Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:47:30

Ti Sento >> Já na hodinky moc nejsem, od té doby co mám furt u sebe mobil hodinky nenosím ........ a to mám takové krásné titanové Festiny doma v šupleti.

    NBomber76 - Profil | Po 6.10.2014 19:46:55

    Ti Sento >> Chci se tě zeptat, jestli má cenu něco z číny objednávat. Když si čtu tvé příspěvky, tak mám obavu, že mají číňani prázdné sklady... :-)

      NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:46:24

      Gloton >> a tyhle pametovky jsou luxusni parada za tu cenu ufff ::::)))))))) http://www.aliexpress.com/item/ASDFASDFADSF/2034600​649.html

        NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:44:54

        Gloton >> tohle ma moja uz rok a maximalni spokojenost http://www.aliexpress.com/item/2014-Newest-Cheap-Ta​blet-PC-10-inch-Capacitive-Screen-1024-600-Quad-Cor​e-Allwinner-A23-A33/2043478984.html stoji za to ja ho kupoval jeste za plnou cenu

          NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:42:57

          Gloton >> tyhle mam doma v cerne a fakt fachaj jak maj a dokonce maji evropsky cas nebo to pasmo spokojenost http://www.aliexpress.com/item/2014-New-Arrival-G-s​tyle-Quartz-Digital-Dual-Time-Watches-Men/204518307​9.html?s=p

            NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:42:36

            Ti Sento >> Na větší energožrouty paráda.

              NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:37:58

              Gloton >> a kdyz jsem ju bral pred mesicema tak stala pres 600kc a ted je za 495kc me to vyslo

                NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:36:35

                Gloton >> buds urco spokojenej dostal to kamos jeho bracha a ted je jeste dalsi na ceste ma to v baleni asi cca 12 koncovek ruznych a solarni panylek na dobijeni a fakt fachci dobre a jeste svetelny diody tusim 5 jich tam je takze spokojenost obrovska

                  NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:30:51

                  Ti Sento >> To je pěkná věcička...už o ní taky přemýšlím....navnadil jsi mne :-)

                    NTi Sento - Profil | Po 6.10.2014 19:26:36

                    Gloton >> ahoj taky jsem na to cucel ze tam je to tak levny a tady kurna newi co by za to meli chtet ja z tama objednal uz po trreti s obrovskym uspechem power banku tuto http://www.aliexpress.com/item/5-Colors-50000mAh-So​lar-Charger-Panel-Sun-Battery-Pack-Power-Bank-Solar​e-Powerbank-Carregador-De/1984836109.html a zatim nesmirna spokojenost co jsem to komu dvala jako darek vynikajici chvali si to a to maji uz treba pul roku mel jsem to v zlute , modre a cerne objednany a parada a opravdu funguje jak ma doporucuji

                      NGloton - Profil | Po 6.10.2014 19:21:12

                      Zkusil jsem koupit tuto ochranu na prst při nahazování. Vyhodit 400 stovky za ty u nás prodávané se mi nechtělo, tak jsem zvědav.
                      http://www.ebay.com/itm/400567922094?_trksid=p20607​78.m2749.l2649&var=670135686823&ssPageName=STRK%3AM​EBIDX%3AIT

                        Nosud - Profil | Po 6.10.2014 18:16:12

                        Straspytlik69 >> přesně tyhle 2 věci mám objednané měly by dorazit do 14 dnu? jsou pěkné nebo šunt na pohled,,Zatím se vším jsem spokojen

                          NStraspytlik69 - Profil | Po 6.10.2014 12:17:42

                          JoeChains >> já mám objednané 2 tyhle čelovky,už jsou na cestě,kamarádi jí mají ale bez autonabíječky ale je super,už se na ní těším.Hned pujdu pytlačit přes noc abych jí otestoval :-)))))))))

                            NStraspytlik69 - Profil | Po 6.10.2014 12:12:58

                            jinak všem doporučuji,vždy než budete něco objednávat,tak úplně dole na stránce číst komentáře,tam se všechno dovíte,jestli je to kvalitní,jaká je doba doručeni atd.Třeba vím,že když jsem si objednával mobil,tak píšou 13mp ale podle komentářů to vypadá na 8mp,takže jsem věděl,co mě čeká

                              NStraspytlik69 - Profil | Po 6.10.2014 12:03:22

                              karloson >> jooo tak to nikdo neví :-) hlavně aby šlo volat,sms a na internet.Na vánoce budeme kupovat tablet,asi tento,je absolutně nejprodávanější

                              http://www.aliexpress.com/item/7-inch-dual-core-and​roid-tablet-pc-Q88-pro-Allwinner-A23-android-4-2-2-​dual/439657132.html

                              a nebo tento větší

                              http://www.aliexpress.com/item/NEW-9-Dual-Core-CPU-​Android-4-2-1GB-DDR-8GB-NAND-Flash-Action-ATM7021-W​IFI/498159194.html

                                NStraspytlik69 - Profil | Po 6.10.2014 11:56:39

                                jinak nikde jinde nekupujeme oblečení jak na Ali,hlavně na mlaďase je to pomalu zadarmo.Zrovna teď přišla vesta Ferrari (asi 230kč),bunda Adidas (330kč)

                                  Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 11:48:52

                                  Straspytlik69 >> Vypadá dobře, to má fakt ram 2gb?

                                    NStraspytlik69 - Profil | Po 6.10.2014 11:44:51

                                    karloson >> jj české menu.Když budeš něco vybírat,tak vždy roluj stránku dolů a je tam vždy vyfocené menu a jsou tam i jazyky,takže tam uvidíš,jestli je tam čeština nebo né.Jsme objednali tento,mlaďas začína chodit a vše ho zajímá a ktomu chvilka nepozornosti a Nokia Lumia za 7500kč v prdeli,dispej kapůt,oprava 2800kč,tak za 2200 jsme objednali tento,když ho zase neuhlídáme,tak to tak nebude bolet :-)

                                    http://www.aliexpress.com/item/Original-Phone-Andro​id-4-4-honor-3c-c3-5-0-IPS-MTK6592-Octa-core-2G/189​5242465.html

                                      Červené karty: Kajman60