Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NKubalorenc - Profil | Po 6.10.2014 11:39:34

Martin M. >> Super. Ten novej karbonovej je fakt bomba.
Ještě přemýšlím o nějakým multíku na vláčku. Neobjednával tady někdo nějakej?
díval jsem se na tenhle:
http://www.aliexpress.com/item/Trulinoya-TS1200-14-​Bearings-Red-Left-Hand-Bait-Casting-Fishing-Reel-Ba​itcast-Reel-Compare-pesca-daiwa/1933684307.html
ale vůbec nevím do čeho jdu :-D

    Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 11:30:49

    Straspytlik69 >> V tom mobilu máš i český menu, nebo se spokojíš z angličtinou? Už jsem měl dvakrát vybranej android a na dotaz na češtinu vždy přišla odpověď bohužel není

      Nkarloson - Profil | Po 6.10.2014 11:27:01

      JoeChains >> Mám úplně stejnou, čekal jsem fakt ten měsíc a jsem spokojen

        NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 11:14:41

        Pallermo >> z Ciny, asi starsi model toho, co se prodava u nas. Neni tak odlehceny.

          NPallermo - Profil | Po 6.10.2014 11:09:14

          Martin M. >> taky z ciny jo nebo z cr

            NMartin M. - Profil | Po 6.10.2014 11:05:27

            Kubalorenc >> ten navijak je uplne v pohode

              NJoeChains - Profil | Po 6.10.2014 10:16:31

              Tak celovka http://www.aliexpress.com/snapshot/6265456121.html jest udajne shipped, taxem zvedav, za jak dlouho prifrci. :-)

                NKubalorenc - Profil | Po 6.10.2014 9:41:57

                Kvakoš >> Ona je jedna cívka standart i tady v obchodě u toho navijáku. Udělali to aby cena nebyla zase tak vysoká a dobře se to prodávalo. Mám 3y Applause a tam normálně dvě cívky byly, takže jsem byl překvapenej že Slam má jen jednu.

                  NKvakoš - Profil | Po 6.10.2014 7:36:14

                  Kubalorenc >> Tak pak dej vědět jak to dopadlo. Všude možně jsem se pídil po náhradních cívkách a ta je snad nesehnatelná. Pro mě jsou aspoň dvě minimum.

                    NKubalorenc - Profil | Ne 5.10.2014 22:26:37

                    Kvakoš >> dnes jsem ten slam ve velikosti 3000 objednal. Ted uz jen cekat......

                      Nmik UTD - Profil | Ne 5.10.2014 21:41:30

                      bibop >> pokud ti to do 4 dnů nepřijde nebo nebudou chtít jiné věci tak je musíš uhánět. Ale většinou tam je fofr, horší to bylo v době dovolených to se tam s tím crcaly třeba 14 dní

                        Nbibop - Profil | Ne 5.10.2014 18:50:19

                        Pallermo >> Proclívací (vyměňovací) pošta Praha 120 sídlí na adrese Plzeňská 139/290, Praha 5-Košíře

                          NPallermo - Profil | Ne 5.10.2014 18:16:19

                          bibop >> v kosirich jo v praze a na celnici :D myslim ze to mas na letisti na celnici :D

                            NFrozsty - Profil | Ne 5.10.2014 18:13:01

                            -bedna- >> Ajo super, díky no balík už mám i doma takže je to v cajku

                              Nbibop - Profil | Ne 5.10.2014 18:07:25

                              Mám balík na celníci a poslal jsem veškeré podklady pro proclení. Nevíte jak dlouho to bude trvat je to někde v Praze Košířích tušim.

                                N-bedna- - Profil | Ne 5.10.2014 18:04:32

                                Frozsty >> Platíš při převzetí balíku.Pokud máš už balík doma nic už nikde neplatíš.

                                  NStraspytlik69 - Profil | Ne 5.10.2014 17:58:33

                                  Frozsty >> Kouil jsem si mobil, nechal poslat PPL,byla akce PPL zadarmo,DPH jsem platil přímo řidiči.Mobil stal 150 US a dph jsem platil 730kč.Kamarád má ten samý mobil a platil 300kč.Takže jak kdy.Nech se překvapit :-)

                                    NFrozsty - Profil | Ne 5.10.2014 17:51:44

                                    Zdarec, chtěl sem se zeptat když objednám něco co bude rozmezí 23- 149 Euro a budu muset platit daň. Kde se ta daň platí ?? a kdy se platí objednal sem boty za 50 éček , takže bych měl platit daň ale nic sem zatím naplatil.. budu ještě něco platit nebo už ne ?

                                      NJoeChains - Profil | Ne 5.10.2014 16:48:11

                                      osud >> No, tak zas na druhou stranu, akcie kupuju vylucne na am.trzich, takze silici dolar v tomhle ohledu potesi. :-) A to maji v USA takrka nulovy urok.sazby, az to FED zvedne, pujde dolar zase vys.

                                        Nosud - Profil | Ne 5.10.2014 10:24:32

                                        mik UTD >> hoj včera jsem prováděl platbu po 2 měsících a taky mě to celkem zarazilo.Dolar se celý rok pěkně držel do 21kč

                                          Červené karty: Kajman60