Čína - objednali ste uz nieco?

na ebay som v poslednych dnoch natrafil na sadu zaujimavych vyrobkov

hlasice zaberu s odposluchom, tak som sa ich rozhodol objednat jedna sa o sadu 4 hlasicov + odposluch + baterky + kufrik, vyrobca z ciny, cize tak k tomu aj pristupujem, tu na fore uz par ludi tieto halsice vlastni

http://www.ebay.co.uk/itm/301036204860?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

okrem toho sa pohravam s myslienkou objednat sonar, tiez cina, laka ma ta cena
http://www.ebay.co.uk/itm/WIRELESS-WATERPROOF-FISH-FINDER-0-6-40m-Wireless-Range-125KHz-Operate-Frequency-/181326103067?pt=UK_CarsParts_Vehicles_BoatEquipment_Accessories_SM&hash=item2a37e0c21b

cinska zavazacia lodka, ktora ma velmi nepresvedcila ale moznu ju niekto vlastni a vie napisat viac...
http://www.ebay.co.uk/itm/skyruleshk-F2-Work-Distance-200yd-RTR-RC-Fishing-Bait-Boat-Green-car-charger-/321143542982?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item4ac5a594c6

ma niekto dalsie "vychytavky"?
Autor diskuse: neviscarp - Profil , 11.3.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NHucho - Profil | Čt 2.10.2014 12:41:22

sergej13 >> Souhlas, když jsem objednával tak cena byla 32USD a na balíčku bylo uvedeno 10USD všechno prošlo bez problémů.

    Nsergej13 - Profil | Čt 2.10.2014 12:25:11

    JoeChains >> už jsem objednával i za víc jak 22 dolarů, dělají to tak, že na ten balíček napíší že je to DÁREK, když to tam napíší, tak by to mělo v pohodě projít, alespoň takovou zkušenost mám já, klidně jim to můžeš i napsat, aby to tam bylo.

      NPYTLAKS - Profil | Čt 2.10.2014 12:02:59

      Straspytlik69 >> potřeboval bych xxl:-)

        NHucho - Profil | St 1.10.2014 22:37:10

        poky82 >> Vitr dobry, dest bohuzel jeste nebyl, kdyz jsem ji mel sebou.

          Npoky82 - Profil | St 1.10.2014 20:33:58

          Pallermo >> A měl je už na sobě venku?? V dešti a větru??

            Nmikos12 - Profil | St 1.10.2014 20:26:26

            JoeChains >> jak se to ochcává nevím,já zatím objednával do 22 euro.

              NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 20:02:40

              Pallermo >>
              No, jestli platim 800,- nebo 960,- zas tak malej rozdil neni, holt 20%. :-))

                NPallermo - Profil | St 1.10.2014 19:44:57

                JoeChains >> hele je to narazove nekdy jo nekdy ne proste kdyby meli vse kontrolovat tak se z toho poserou :D
                max zaplatis dph z te ceny takze par korun

                  NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 19:35:18

                  mikos12 >>
                  Hele, chlapi, a co DPH, pripadne clo, jaxe to ochcava? Jsem vygooglil, ze nad 22 éček je to sice bez cla, ale s DPH. :-/

                    NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 19:21:16

                    Pallermo >> Tak je to cena za bundu NEBO kalhoty. :-)

                      NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 19:12:43

                      Pallermo >> ja tam pants mam! :-D
                      Jsem poslal dotaz prodejci, tak uvidim. :-)

                        NPallermo - Profil | St 1.10.2014 19:08:32

                        JoeChains >> set ano nale ne pants :D ale ver ze to je jejn bunda za 44

                          NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 19:04:51

                          Pallermo >> i u mensi ceny se pise "set" a "pants", se cumni.

                            NPallermo - Profil | St 1.10.2014 18:51:23

                            JoeChains >> hele zadnej hlavne nakupuj od prodejcu ktery to maj uz hodne prodano
                            jinak jedno je set i s kalhoty druhy je jen bunda

                            to za 78 je set to mensi cena jen bunda

                              NPallermo - Profil | St 1.10.2014 17:45:29

                              JoeChains >> jj jen L

                                NJoeChains - Profil | St 1.10.2014 17:16:53

                                Pallermo >> vazne jen L ? Pupek nemam, mam cca 83 kg na tech 181 cm.

                                  Červené karty: Kajman60