd.), potom to bývá bez problémů.

                        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:08:23

                        Martin M. >> tak to newim mi co jsme to koupily tak to ma kapacitu co to ma mit 512gb nemame s tim problem

                          NBomber76 - Profil | Po 6.10.2014 20:08:17

                          Ti Sento >> Dej odkaz, kde problém nebude.

                            NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:07:11

                            Bomber76 >> to byl jedinej problem

                              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:06:31

                              karloson >> opravdu spokojenost vsechno funguje dobre obleceni lepsi materialove nez u nas nekouse decka nas parada a usetrime spousty penez kdyz objedname obleceni za cca 200kc na decko neni nam lito kdyz roztrha treba neco za 2000kc a je to z ciny i adidas nike puma ferrari aopd kolem 200kc akorat jednu kosilu jsem tam kupoval a je mi mala blbe jsem to nameril a tady v praze na parizske stoji cca az 5800kc ja ji tam sehnal za 600kc ma ju moja a co se tyce obleceni drobne elektroniky nebo tech latexovych hadic spokojenost

                                NBomber76 - Profil | Po 6.10.2014 20:05:43

                                karloson >> Se člunem :-) Kdo tu chodí, pochopí.

                                  Nnofish - Profil | Po 6.10.2014 20:05:12

                                  Martin M. >> to bude ak ty falešné na aukru. Softwarově se tvářívaly jako velké, třeba před pár lety 32gb, ale nakopíroval jsi na to 1gb a šlus. Diskuzí je o tom dost :-)

                                    NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 20:05:04

                                    Gloton >> v tech komentarich je odpoved, ze koupil 64GB a ma to jen 16 GB.

                                      Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 20:04:32

                                      Ti Sento >> Zrovna právě známej má taky takovou šílenou power banku a nabije s tím malýho androida sotva třikrát

                                        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 20:03:32

                                        Gloton >> tahle flaska je ted za 13,59usd pri kapacite 512gb mame ju a jsme hodne spokojeni

                                          Červené karty: Kajman60