Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 20:03:28

Ti Sento >> Když tam tak nakupuješ, je něco s čím nejseš spokojenej? Vše popisuješ tak nadšeně :-)

    NGloton - Profil | Po 6.10.2014 20:02:03

    Martin M. >> Mají tam vždy varianty na výběr a podle toho se ti změní cena. Je to tak i u mobilů s volitelnou výbavou a doplňků. Ta základní cena je vždy za nejlevnější variantu.

      NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:58:37

      Martin M. >> pockej vyhrabu to ze zalozek a objednavek

        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:58:19

        Martin M. >> od 64gb po 512gb jsou tam

          Nsyrus - Profil | Po 6.10.2014 19:57:36

          Ti Sento >> Aha,tak to potom jo.

            NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 19:57:33

            Ti Sento >> 512 GB a v diskusi pod tim pisou, ze to ma 16 GB :-)

              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:57:05

              afjee >> :::))) no jeste toho moc neni :::))) ale tak za mesic tri stranky objednavek

                NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:56:21

                Gloton >> chce to tam hledat a najdes solidnich veci a veci za super cenu

                  NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:55:22

                  syrus >> ne ne nemaze nechava si to moja si tu jednu prekopala a prisla na to ze kdyz to vytahnes jen tak z pc tak se ti to muze neco vymazat ale ona si to softwarem prekopala a musi to nedriv odpojit v pocitaci a potom vytahnout a nic ji nezmyzne z flasky

                    Nafjee - Profil | Po 6.10.2014 19:55:20

                    Ti Sento >> Hoď sem odkazy na zboží, které jsi ještě neobjednal, budeš to mít snadnější .)

                      NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 19:54:52

                      Ti Sento >> mam podobnou, ale byla za polovicni cenu bez toho solarniho panelu, ktery je spise symbolicky, protoze bys s nim dobijel akumulator asi 12 dnu pri plnem slunecnim svetle. Navic tech 200Ah nema ani nejvetsi lodni bateri vazici 50 kg. Je to asi jako radio na 2 tuzkove baterie o vykonu 100 W :-)

                        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:53:52

                        Gloton >> a tyhle hadice jsme objednavali tri za ty penize oproti nam ale je to to samo nic vic nic min http://www.aliexpress.com/item/75FT-Garden-water-Ho​se-water-pipes-with-spray-gun-expandable-flexible-h​ose-Garden-hose-Garden-Reels/1890425734.html

                          NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:52:35

                          Ti Sento >> Tak zrovna o flashce jsem taky uvažoval, potřebuju něco většího než tu mojí 16GB....to si asi nějakou vyberu :-)

                            Nsyrus - Profil | Po 6.10.2014 19:52:16

                            Ti Sento >> A nemaže to náhodou po naplnění paměti automaticky nejstarší soubory? Kámošovi to tak dělá.Funguje to jako nekonečná smyčka.

                              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:50:17

                                NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:48:59

                                Bomber76 >> jasne treba flash disk s 512gb u nas pod 5000kc nesezenes ja za 500max z ciny apodobne

                                  NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:48:03

                                  Gloton >> tohle jsme kupovali kamosovi a max spokojenost kapacita 512gb a facha jak se patri luxusni cena http://www.aliexpress.com/item/Original-512GB-metal​-Key-Chain-USB-3-0-Flash-Memory-Pen-Drives-Sticks-U​SB3-0-Disks/1916950791.html

                                    NPallermo - Profil | Po 6.10.2014 19:47:48

                                    Bomber76 >> :D:D:D:D

                                      Červené karty: Kajman60