Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

Nnofish - Profil | Ne 5.10.2014 9:05:47

mik UTD >> a chtějí s tím hnout zase, podle toho o čem se mluvilo nedávno. Takže to zase udělají nenápadně, v tichosti, v listopadu a my se z toho už pose*em. Firmy co vyváží a mají kamarády vysoko, budou rády.

    Nmik UTD - Profil | Ne 5.10.2014 9:00:38

    Dnes jsem platil jeden nákup a USD je skoro 23kč. Ještě před rokem to bylo 18,30kč.......at jde ČNB do horoucí herkele

      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 20:03:31

      JoeChains >> jo,ale jdou dát pod to vrstvy,proto ta větší velikost:-)

        NJoeChains - Profil | Čt 2.10.2014 19:04:28

        PYTLAKS >> No tak kdyz se chci nabalit mam bundu z armyshopu (vrsek goretex, podsivka z fleecu), tohle je na jaro nebo podzim, ne? :-)

          NStraspytlik69 - Profil | Čt 2.10.2014 16:02:29

          karloson >> tady máš navijáky podle pořadí objednávek (nejvíce prodávané),takže můžeš študovat.

          http://www.aliexpress.com/category/100005451/fishin​g-reels.html?isrefine=y&site=glo&SortType=total_tra​npro_desc&shipCountry=cz&similar_style=n&isFreeShip​=y

            NPallermo - Profil | Čt 2.10.2014 16:00:47

            Kvakoš >> ok

              NKvakoš - Profil | Čt 2.10.2014 15:59:05

              Pallermo >> V krámě byla jen ta 4000 tak jsem si ošahal aspoň tu, ale bral bych 3000.

                NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 15:57:02

                JoeChains >> to ne,ale pokud se pod to dobře oblečeš na loď,tak musíš se cítit volně a ne stáhlý:-)

                  NPallermo - Profil | Čt 2.10.2014 15:56:25

                  Kvakoš >> a neni velikost 4000 moc velky :? co ta 3000 pripadne 2000

                    NKvakoš - Profil | Čt 2.10.2014 15:47:51

                    osud >> JJ jak píše Pallermo je to vláčák. Včera jsem měl v ruce velikost 4000 a je neskutečně lehký a ten chod, no uplně jsem zahořel :-)

                      NPallermo - Profil | Čt 2.10.2014 15:42:03

                      osud >> to je na vlacku :D

                        Nkarloson - Profil | Čt 2.10.2014 15:40:53

                        Nekupovali jste tam někdo nějakej naviják velikosti zhruba shimano Titanos 5500? Jsem feedrař asi takovej že ho vytáhnu párkrát za rok a mám tam nějakej krám, kterej už by potřeboval vyhodit, ale zase do toho nechcu strkat moc peněz. Moc dík za radu, nejlépe za odkaz. Prosím jen přední brzdu

                          Nosud - Profil | Čt 2.10.2014 15:36:20

                          Kvakoš >> jak je to velké nedokážu si to představit. Na jaký způsob rybolovu dobré?

                            Nosud - Profil | Čt 2.10.2014 15:26:55

                            Ti Sento >> Ahoj my už vlastně oblečení pro děti a pro nás jako vycházkové už nikde jinde nenakupujeme jak na aliexpressu. čas od času děti přeměříme a bereme jen podle rozměrech které udávají. A pořád mě to vyjde levnějic jak u vietnamce. Kvalita lepší než u nás na trhu.Pěkné zpracování jak říkáš nekouše.

                              NHamon - Profil | Čt 2.10.2014 15:26:32

                              Kvakoš >> Mozno ma vsetky velkosti :))

                                NKvakoš - Profil | Čt 2.10.2014 15:25:38

                                Hamon >> Aspoň kdyby tam napsal co je to za velikost nebo rozměry.

                                  NHamon - Profil | Čt 2.10.2014 15:22:07

                                  mik UTD >> A uz aj je tento oblek v bazare :) Staci objednat ;)

                                    NJoeChains - Profil | Čt 2.10.2014 14:52:41

                                    sergej13 >> sergej13+hucho: Jo, to jsem taky doguglil, ze je mam pozadat, az uvedou nizsi cenu, ale oni ani celnici nejsou uplne blby. :-) Prej to sice prosviti rentgenem, ale pokud to neni elektronika, meli by to pustit, jinak se prej muze stat, ze te vyzvou, abys dolozil vypis z uctu/paypalu/apod., kde bude videt, co to stalo.
                                    Tak kdyz uvidi "chinamejd" hadry, taxi snad reknou, ze to bude nakej sunt za 10 dolcu. :-)

                                    V kazdym pripade jsem to nejdriv prubnul objednanim celovky za 17 usd. :-)

                                      NJoeChains - Profil | Čt 2.10.2014 14:48:52

                                      PYTLAKS >>
                                      Jse vetsi bedna nez toto, jo?: "185-195CM / 85-100KG wear XL size"
                                      :-)

                                        Červené karty: Kajman60